top

Seria Deuter Trans Alpine

Deuter Trans Alpine to najbardziej zaawansowane plecaki dla rowerzystów. Świetnie spiszą się na górskich drogach, oferując stabilność i wygodę. Sprawdź plecaki MTB i Enduro na całodniowe wycieczki po singletrackach.
6
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Deuter Trans Alpine to plecaki opracowane specjalnie dla rowerzystów. Oferują maksymalną wygodę w czasie jazdy, a także specjalne miejsce na pompkę czy kask. Sprawdź wyjątkowe plecaki rowerowe Deuter Trans Alpine!

Nowe wcielenie najwszechstronniejszych plecaków ma rower Deuter Trans Alpine

Wybierasz się na dłuższa wycieczkę rowerową i musisz zabrać ze sobą parę rzeczy? Poszukujesz plecaka, który zapewni wygodę podczas dłuższych wyjazdów na dwóch kołach? A może szukasz maksymalnej stabilności bagażu w czasie wypadów w teren na rowerze górskim? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiesz tak, to zdecydowanie musisz się zapoznać z plecakami rowerowymi Deuter Trans Alpine. To model zaprojektowane specjalnie z myślą o dłuższych, często kilkudniowych wyjazdach rowerowych, które pozwolą wygodnie zabrać całe wyposażenie. Deuter Trans Alpine to najbardziej zaawansowane plecaki dla rowerzystów. Świetnie spiszą się na górskich drogach, oferując stabilność i wygodę. Sprawdź plecaki MTB i Enduro na całodniowe wycieczki po singletrackach.

Wszystko co niezbędne na rower w plecaku Deuter TRANS ALPINE

Przebita dętka to najczęstsza awaria na długich wyjazdach rowerowych. Jednak nie jedyna. Na dłuższej trasie może się również zdarzyć, że będzie trzeba wyregulować przerzutki czy hamulce lub dokręcić jakąś część. W wielu przypadkach konieczne do tego będą podstawowe narzędzia. Właśnie na takie przypadki projektanci wyposażyli plecaki Deuter TRANS ALPINE w specjalne kieszenie z przegródkami na pompkę, łatki, zapasową dętkę, a także niezbędne klucze. Wszystko to jest łatwo dostępne, dzięki czemu nie trzeba szukać niezbędnych rzeczy w głównej komorze, w której mogły by się przemieszać z pozostałym ekwipunkiem.

To oczywiście nie koniec udogodnień dla rowerzystów. W plecakach z tej serii przygotowano również miejsce do przymocowania kasku. Dzięki temu kiedy tylko nie jest potrzebny – na przykład na długim podejściu czy w czasie dojazdu pociągiem do miejsca w którym rozpoczniemy wycieczkę rowerową - możemy go łatwo przechować. Kask nie będzie zajmował rąk.

Idealne dopasowanie do sylwetki rowerzysty

Żeby zapewniać komfort, plecak na rower musi podążać za każdym ruchem użytkownika. Zastosowany w serii Deuter Trans Alpine system nośny Airstripe doskonale łączy w sobie dwie cechy. Po pierwsze jest idealnie dopasowany do użytkującej go osoby, optymalnie układając się na plecach szczególnie podczas jazdy na rowerze. Dzięki odpowiedniemu projektowi panelu stykającego się z plecami, wyeliminowano najczęstsze punkty ucisku. Po drugie specjalne panele z gąbki utrzymują cyrkulację powietrza na wysokim poziomie. Pozwala to na skuteczne chłodzenie pleców i zapobiega ich szybkiemu przegrzaniu.

Plecaki z dopiskiem SL to propozycja skierowana do pań, albo po prostu niższych użytkowników. Nieco mniejsza wielkość tych plecaków oraz drobne zmiany w systemie nośnym sprawiają, że modele te oferują większy komfort użytkowania wszystkim miłośniczkom wypraw rowerowych oraz osobom o drobniejszej budowie. Z kolei wersja Trans Alpine EL to plecak przeznaczony dla najwyższych osób, w której system nośny został odpowiednio wydłużony.

Deuter Trans Alpine – najlepsze plecaki rowerowe

Cała kolekcja niemieckiej marki była wielokrotnie doceniania prze pisma branżowe za idealne dopasowanie do potrzeb rowerzystów. Szczególnie chętnie sięgają po nie miłośnicy kolarstwa górskiego, ponieważ w trudnym terenie nie ma możliwości wykorzystania popularnych sakw czy bagażników. Jeśli wybierasz się na dłuższy wyjazd w górskim terenie, również z noclegiem, to musisz się przygotować na wiele sytuacji, które napotkasz po drodze. Pomoże w tym plecak rowerowy z serii Deuter Trans Alpine, który pozwoli zabrać wszystkie niezbędne rzeczy, zarówno jeśli chodzi o serwis roweru na szlaku, jak i dodatkową odzież, jedzenie czy śpiwór.

Plecaki z kolekcji Deuter Trans Alpine to modele o zróżnicowanej pojemności, którą dobierzesz odpowiednio w zależności od długości planowanych wypadów rowerowych. Kolekcję podzielono na dwie linie:

TRANS ALPINE - absolutnie ulubiony, niezwykle wszechstronny! To plecak rowerowy z turystycznym zacięciem. Idealny na kilkudniowe wycieczki. Cechuje się bardzo solidnym dopasowaniem i dobrze wentylowanym tyłem, a także mnóstwem sprytnych opcji do przechowywania.

TRANSA ALPINE PRO - dla najbardziej doświadczonych rowerzystów oczekujących jeszcze lepszego dopasowania i lepszej organizacji. To doskonały wybór na najtrudniejsze górskie szlaki pokonywane na dwóch kołach. Jego pas biodrowy to majstersztyk którego nie powstydziłby się niejeden plecak trekkingowy! Funkcjonalny rozkład i duży organizer z przodu zapewniają porządek i pomagają zachować przegląd wyposażenia.

Sprawdź również:

Plecaki rowerowe Plecaki rowerowe Deuter Plecaki Plecaki Deuter Deuter