top

Deuter Aircontact

Deuter Aircontact to seria modeli trekkingowych i turystycznych opartych o niezawodny system nośny. Plecaki z tej kolekcji oferują bardzo dobrą wentylację pleców i komfort w trakcie przemierzania długich szlaków.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Waga
    2201 - 2500 g
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Wyczyść

Mój Deuter to mój towarzysz!

Kiedy wędrujesz, on niezawodnie Ci towarzyszy - wspiera, nie zatrzymuje, nie obciąża. Deuter Aircontact. Uznany lata temu za „niezniszczalny” i „dopasowany, jak na zamówienie”, w sezonie 2019 stał się dodatkowo 15% lżejszy. Nowe, anatomicznie ukształtowane pasy biodrowe dosłownie obejmują ciało. Sprawiają, że przenoszenie nawet największych ciężarów staje się łatwe i przyjemne. Dlatego możesz z nim śmiało wędrować i tydzień i dwa - niosąc na plecach wszystko, czego Ci potrzeba, od namiotu po zapasy na śniadanie. Seria Deuter Aircontact to plecaki na których można polegać w każdych warunkach. Wyróżniają się niezwykle wygodnym systemem nośnym, który zapewnia jednocześnie odpowiednią cyrkulację powietrza w pobliżu pleców. To modele zazwyczaj o większej pojemności, które pozwolą na pokonywanie dłuższych tras.

Budowa plecaków Deuter Aircontact

Cechą wyróżniającą plecaki z tej serii jest właśnie system nośny Aircomfort. Opiera się on na dość grubych panelach wykonanych ze specjalnej pianki. Dzięki ich odpowiedniemu ułożeniu uzyskano stały przepływ powietrza w pobliżu pleców. Dodatkowo sama pianka, posiadająca mnóstwo pustych komór, przyczynia się do efektywniejszego odprowadzania gorącego powietrza przy każdym ruchu. Świetnie wyprofilowane pasy ramienne oraz biodrowy doskonale stabilizują ciężki plecak nawet w trudnym terenie. Przejmują przy tym znaczną część obciążenia. Plecaki Deuter Aircontact wyśmienicie sprawdzają się podczas wielodniowych trekkingów. Nawet kiedy są w pełni wypakowane, ich noszenie jest bardzo komfortowe.

Plecaki z serii Deuter Aircontact kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy niezwykle szeroki wybór plecaków z serii Airocntact o zróżnicowanych pojemnościach. W zależności od przewidywanej długości wyprawy można z łatwością dobrać odpowiedni plecak. Najmniejsze modele świetnie sprawdzą się podczas przedłużonych weekendów w górach. Największe modele trekkingowe z powodzeniem sprawdzą się podczas wielotygodniowych wędrówek po bezdrożach. W ofercie znajdują się również plecaki Deuter Aircontact przygotowane specjalnie z myślą o paniach. Ich wymiary są lepiej dostosowane do kobiecej sylwetki. Zmieniono w nich wyprofilowanie pasów, a cały system nośny nieco skrócono, dzięki czemu łatwiej dopasować go do pleców.

Popularne kategorie marki Deuter:

Śpiwory Deuter Orbit Deuter plecaki rowerowe Deuter Futura Deuter Guide Deuter wyprzedaż