top

Damski plecak Thule Capstone 40 - atlantic

521,39 zł 659,99 zł
-21%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar UNI
Wysokość (cm) 48-60
Szerokość (cm) 35
Głębokość (cm) 20

Damski plecak Thule Capstone 40 to idealne dopasowanie do sylwetki oraz świetnie zorganizowana przestrzeń ładunkowa. Stanowi optymalny wybór dla wymagających miłośniczek turystyki.

Świetny plecak o średniej pojemności, który gwarantuje maksymalną wygodę w czasie długich wędrówek. Model ten zapewnia ponadprzeciętną wentylację, przez co jest z chęcią wybierany na cieplejszą część roku. Całość posiada przy tym umiarkowaną wagę i jest niezwykle poręczna.

Damska wersja plecaka Thule Capstone 40 została wyposażona w odpowiednio zmodyfikowany system nośny, który został specjalnie dopasowany do kobiecej sylwetki. Zmiany objęły nie tylko długość całego systemu, ale również kształt pasów ramiennych czy biodrowego. Wszystko z myślą o zapewnieniu jak najlepszego komfortu i maksymalnego dopasowania. Podobnie jak w wersji męskiej, także tutaj wysokość wpięcia pasów ramiennych można regulować dzięki zastosowaniu systemu MicroAdjust, który pozwala na ich podwyższenie lub obniżenie. Pomaga to w odpowiednim rozłożeniu obciążenia pomiędzy pas biodrowy i pasy ramienne. Dodatkowo panel stykający się bezpośrednio z plecami wykonano z naprężonej siateczki, przez co udało się uzyskać zwiększony przepływ powietrza, a w konsekwencji bardzo dobrą wentylację.

Damski plecak turystyczny Thule Capstone 40 posiada pojemną komorę główną, do której można dostać się zarówno od góry, jak i od dołu. Znacznie ułatwia to szybki dostęp do niezbędnych rzeczy w czasie biwakowania. Plecak został przystosowany do wykorzystania w nim systemu nawadniającego – możliwe jest łatwe wyprowadzenie rurki na zewnątrz i przyczepienie jej do pasa ramiennego. Od góry całość jest zamykana klapą , w której umieszczono kieszeń z zamkiem na drobniejsze przedmioty. Aby optymalnie dopasować plecak do przenoszonego ładunku, po bokach oraz od dołu zastosowano pasy kompresyjne. Dzięki nim można go lepiej ustabilizować, kiedy plecak jest tylko częściowo wypełniony.

Plecak turystyczny dla kobiet Thule Capstone 40 posiada również liczne schowki zewnętrze. Dwie boczne kieszenie siatkowe to optymalne miejsce na butelki z wodą lub drobną przekąskę, gdzie będą łatwo dostępne. Na przednim panelu umieszczono kieszeń na większe rzeczy, takie jak kurtka przeciwdeszczowa czy cieplejsza bluza. W dolnej części plecaka znajduje się niewielki schowek zamykany suwakiem, który mieści pokrowiec przeciwdeszczowy. Pomoże on uchronić bagaż przed przemoczeniem w czasie pogorszenia pogody.

W plecaku wykorzystano skrupulatnie każdą przestrzeń, w tym pas biodrowy. Znajduje się na nim nieduża kieszeń z zamkiem, która pomieści np. kompas. Z drugiej strony umieszczono specjalne gniazdo systemu VersaClick. Pozwala on na łatwe przypięcie dodatkowych modułów. Wraz z plecakiem dostarczany jest model umożliwiający wygodne przytroczenie kijów trekkingowych, kiedy nie są akurat używane. Dodatkowo można dokupić również inne moduły.

Damski plecak turystyczny Thule Capstone 40 to nowoczesne i jednocześnie niezwykle praktyczne rozwiązania zamknięte w kompaktowym modelu. Świetny wybór dla większości turystek.

Thule Capstone 40 najważniejsze cechy:
 • Optymalnie dopasowany do damskiej sylwetki system nośny;
 • Regulacja wysokości wpięcia szelek MicroAdjust (zakres ok. 10 cm);
 • Specjalny panel stykający się z plecami wykonany z siatki zapewnia lepszą wentylację;
 • Wygodne pasy ramienne;
 • Zapewniające stabilność pas biodrowy i piersiowy;
 • Duża komora główna z dostępem od góry i od dołu plecaka;
 • Dwie boczne kieszenie siatkowe idealne na butelki z wodą;
 • Duża elastyczna kieszeń na przednim panelu;
 • Kieszeń z zamkiem w klapie;
 • Kieszeń z suwakiem na pasie biodrowym;
 • Specjalne gniazdo na akcesoria VersaClick na pasie biodrowym (w zestawie mocowanie na kijki trekkingowe, pozostałe dostępne osobno);
 • Boczne i dolne pasy kompresyjne do stabilizacji bagażu;
 • Specjalne miejsca do wpinania karabinków ułatwiające troczenie dodatkowego sprzętu;

* Załączony pokrowiec przeciwdeszczowy.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Granatowy
Płeć Damskie
Pojemność bazowa (litry) 40
Pojemność pełna (litry) odpowiada bazowej
Waga ok. 1465 g
Materiał Nylon Robic 210D, nylon 420D
Dostęp Od góry i od dołu
Liczba komór 1
Dopasowanie Damski
Regulacja systemu Płynna (MicroAdjust)

Damski plecak Thule Capstone 40 - atlantic - opinie klientów

0.0
0 opinie