Czasopisma

Czasopisma w naszym sklepie to pozycje dla wszystkich miłośników wspinaczki, trekkingu, a także ekspedycji wysokogórskich. To doskonała lektura, kiedy obowiązki powstrzymują cię przed wyjazdem w góry.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -32%
  Magazyn Taternik 3/2019
  Magazyn Taternik 3/2019
  10,00 zł 14,70 zł
 2. -65%
  Magazyn Taternik 1/2019
  Magazyn Taternik 1/2019
  5,15 zł 14,70 zł
 3. -65%
  Magazyn Taternik 4/2018
  Magazyn Taternik 4/2018
  5,15 zł 14,70 zł
 4. -65%
  Magazyn Taternik 3/2018
  Magazyn Taternik 3/2018
  5,15 zł 14,70 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Czasopisma górskie – nieocenione źródło wiedzy

Oferowane przez nas tytuły stanowią doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoja wiedzę o górach. W większości tytułów prowadzony jest dział historyczny, w którym można dowiedzieć się fascynujących faktów o przełomowych momentach w historii taternictwa, alpinizmu i himalaizmu. Pojawiające się na łamach czasopism górskich nazwy najwyższych szczytów oraz nazwiska czołowych wspinaczy są doskonale znane wszystkim miłośnikom górskich aktywności. Dużo miejsca poświęca się też na przekazywanie konkretnej wiedzy, użytecznej w górach. Artykuły przedstawiające sposoby bezpiecznego poruszania się na dużych wysokościach oraz najczęściej popełniane błędy z pewnością szczególnie przypadną do gustu początkującym eksploratorom gór. Doświadczeni wspinacze na pewno docenią testy i porównania sprzętu wspinaczkowego i górskiego. Najnowsze modele raków i czekanów pozwalają zapoznać się z nowinkami technologicznymi. Lektura górskich czasopism to świetna alternatywa dla wszystkich osób, które nie mają dość czasu, aby zagłębić się w nieco dłuższe książki górskie.

Najlepsze czasopisma o górach w 8a.pl

W naszym sklepie zapewniamy czasopisma górskie, które od wielu już lat są doceniane przez polskich czytelników. Wśród nich z pewnością wyróżnia się najstarsze z nich – Taternik. To skondensowana dawka górskich wiadomości. Choć jego tematyka obejmuje pasma górskie na całym świecie, szczególnie dużo miejsca poświęcane jest Tatrom, zarówno tym, które można obecnie eksplorować, jak i związanych z nimi historycznymi wspinaczkami i wydarzeniami. Dostępne w sklepie 8a.pl czasopisma górskie to świetna lektura dla każdego miłośnika górskich aktywności.

Oprócz czasopism górskich polecamy również:

Multimedia Książki i albumy Saszetki Plecaki miejskie Termosy i kubki termiczne