Damskie buty wspinaczkowe La Sportiva Futura - jade green/white

543,99 zł 679,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Damskie buty wspinaczkowe La Sportiva Futura to idealny wybór dla kobiet, które wspinając się lubią czuć skałę. Konstrukcja butów została zaprojektowana tak, by maksymalnie zredukować dystans między stopą, a powierzchnią tarcia. Co w połączeniu z gumą o wyjątkowej przyczepności stanowi o sukcesie tego modelu.

La Sportiva to synonim dążenia do doskonałości. Firma, która od wielu lat dba o to, by wszyscy miłośnicy wspinaczki mogli polegać na swoim sprzęcie. Która przed wypuszczeniem produktu na rynek poddaje go trwającym czasami nawet latami testom, by ten ostateczny spełniał stawiane przed nim wymagania przez długie lata, ustalając światowe trendy.

Futura to krok w przyszłość. Doskonałe buty do boulderingu i wspinaczki klasycznej, które dobrze spiszą się także podczas treningów na panelu. To innowacyjna konstrukcja, która pomoże wyeliminować niedociągnięcia i zapewni pełne wsparcie na kolejnych przechwytach.

Tym, co wyróżnia je z tłumu jest zastosowanie szeroko komentowanej technologii No-Edge. Polega ona na zmaksymalizowanie powierzchni znajdującej się w kontakcie ze strukturą skały. Takie rozwiązanie znajduje też uzasadnienie w lepszym rozłożeniu siły nacisku, a co za tym idzie – większej precyzji. Dość sztywne przódostopie w połączeniu z No-Edge Technology to z kolei gwarancja doskonałej mieszanki czułości i siły.

Zastosowana w butach wspinaczkowych La Sportiva Futura podeszwa Vibram® XS Grip2 jest uznawana w środowisku zaawansowanych wspinaczy za jeden z najlepszych gumowych wynalazków na świecie. Jej precyzja w trudnym, tarciowym terenie niezmiennie budzi podziw i szacunek. By zachować oryginalny kształt i formę buta stworzono system P3 Power Platform. Pozwala on utrzymać pierwotne właściwości butów, sprawiając, że mogą one służyć użytkowniczkom jeszcze dłużej.

Firma La Sportiva zadbała, by zakładanie butów, a także ich późniejsze dopasowanie nie przysparzało wielu problemów. Fast Lacing System oparty o rzep Velcro i dobrze trzymające taśmy pozwala na precyzyjny dobór siły i kąta zapięcia. Z tyłu znajdują się dwie pętelki, które usprawniają i przyspieszają zakładanie butów.

La Sportiva Futura najważniejsze cechy:
  • Podeszwa 3mm Vibram® XS Grip2 oferuje precyzję w trudnym, tarciowym terenie;
  • Guma podeszwy zachodzi na palce dzięki wykorzystaniu No Edge Technology, eliminując tym samym łączenie podeszwy z gumą oblewającą przód buta;
  • Dość sztywne przódstopie i nieco cieńsza guma na paluchu gwarantują połączenie siły i doskonałego czucia;
  • Zapinanie buta w technologii Fast Lacing System opartej o elastyczne taśmy i rzep Velcro;
  • System P3 Power Platform ułatwia zachowanie oryginalnego kształtu buta przez dłuższy czas;
  • Dwie pętelki z tyłu ułatwiają wkładanie buta;
  • Brak podszewki zwiększa parametry oddychalności obuwia.

Waga (jednego buta): ok. 210 g (rozm. 38)

Vibram® XS Grip2 – udoskonalona podeszwa będąca owocem wielu lat testów firmy Vibram® i doświadczenia we wspinaczce. Wykorzystywana głównie w butach wspinaczkowych, które mają zapewniać maksymalną przyczepność. Gwarantuje wyśmienite tarcie na panelu jak i podczas wspinaczki w prawdziwej skale.
No-Edge Technology – opatentowana technologia No-Edge polega na zawinięciu gumy z podeszwy na przód buta wspinaczkowego, dzięki czemu uzyskujemy lepsze czucie każdej krawądki – między palcami a ścianą znajduje się bowiem znacznie cieńsza warstwa gumy. Poprawia to także rozłożenie nacisku, które jest znacznie bardziej równomierne niż w butach tradycyjnych, gdzie guma oblewająca palce nie jest “zaciągnięta” z podeszwy.
P3 Power Platform – opatentowany system, który zapewnia lepsze zachowanie oryginalnego kształtu buta, nawet po długim i intensywnym okresie jego wykorzystywania. Brak deformacji i utrzymanie niezmienionego kształtu, pozwala zachować jego oryginalne cechy i właściwości, czyniąc go tak samo skutecznym na początku, jak i na końcu jego procesu użytkowania.
Fast Lacing System® zapewnia bezbłędne dopasowanie buta do stopy, możliwe do osiągnięcia w kilka chwil. Jest to system oparty na świetnie trzymających taśmach, które zapinane są na jeden wspólny rzep. Jego szerokość pozwala na precyzyjny dobór zarówno siły, jak i kąta zapięcia.
Specyfikacja techniczna:
Płeć damskie
Początkujący ---
Średniozaaw. V
Zaawansowani V
Patenty No-Enge Technology, P3 Power Platform
Cholewka Mikrofibra, skóra zamszowa
Asymetria Duża
Typ Velcro
Podeszwa Vibram® XS Grip2 3 mm
Profil przodu Ostry
Podszewka ---

Damskie buty wspinaczkowe La Sportiva Futura - jade green/white - opinie klientów

0.0
0 opinie