Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 31 %
  Damskie narty Dynafit Beast 98 - hibiscus/crimson
 • - 31 %
  Damskie narty Dynafit Beast 98 - hibiscus/crimson
 • - 31 %
  Damskie narty Dynafit Beast 98 - hibiscus/crimson

Damskie narty Dynafit Beast 98 - hibiscus/crimson

 • 2899,90 1999,48 2899,90 1999,48 2899,90 1999,48
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 0,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Damskie narty Dynafit Beast 98 to model dla kobiet, które uwielbiają szybkie zjazdy w puchu. Dzięki nowej konstrukcji udało się osiągnąć dużą szerokość nart przy utrzymaniu niewiarygodnie niskiej wagi.

Damski model przygotowany specjalnie z myślą o miłośniczkach skiturów i nart freeride’owych, które wybierają stoki z dala od przygotowanych tras narciarskich. Szerokie narty Dynafit Beast 98 najlepiej czują się bowiem w puchu, oferując tam maksymalny komfort jazdy. Model ten został dodatkowo „odchudzony”, dzięki czemu pozwoli łatwiej dotrzeć na szczyt.

Damskie narty Dynafit Beast 98 oparto o zaawansowany drewniany rdzeń Ash – Poplar Air Flex Core. Konstrukcja ta optymalnie łączy drewno jesionu oraz topoli, co ma na celu zapewnić odpowiednią sztywność całości przy zachowaniu niskiej wagi. Dodatkowo w rdzeniu znajdują się kanały powietrzne, które pozwoliły na dalszą redukcję ciężaru, a także sprawiają, że narta jest łatwiejsza w prowadzeniu. Duża szerokość narty ułatwia utrzymanie jej na powierzchni śniegu niezależnie od prędkości. Boczne ścianki narty zostały wykonane z bardzo mocnego materiału ABS, co znacząco podniosło wytrzymałość całej konstrukcji. Ma to szczególne znacznie w narciarstwie pozatrasowym, kiedy zdarzy nam się trafić na ukryte pod śniegiem kamienie lub gałęzie.

W nartach dla kobiet Dynafit Beast 98 zastosowano rozwiązanie Double Elipse Rocker. Specjalnie opracowane wygięcie narty zostało oparte o dwie elipsy. Pozwoliło to zróżnicować kontakt krawędzi ze śniegiem w zależności od strefy narty. Technologia ta sprawia, że narta lepiej zachowuje się w puchu, a jednocześnie można ją skutecznie kontrolować również na twardszym śniegu.

W przedniej części nart znajduje się karbonowy element Ride Tip. Odpowiada on za idealne tłumienie drgań, które powstają podczas szybszej jazdy, a także na bardzo nierównym podłożu, zapewniając płynniejsze i bardziej komfortowe pokonywanie każdego stoku.

Damskie narty turowe Dynafit Beast 98 zapewniają maksymalną radość z jazdy w puchu przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. Dopasowana do wymagań kobiet konstrukcja zapewnia świetne prowadzenie narty w głębokim śniegu.

Dynafit Beast 98 najważniejsze cechy:

 • Optymalnie przygotowane dla kobiet;
 • Zaprojektowane z myślą o jeździe w puchu;
 • Lekka konstrukcja;
 • Duża szerokość ułatwia poruszanie się w głębokim śniegu;
 • Rdzeń wykonany z drewna jesionu oraz topoli z kanałami powietrznymi;
 • Karbonowe elementy z przodu narty zmniejszają drgania;
 • Mocne boczne ścianki wykonane z materiału ABS;
 • Pojedyncze taliowanie przekładające się na maksymalną płynność jazdy.
Długość 163 170
Promień skrętu 17 18
Taliowanie 124-96-115 125-97-116
Waga jednej narty (ok.) 1286 g 1359 g
Rdzeń narty Ash – Poplar Air Flex Core wykonano z połączenia drewna jesionu oraz topoli. Bardzo wytrzymałe i sztywne drewno jesionu doskonale uzupełnia się ze znacznie lżejszą topolą. Dodatkowo wewnątrz znajdują się kanały powietrzne wykonane przy pomocy obróbki CNC. Takie rozwiązanie obniża wagę całości, a także zapewnia odpowiednią sprężystość narty, co przekłada się na jej łatwiejsze prowadzenie i inicjowanie skrętów. Dzięki temu narta jest znacznie bardziej komfortowa niezależnie od podłoża. Całość fantastycznie amortyzuje drgania, pozwalając na dobrą kontrolę nart nawet na twardszym śniegu.
Double Elipse Rocker to technologia, która pozwala połączyć łatwość inicjowania skrętów z możliwością pewnego zakrawędziowania na nieco bardziej zmrożonym śniegu. Wszystko zależy od odpowiedniego obciążenia narty. Dzięki temu można zachować pełną kontrolę nad nartami w każdym terenie.
Ride Tip to specjalne wykończenie przodów nart. Dzięki zastosowani karbonu są one bardzo lekkie i jednocześnie pozwalają na wytłumienie drgań powstających na nierównościach oraz podczas szybszej jazdy. Dzięki temu możliwy jest znacznie płynniejszy i bardziej komfortowy zjazd.
Full SideWall – ścianka boczna wykonana została w całości z niezwykle wytrzymałego materiału ABS. Doskonale przenosi on wszelkie siły na krawędź, gwarantując wysoką precyzję każdego skrętu. Ponadto zdecydowanie poprawia wytrzymałość całej konstrukcji, dzięki czemu narta charakteryzuje się większą żywotnością, szczególnie kiedy jest użytkowana w wymagającym terenie, gdzie nieuniknione są spotkania z kamieniami i skałami.
Single Radius – jednakowy promień skrętu na całej długości przekłada się na wyjątkową płynność prowadzenia nart w czasie zjazdu.
Constant Characteristics – jednakowe właściwości prowadzenia nart niezależnie od wybranej długości. Dynafit osiągnął je dzięki odpowiedniemu dobraniu długości rockera oraz promienia skrętu w zależności od długości narty.

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne