Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Damskie narty skiturowe Dynafit Tour 88 - ocean/general lee

Już od 1 799,93 zł Cena regularna 2 499,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Damskie narty skiturowe Dynafit Tour 88 to model stworzony dla kobiet przemieszczających się poza trasami w zmiennych warunkach śniegowych. Odpowiednio dobrana szerokość pozwoli zmierzyć się ze stokami pokrytymi świeżym puchem, jak i nieco bardziej zmarzniętym śniegiem.

Klasyczne pozatrasowe narty skitourowe Dynafit Tour 88 w damskiej wersji spełniają wszystkie wymagania stawiane im przez wielbicielki poruszania się w białym puchu. Dopracowana konstrukcja oferuje wysoką wszechstronność, sprawdzając się przez większość zimowych dni. Optymalnie dostosowana dla kobiet długość, taliowanie i konstrukcja zapewniają maksymalny komfort jazdy w terenie. Całość jest przy tym lekka, pozwalając na szybkie zdobywanie wysokości na podejściach.

Damskie narty skiturowe Dynafit Tour 88 posiadają rdzeń wykonany z połączenia drewna topoli oraz paulowni. Odpowiednio dobrana sztywność zapewnia optymalną kontrolę nart, a jednocześnie umożliwia stosunkowo łatwe inicjowanie skrętów. W damskiej wersji w rdzeniu umieszczono dodatkowo kanały powietrzne, które z jednej strony zmniejszają wagę nart, a z drugiej zwiększają jej giętkość, ułatwiając prowadzenie. Za tłumienie drgań, powstających przy większych prędkościach oraz na nierównym podłożu, odpowiada karbonowy element 3D Tip umieszczony w przedniej części narty. Redukuje on wibracje i zwiększa komfort jazdy.

Model ten charakteryzuje się średnią szerokością, przez co dobrze sprawuje się zarówno na nieco twardszym śniegu, jak i w puchu o umiarkowanej głębokości. Pozwala to sprawnie pokonywać stoki o zróżnicowanej pokrywie śnieżnej od wierzchołka aż po samą dolinę. Odpowiednie taliowanie sprawia, że narty bardzo dobrze prowadzą się na zjazdach. Pojedynczy promień skrętu odpowiada za zachowanie maksymalnej płynności w skrętach.

Narty skiturowe dla kobiet Dynafit Tour 88 to optymalne dopasowanie do wymagań wszystkich miłośniczek narciarstwa. Idealny wybór dla pań, które każdy wolny zimowy dzień spędzają na górskim stoku poza trasami.

Dynafit Tour 88 najważniejsze cechy:
  • Przygotowane specjalnie dla kobiet;
  • Niezwykle wszechstronny charakter sprawdzający się w większości warunków śniegowych;
  • Umiarkowana waga;
  • Drewniany rdzeń z topoli oraz paulowni z kanałami powietrznymi;
  • Średnia szerokość;
  • Karbonowe elementy z przodu narty zmniejszają drgania;
  • Pojedyncze taliowanie przekładające się na maksymalną płynność jazdy;
  • Mocne dzioby nart.

Długość 158 166
Promień skrętu 14,5 16
Taliowanie 121-86-105 122-87-106
Waga jednej narty (ok.) 1160 g 1250 g
Rdzeń narty Poplar - Paulownia Air Core został wykonany z połączenia drewna topoli oraz paulowni. Duża sztywność długich włókien topoli doskonale uzupełnia lekkie drewno paulowni. Odpowiednie ułożenie poszczególnych paneli zapewnia optymalną sprężystość narty. Umieszczone wewnątrz kanały powietrzne pozwolił dodatkowo zmniejszyć wagę całości, a także sprawiają, że narty są łatwiejsze w prowadzeniu.
3D Tip to specjalnie ukształtowana konstrukcja zastosowana w przodach nart. Użycie włókna węglowego i trójwymiarowej struktury sprawia, że element ten jest bardzo lekki, a jednocześnie zapewnia wysoką wytrzymałość i świetne właściwości tłumiące. Działanie tego elementu jest podobne do funkcji, jaką pełni w rowerze górskim przedni amortyzator. Wyłapuje on nierówności, a użycie karbonu zapewnia właściwości tłumiące. Konstrukcja 3D umożliwiła znaczne obniżenie całkowitej wagi.
Semi Sidewall – dzięki zastosowaniu mniejszej ilości materiału do wykonania ścianek bocznych nart udało się dodatkowo zmniejszyć wagę całości. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się na dłuższych podejściach, kiedy każde kilka gram może stanowić dużą różnicę.
Single Radius - jednakowy promień skrętu na całej długości przekłada się na wyjątkową płynność prowadzenia nart w czasie zjazdu.
Constant Characteristics - jednakowe właściwości prowadzenia nart niezależnie od wybranej długości. Dynafit osiągnął je dzięki odpowiedniemu dobraniu długości rockera oraz promienia skrętu w zależności od długości narty.
3D Tech to technologia pozwalająca zmniejszyć grubość boków nart (przed i za wiązaniami) bez pogarszania ich właściwości zjazdowych.
Fully Integrated Alloy Tip - zintegrowany mocny panel w dziobie nart zapewnia wysoką wytrzymałość i pozwala na pewne zamocowanie fok.
Opinie klientów
0.0
0 opinie