top

Deuter Apteczka turystyczna First Aid Kit - papaya

100,79 zł 139,99 zł
-28%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Deuter Apteczka turystyczna First Aid Kit to podstawowy model dla osób wybierających sie w góry; powinna znaleźć się na wyposażeniu podczas każdego wyjścia na szlak. Niewielkie wymiary sprawiają, że nie stanowi odczuwalnego dla pleców i ramion bagażu, może jednak stać się ogromnym bonusem w sytuacji awaryjnej.

Obecność apteczki w ekwipunku docenia się dopiero w momencie, kiedy trzeba opatrzyć ranę czy zdezynfekować przecięcie, a od najbliższej cywilizacji dzieli na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kilometrów. Dlatego każdy odpowiedzialny turysta powinien być możliwie samowystarczalny i gotowy na nieprzewidziane sytuacje, jakie można spotkać na szlaku. Znacznie ułatwia to apteczka Deuter First Aid Kit, przygotowana specjalnie z myślą o podróżnikach oraz wszystkich miłośnikach wycieczek i trekkingu w terenie.

Materiał zewnętrzny posiada wyróżniający się kolor, który pozwoli z łatwością zlokalizować apteczkę nawet w ciemnym plecaku. Zastosowany materiał - ripstop nylon jest bardzo wytrzymały i doskonale chroni zawartość w wymagających, górskich warunkach. Wygodny uchwyt pozwala na pewne przenoszenie apteczki. Dostęp do zawartości jest zdecydowanie ułatwiony dzięki zastosowaniu suwaka niemal na całym obwodzie. W środku znajdują się najpotrzebniejsze przybory, takie jak bandaże, plastry czy opatrunki jałowe, które pomogą w udzieleniu pierwszej pomocy. Całość została rozdysponowana po siatkowych przegrodach, które umożliwiają szybkie sprawdzanie zawartości. Ponadto jeden rozkładany panel umożliwia szybki przegląd wszystkich posiadanych opatrunków.

Deuter First Aid Kit to apteczka turystyczna która stanowi doskonały wybór na wszelkie wycieczki i wyprawy trekkingowe. Umożliwi udzielenie podstawowej pomocy, a nieduże wymiary sprawią, że bez problemu zmieści się w plecaku turystycznym, aby być zawsze pod ręką.

Specyfikacja techniczna:
Kolor Czerwony
Płeć Unisex
Waga ok. 323 g
Wymiary ok. 40,5 x 19 cm
Wymiary pakunku ok. 19 x 14 x 4,5 cm

Deuter Apteczka turystyczna First Aid Kit - papaya - opinie klientów

4.0
1 opinia