top

Seria Deuter Trail

Plecaki Deuter Trail to niczym nieograniczona swoboda odkrywania, poznawania, poruszania. To radość z ciężkiej drogi w górę!
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Deuter Trail

Twój Deuter to Twoja wolność!

Serię Deuter Trail stworzono dla turystów, trekkerów i pogromców Via Ferrat. Dla osób ceniących sobie plecak, który przylega do ciała i jednocześnie zapewnia wentylację; który łączy w sobie najlepsze cechy zwartych modeli wspinaczkowych i letnich modeli turystycznych.

Plecaki Deuter Trail zachwycają morzem możliwości przenoszenia sprzętu. Spakuj wszystko czego potrzebujesz na szlaku czy "żelaznej drodze" i odkrywaj to co dalej, to co wyżej. Pomimo kompaktowej i zwartej budowy, zmieścisz w nich naprawdę sporo! Proste plecy (w przeciwieństwie do tych wykorzystujących siatkowy dystans) nie ograniczają w żaden sposób wewnętrznej przestrzeni i nie utrudniają pakowania większych gabarytowo sprzętów. Ponadto, plecaki wyposażono w szereg praktycznych udogodnień "ułatwiających życie" podczas wędrówki. Znajdziesz w nich np. mocowanie kijów trekkingowych, pętle sprzętowe na szelkach, zintegrowana pasy/ gumki kompresyjne (biegnące wewnątrz komór, pod kieszonkami bocznymi!), pokrowiec przeciwdeszczowy, siatkowe, elastyczne kieszonki, zaczepy do podwieszenia systemu hydro (w wersji do 3L) itp.

Deuter Aircontact Trail System

System Aircontact w plecakach z serii TRAIL to dokładne dopasowanie do sylwetki, ładunek idealnie przy plecach, niezachwiany punkt ciężkości i świetna wentylacja w jednym. Z nim zajdziesz wysoko!