Damski śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 L (182 cm) - midnight/storm

819,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Damski śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long (182 cm) to model, którego konstrukcja będzie odpowiednim wyborem podczas zimowych warunków. Jego pochodzące z recyklingu wypełnienie zapewni wtedy dobre zabezpieczenie przed chłodem, tak aby nie był on przeszkodą do cieszenia się komfortowym snem. Model ten sprawdzi się u kobiet, które mierzą nie więcej niż 182 cm.

Lepiej dopasowując się do kobiecej sylwetki, śpiwór damski Marmot Trestles Elite Eco 20 Long zapewni wygodę swojej użytkowniczce. Wpływa na to również specjalny profil kaptura, który umożliwi szczelniejsze opatulenie się, tak aby umożliwić zabezpieczenie okolic głowy przed doskwierającym zimnem.

Damski śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long posiada syntetyczną ocieplinę HL-ElixR ECO, która sprawdzi się podczas zimowych nocny, zapewniając izolację od panującego wtedy chłodu. Dzięki temu organizm nie będzie odczuwał wyziębienia, a Ty w lepszych warunkach będziesz mogła zregenerować swoje siły. Ponadto takie wypełnienie lepiej radzi sobie z wilgocią, zachowując więcej sowich możliwości izolacyjnych niż te naturalne, a także posiada właściwości szybkoschnące. W celu zapewnienia odpowiedniej termoizolacji zadbano również, aby nie dochodziło do przemieszczania się ociepliny poprzez zastosowanie poprzecznych komór. Brak takiego rozwiązania mógłby oznaczać powstawanie niechcianych stref zimna.

Damski śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long to wysoce przemyślana całość, której zadaniem jest zapewnienie komfortu swojej użytkowniczce. Wpływa na niego na przykład specjalna konstrukcja w dole modelu o nazwie 3D Footbox. Rozchylając się na zewnątrz, sprawia, że wygodnie ułożysz stopy, tak aby materiał je otulił, lecz nie krępował. Dodatkowo oprócz standardowego zamka bocznego, w górnej części znajduje się również drugi, odpowiedzialny za umożliwienie wygodnej wentylacji. Odpinając go stworzysz przestrzeń, przez którą do wnętrza dostanie się większa ilość świeżego powietrza. Model ten korzysta również z profilowanego kaptura 3D Hood Construction, którego konstrukcja ma na celu jak najlepiej zabezpieczyć przez utartą zimna w okolicy głowy. Anatomiczny kształt pozwoli bowiem na lepsze przyleganie całości. Śpiwór jest ponadto wolny od szkodliwych związków PFC, tak aby nie wywierać negatywnego wpływu na Twoje zdrowie.

Damski śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long będzie świetnym wyborem, kiedy zależy Ci na komforcie termicznym połączonym z możliwością cieszenia się odpowiedni dopasowaniem do kobiecej sylwetki.

Marmot Trestles Elite Eco 20 Long najważniejsze cechy:
 • Profil odpowiadający na potrzeby kobiecej sylwetki;
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną HL-ElixR ECO zapewni optymalny komfort termiczny;
 • 100% ociepliny pochodzi z recyklingu;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
-6,5°C -13,4°C -33,2°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 20D 100% Poliester Taffeta
Materiał zew. 20D 100% Poliester Ripstop
Na wzrost do 182 cm
Test EN 13537 V
Zakres temperatur -6,5°C/-13,4°C/-33,2°C
Wypełnienie ElixR ECO

Damski śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 L (182 cm) - midnight/storm - opinie klientów

0.0
0 opinie