top

Czekany Blue Ice

Czekany Blue Ice są projektowane w samym sercu Alp, dzięki czemu każdy model jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. W ofercie zróżnicowane czekany dla wspinaczy, trustów i skialpinistów.
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

na stronę
Wyczyść

Czekany Blue Ice — najwyższa jakość wykonania dla wymagających

Marka Blue Ice to producent bezkompromisowego sprzętu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów outdoorowych aktywności. Połączenie najwyższej jakości materiałów z nowoczesnymi rozwiązaniami sprawi, że każdy element naszego ekwipunku będzie jeszcze lżejszy i wytrzymalszy. Czekany tej cenionej marki to zaawansowane rozwiązania, które spełnią wymagania najbardziej doświadczonych użytkowników. W ofercie marki znajdziemy modele turystyczne, lodowe, a także czekany skiturowe Blue Ice. Wszystkie łączy doskonała jakość wykonania i zastosowanie lekkich i niezwykle wytrzymałych materiałów!

Szeroki wybór modeli do wszelkich górskich aktywności

Czekany Blue Ice to szeroki wybór produktów, dla fanów wszelkich górskich aktywności. Wszystkie modele wykonane są z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu zapewniają doskonałą funkcjonalność, oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. Czekany spełniają wszelkie wymagane w Unii Europejskiej standardy, przez co mogą być partnerem w najtrudniejszych warunkach. W zależności od zastosowania w produktach marki wykorzystuje się różne materiały, które pozwalają na zachowanie doskonałej wytrzymałości i maksymalną redukcję wagi. Czekany Blue Ice to produkty wykonane ze stopów stali, oraz stopów metali lekkich. Zastosowanie tak zaawansowanych surowców jak tytan sprawia, że w ofercie marki znajdziemy jedne z najlżejszych czekanów na świecie. Co więcej, niemal każdy produkt jest wyposażony w dodatkową osłonę na ostrze, która pozwala uchronić nasz plecak przed przypadkowym uszkodzeniem podczas transportu przytroczonego czekana. Modele dedykowane są różnym aktywnościom i sprawdzą się zarówno podczas turystyki zimowej, jak i skituringu.

Sprawdź czekany Blue Ice w ofercie internetowego sklepu 8a.pl

W ofercie naszego górskiego sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie szeroki wybór czekanów tej znanej na całym świecie marki. Od ultralekkich modeli do skituringu, po czekany turystyczne Blue Ice, które doskonale sprawdzą się niezależnie od stopnia naszego zaawansowania. Szeroki wybór modeli pozwoli wam dopasować nie tylko odpowiedni rozmiar czekana, ale również jego budowę do konkretnego przeznaczenia. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że nowowybrany model będzie towarzyszem waszych aktywności przez wiele sezonów.