top

Czapka na zimę Kombi The Infinium - purple reign

89,40 zł 149,00 zł
40% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Czapka na zimę Kombi The Infinium to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania znane z górskich szlaków, z których można korzystać na co dzień. Zastosowano tutaj wiatroszczelną membranę GORE-TEX® INFINIUM™, więc skutecznie unikniesz wychładzającego wpływu wiatru.

Nieco elastyczna konstrukcja czapki zimowej Kombi sprawia, że wygodnie dopasujesz ją do głowy. Dzięki temu nie będzie ona powodowała uczucia gniecenia, a jednocześnie zachowa stabilność. Sprawia to, że tym chętniej wybierzesz ją do swojej miejskiej garderoby, ciesząc się ze wsparcia technicznej membrany tutaj zastosowanej.

Czapka zimowa Kombi The Infinium zapewnia komfort termiczny w dwóch płaszczyznach, co wynika z zastosowania tutaj membrany GORE-TEX® INFINIUM w podszewce oraz wełny w zewnętrznej warstwie. Te pierwsze rozwiązanie zapewnia maksymalną wiatroszczelność, bez której trudno sobie wyobrazić zimowe wyjście z domu. Dzięki temu, że wskaźnik wiatroprzepuszczalności dla membrany GORE-TEX® INFINIUM wynosi 0 CFM, ten model skutecznie zabezpieczy Cię przed wychładzającym wpływem wiatru. Czapka na zimę Kombi korzysta także z właściwości poliestru, który tworzy tę techniczną membranę. Sprawia on, że wilgoć powstająca podczas miejskiego wysiłku jest przechwytywana i odprowadzana do atmosfery. Poprawi to komfort termiczny oraz pozwoli cieszyć się przyjemnym suchym klimatem przez dłuższy czas.

Czapka na zimę Kombi The Infinium w zewnętrznej warstwie posiada połączenie akryli i wełny. Dzięki temu zyskasz skuteczną izolację tych dwu materiałów, co ze wsparciem membrany GORE-TEX® INFINIUM zabezpieczy Cię przed wychłodzeniem. Sprawia to, że zyskasz na komforcie, wędrując miastem, kiedy temperatury za oknem są niskie i wieje wiatr. Czapka na zimę Kombi bardzo dobrze chroni okolice zatok i uszu przed zimnem, więc unikniesz odchorowywania wyziębienia w łóżku.

Zimowa czapka Kombi The Infinium wspierana jest przez nowoczesne rozwiązanie techniczne, które doskonale spisze się w mieście, gdy chcesz zabezpieczyć się przed wychłodzeniem.

Kombi The Infinium najważniejsze cechy:

  • Membrana GORE-TEX® INFINIUM w podszewce w pełni zabezpiecza przed wiatrem i znajduje się miejscach najbardziej narażonych na zimno;
  • Przepuszczalność wiatru GORE-TEX® INFINIUM wynosi 0 CFM, więc unikniesz jego wychładzającego wpływu;
  • Poliestrowa podszewka dobrze odprowadza nadmiar wilgoci powstającej podczas zimowej aktywności;
  • Zewnętrzny materiał stanowi połączenie wełny i akrylu;
  • Izolacja wełny ograniczy ryzyko wychłodzenia;
  • Miła dla oka wszechstronna stylistyka;
  • Wyróżniający się pompon;

Obwód: ok. 54-60 cm
Wysokość: ok. 22 cm

Czapka produkowana w jednym rozmiarze.

GORE-TEX® INFINIUM – membrana, której głównym zadaniem jest całkowita ochrona przed wiatrem. W przypadku membran GORE-TEX® INFINIUM przepuszczalność wiatru wynosi 0 CFM, a więc całkowicie zatrzymuje ona wiatr. Odznacza się ona dodatkowo wyjątkowo dobrą oddychalnością, a zatem świetnie sprawdza się w czasie intensywnego wysiłku. W połączeniu z różnorodnymi tkaninami zapewnia najlepszą oddychalność i pełną ochronę przed wiatrem. Ponadto jest bardzo lekka – daje więcej ciepła przy mniejszej objętości w porównaniu z innymi podobnymi materiałami.
Tak
GORE-TEX® INFINIUM™
Odzież korzystająca z GORE-TEX® INFINIUM™ przeznaczona jest na dni, gdy prognozy pogody nie są skrajnie niekorzystne i aura nie ma w planie nieustających opadów. Zadaniem numer jeden jest bowiem zapewnienie ciału maksymalnego poziomu oddychalności podczas aktywności fizycznej. Znajduje to odzwierciedlenie w wykorzystanych materiałach, których podstawową rolą jest błyskawiczne odprowadzanie cząsteczek pary wodnej na zewnątrz. Materiały GORE-TEX® INFINIUM™ dają również bardzo dobrą ochronę przed wiatrem, minimalizując ryzyko wychłodzenia. W ich charakterystykę wpisuje się też spowolnione namakanie, co daje trochę czasu na odnalezienie suchego schronienia, gdy na szlaku dopadnie cię nagły deszcz.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czerwony
Płeć Unisex
Zawartość merino Inny rodzaj wełny owczej
Materiał bazowy 50% wełna, 50% akryl
Materiał podszewki 100% poliester
Styl Czapka beanie
Fason czapki Beanie z pomponem
Profilowane nauszniki Nie
Wywinięcie Nie
Membrana wiatroszczelna Tak - wstawka z membraną wiatroszczelną chroni przed nadmiernym wychłodzeniem
Otwór na kucyk Nie
GORE-TEX® INFINIUM™ Tak

Czapka na zimę Kombi The Infinium - purple reign - opinie klientów

0.0
0 opinie