top

Czołówka Silva Trail Speed 4R

782,99 zł 899,99 zł
-13%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Czołówka Silva Trail Speed 4R to model cechujący się niezwykle niską wagą oraz wygodnym i dobrym dopasowaniem do głowy. Dzięki takim właściwościom model doskonale sprawdzi się w czasie terenowych biegów ultra, gdzie liczy się każdy gram i jak największy komfort podczas wielogodzinnego użytkowania czołówki. Z czołówki tej skorzystasz też w czasie uprawiania narciarstwa biegowego, skiturowego oraz na rowerze.

Niewątpliwą zaletą czołówki marki Silva jest też jej moc świecenia na poziomie maksymalnym 1200 lumenów, co przekłada się na wiązkę światła o długości aż do 160 metrów. Tak długi strumień światła gwarantuje pewność stawiania kolejnych kroków i zapewnia większe bezpieczeństwo na niełatwej trasie. Zaopatrzenie modelu w ładowalny akumulatorek to gwarancja, że skorzystasz z niej wielokrotnie i posłuży Ci przez wiele sezonów.

Czołówka Silva Trail Speed 4R to model, który docenisz za jego lekkość, a przy tym szereg praktycznych funkcji. Całość korzysta z technologii Silva Intelligent Light®. Jest to połączenie w jednym trybie skupionej wiązki światła dalekiego zasięgu oraz szerokiej wiązki bliskiego dystansu. Dzięki temu oświetlony zostaje cały obserwowany teren – zarówno dalszy obszar, jak i ten znajdujący się blisko. Całość wyposażona została w trzy tryby świecenia, gdzie maksymalna jasność wynosi aż 1200 lumenów. Dzięki temu z łatwością dostrzeżesz korzeń czy inną przeszkodę znajdującą się na drodze. Model docenisz także za kompaktowe rozmiary, które ułatwiają jego wygodny transport.

Czołówka Silva Trail Speed 4R wyposażona została w rozwiązanie Silva Flow Light®, które pozwala na dopasowanie jasności świecenia w zależności od tego, pod jakim kątem ustawiony jest korpus czołówki. Umożliwia to dopasowanie promienia bez konieczności zmiany trybów. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, szczególnie przydatne podczas dynamicznego przemieszczania się. Całość korzysta także z rozwiązania Silva Connection System. Pozwala na użytkowanie większości akumulatorów marki, które zostały stworzone po 2008 roku. Jest to szczególnie przydatne, kiedy chcesz zabrać dodatkowe źródło zasilania.

Czołówka Silva Trail Speed 4R wyposażona została w duży przycisk, który pozwala na jej łatwe włączenie i wyłącznie także w rękawiczkach. Całość ma także diodę, która wskazuje niski poziom baterii. Czołówka wyposażona została w opaskę, dzięki której stabilnie umieścisz ją na głowie.

Czołówka Trail Speed 4R - najważniejsze cechy:

 • Model doskonały do uprawiania biegów terenowych;
 • Minimalistyczne wymiary i waga;
 • Duża jasność świecenie: maksymalnie 1200 lumenów;
 • Silva Intelligent Light® to połączenie w jednym trybie skupionej i rozproszonej wiązki światła zapewniające kompleksowe oświetlenie przestrzeni;
 • Silva Flow Light® to płynna zmiana szerokości promienia światła i jego natężenia w zależności od kąta nachylenia korpusu czołówki;
 • Silva Connection System to specjalne zakończenie kabla pozwala podłączyć do czołówki większość akumulatorów marki Silva wyprodukowanych po 2008 roku;
 • Tryb awaryjny;
 • Wskaźnik baterii i dioda ostrzegająca przed niskim poziomem baterii;
 • Duży przycisk włączania i wyłączania;
 • Wodoszczelność na poziomie IPX5;
 • Czas ładowania akumulatorka: 4 h.

Zestaw zawiera:

 • Opaskę na głowę;
 • Akumulatorek 2 Ah;
 • Kabel USB;
 • Kabel do akumulatora;
 • Mocowanie do kabla boczne;
 • Mocowanie do kabla tylne.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 37874
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Silva Headlamps
Seria producenta Silva Headlamps
Czas pracy do 3 h (tryb max), do 6 h (tryb med), do 10 h (tryb min)
Waga bez baterii ok. 86 g
Waga z bateriami ok. 171 g
Wodoodporność IPX5
Zasięg max. ok. 160 m
Zasilanie akumulator 2.0 Ah
Zmienne tryby 3
Żarówki 2 x LED high power, 1x zielony/czerwony LED

Silva Trail Speed 4R - opinie klientów

0.0
0 opinie