Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Fritschi Swiss – Diamir

Fritschi Swiss – Diamir to szwajcarska firma produkująca najwyższej jakości wiązania skiturowe. Dopracowywane latami technologie oraz nowatorskie rozwiązania pozwalają zapewniać niekwestionowaną jakość na zaśnieżonych stokach na całym świecie. Każdy model składany jest przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, co jest gwarancją najwyższej jakości wykonania. Precyzyjnie wykonane wiązania skiturowe Diamir Fritschi Swiss to bezpieczeństwo na stoku zarówno w czasie podejścia, jak i na zjeździe.

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Twój wybór: Usuń wszystkie

Wiązania skiturowe Fritschi Swiss – Diamir to perfekcyjne wykonanie

Dobrze działające wiązanie skiturowe to skomplikowana konstrukcja, która do płynnego i precyzyjnego działa potrzebuje przed wszystkim perfekcyjnego wykonania i dopasowania wszystkich części. Fabryka w Szwajcarii, słynącej z zegarmistrzowskiej dokładności, pozwala zapewnić najwyższą jakość każdego wiązania, które ją opuszcza. To właśnie dlatego produkty tej firmy są doceniane i wybierane na całym świecie, doskonale sprawdzając się w najtrudniejszych warunkach.

Doskonale znane i innowacyjne rozwiązania

Marka Diamir przez bardzo długi czas była kojarzona głównie z niezawodnymi szynowymi wiązaniami skiturowymi. Cechowały się one bardzo dużą wytrzymałością oraz trwałością. Firma jednak nie spoczywa na laurach i już od wielu sezonów posiada w swojej ofercie doskonałe wiązania pinowe. To znacznie lżejsze konstrukcje, a dzięki wprowadzanym rozwiązaniom zapewniają również wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zjazdu. Wiązania skiturowe Fritschi Swiss w sklepie 8a.pl to doskonały wybór zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących miłośników skituringu.