CU

CU Belay Glasses to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości okularów asekuracyjnych, które powstają z myślą o wspinaczce w skałach. Okulary tej marki zostały nagrodzone ISPO Award.
2
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Najwyższa jakość materiałów oraz konstrukcji CU

Okulary dla wspinaczy CU Belay Glasses są w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech, co gwarantuje ponadprzeciętną jakość. Podstawowym elementem, który zapewnia perfekcyjny obraz, są najwyższej jakości pryzmaty. To one pozwalają obserwować wspinacza bez zadzierania głowy. Zastosowany kształt gwarantuje wierny obraz, dzięki czemu asekurant może doskonale obserwować jego ruchy. Doskonała optyka jest zasługą zastosowania najlepszego dostępnego materiału, który doskonale odbija światło. Zastosowane pryzmaty nie odwracają obrazu, przez co korzystająca z nich osoba ma doskonały ogląd sytuacji i nie będzie przez nie wprowadzana w błąd. Okulary asekuracyjne CU to nie tylko pryzmaty, ale również doskonale opracowane oprawki. Są wykonane z metalu, który można łatwo zaginać, przez co pozwalają na optymalne dopasowanie do każdej twarzy. Wyeliminowanie zawiasów gwarantuje maksymalną niezawodność i wysoką trwałość.

Okulary do asekuracji CU Belay Glasses to maksymalny komfort

Możliwość stałego obserwowania drugiego wspinacza bez konieczności ciągłego zadzierania głowy zapewnia większy poziom bezpieczeństwa i komfort zarówno na dłuższych, jak i krótszych drogach. To rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby spędzające dużo czasu na asekurowania, pozwalające asekurantowi utrzymywać głowę w naturalnej pozycji, a jednocześnie obserwować, co dzieje się na drodze. W ofercie marki dostępne są również specjalne nakładki z pryzmatami dopinane do tradycyjnych okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych. Pozwala to korzystać z dobrodziejstw okularów pryzmatycznych wszystkim fanom wspinaczki. CU Belay Glasses to wybór profesjonalistów i amatorów. Jeśli cenisz sobie wygodę i bezpieczeństwo w czasie asekurowania, w Twoim zestawie koniecznie powinny znaleźć się okulary pryzmatyczne do wspinaczki.