Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Czekany Black Diamond

Niezawodne czekany Black Diamond to ekwipunek niezwykle chętnie wybierany przez miłośników zimowych górskich aktywności. Sprzęt wspinaczkowy i turystyczny amerykańskiego producenta doskonale łączy w sobie nowoczesną i prosta stylistykę z doskonałymi parametrami technicznymi. Czekan to podstawa w ekwipunku każdej osoby wyruszającej na ośnieżone górskie szlaki i ściany, dlatego tak ważne jest, aby można było na nim polegać w każdych warunkach. Takie właśnie są czekany Black Diamond – niezawodne i pozwalające zdobywać kolejne szczyty w zimowych warunkach.

Wspinaczkowe, turystyczne i skiturowe – czekany Black Diamond

Wśród czekanów amerykańskiej marki można wyróżnić kilka grup zdecydowanie różniących się przeznaczeniem. Podstawowe modele to czekany turystyczne, które doskonale sprawdzają się podczas wędrówek po zaśnieżonych szlakach oraz zdobywania szczytów o umiarkowanej trudności. Klasyczne modele o prostym stylisku z pewnością przypadną do gustu miłośnikom tradycyjnego wyposażenia górskiego. Znaczną część oferty stanowią czekany wspinaczkowe. Są one wykorzystywane na lodospadach oraz najtrudniejszych ścianach świata. Topowe czekany Black Diamond często powstały z najnowocześniejszych materiałów oraz przy użyciu innowacyjnych technologii. Styliska wykonane z hydroformowanego aluminium czy włókien węglowych pozwalają utrzymać status jednego z czołowych producentów zimowego ekwipunku górskiego. Wśród czekanów odpowiednie modele znajdą również miłośnicy nart skiturowych i skialpinizmu. Ultralekkie modele doskonale spiszą się podczas wypraw narciarskich w wymagającym terenie. Świetnie leżą w dłoni, a przytroczone do plecaka nie obciążają zbytnio na dłuższych podejściach w łatwiejszym terenie.

Szeroki wybór czekanów Black Diamond w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroką ofertę wyposażenie górskiego marki BD. Wśród nich można znaleźć doskonale znane czekany Black Diamond Fuel, Raven,Viper oraz wiele innych, które świetnie sprawdzają się w górskich warunkach, niezależnie od tego czy są wykorzystywane w czasie wędrówki, wspinaczki w lodzie czy skituringu. To doskonałe uzupełnienie ekwipunku, które zapewni możliwość pokonywania najtrudniejszych lodowych dróg, a także pozwoli na asekurację w stromym terenie w warunkach zimowych.

Sprawdź również pozostałe kategorie marki Black Diamond!

Raki Black Diamond Czołówki Black Diamond Kije trekkingowe Black Diamond Liny wspinaczkowe Black Diamond Uprzęże Black Diamond
Kaski Black Diamond Plecaki Black Diamond Ekspresy Black Diamond Karabinki Black Diamond Black Diamond wyprzedaż
Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie