Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Czekan Black Diamond Viper z łopatką

Cena promocyjna 749,25 zł Cena regularna 999,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Czekan Black Diamond Viper z łopatką to niezwykle wszechstronny model przeznaczony zarówno do wspinaczki lodowej jak i górskiej, oferujący całe mnóstwo możliwości.

Firma BD od zawsze podczas projektowania sprzętu stara się mieć na uwadze to, w jakich warunkach będzie on finalnie wykorzystywany. Pozwala to tworzyć wyspecjalizowany sprzęt, który ułatwia przełamywanie kolejnych barier i pokonywanie coraz trudniejszych dróg wspinaczkowych.

Czekan Black Diamond Viper został od podstaw przeprojektowany aby spełniać najwyższe standardy. Jest to model o wszechstronnym zastosowaniu – bardzo dobrze wyważony dzięki czemu zamach będzie pewny i wystarczająco silny, a jednocześnie całość nie waży zbyt dużo. Odpowiedni kąt nachylenia styliska pozwala pokonywać zarówno lodospady, jak i korzystać z niego podczas wspinaczki górskiej.

W czekanie tej klasy można spodziewać się najnowocześniejszych technologii- i tak właśnie jest. Aluminiowe stylisko (typu T) zawdzięcza swój dopracowany kształt hydroformowaniu. Wykonane w całości z jednego kawałka metalu daje doskonałe czucie czekana w każdym momencie wspinaczki. Wykonana z przyczepnego materiału rączka jest doskonale wyprofilowana, zapewniając optymalny chwyt zarówno w cieńszych, jak i nieco grubszych rękawicach. Nad nią znajduje się drugi uchwyt ze wspornikiem o regulowanej pozycji, który można dostosować w zależności od potrzeb. Zastosowany w nim system FlickLock pozwala na szybką i precyzyjną zmianę jego pozycji.

Głowica czekana została wykonana ze stali nierdzewnej. Dzięki modułowej konstrukcji istnieje możliwość wymiany zarówno łopatki na młotek, jak i wymiany ostrza czekana. Zarówno w głowicy jak i kolcu umieszczono otwory pozwalające wpiąć karabinek.

Zastosowane w czekanie Black Diamond Titan Pick (typu T) to wytrzymałe ostrze , które dzięki nieco większemu przekrojowi doskonale spisze się zarówno w lodzie,jak i w skałach. Wykonane ze stali chromo-molibdenowej gwarantuje wysoką wytrzymałość i długą żywotność. Odpowiedni profil ułatwia wbijanie czekana w lód, a zastosowane zęby świetnie utrzymują go w otworze.

Niezwykle wszechstronny czekan Black Diamond Viper to doskonałe narzędzie wspinaczkowe, zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących wspinaczy.

Black Diamond Viper najważniejsze cechy:
  • Ostrze Titan Pick wykonane ze stali chromo-molibdenowej;
  • Produkowany w wersjach z łopatką lub młotkiem;
  • Hydroformowane stylisko z aluminium;
  • Wygodny i przyczepny uchwyt;
  • Głowica wykonana z hartowanej stali;
  • Regulowana podpórka dla drugiego chwytu;
  • Modułowa głowica umożliwiająca wymianę ostrza oraz łopatki/młotka;

Waga: ok. 605 g;

CE UIAA
Opinie klientów
0.0
0 opinie