top

Crashpad Ocun Paddy Sundance - yellow

749,99 zł
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Crashpad Ocun Paddy Sundance to idealne rozwiązanie, gdy wybierasz się na trening w skałach i pragniesz zwiększyć swoją ochronę podczas odpadnięcia. Nowoczesne technologie poprawiają bezpieczeństwo sprawiając, że łatwiej unikniesz kontuzji w trakcie boulderingu.

Projektanci Ocun postawili w tym modelu na skuteczną amortyzację upadku oraz wygodę transportu. Jak wiemy crashpady to niezbędny element treningu w skałach, a ich łatwe przeniesienie pod ścianę to podstawa do zachowania energii, którą wykorzystasz w czasie wspinaczki. Wygodne paski oraz gumowe uchwyty zwiększą komfort na każdym kroku pokonywanej ścieżki, która doprowadzi użytkownika tego modelu pod skałę.

Crashpad Ocun Paddy Sundance to model, który skutecznie wytłumi uderzenie, gdy odpadniesz od ściany podczas treningu bulderowego. Wynika to ze specjalnej konstrukcji jego wnętrza, w którym czescy projektanci umieścili dwie amortyzujące pianki. Jedna z nich posiada grubość 40 mm i została oparta na polietylenie, a druga 50 milimetrowa to poliuretan. Dzięki tym rozwiązaniom zastosowanym przez markę Ocun ograniczysz ryzyko kontuzji. Do przenoszenia crashpada Ocun Paddy Sundance służą wyściełane szelki WeBee. Ich wygodne wykończenie sprawi, że paski nie będą wżynać się w ciało, co jest niezwykle istotne, gdy od samochodu do ściany odbywasz dłuższą wędrówkę. Składana konstrukcja tego modelu to rozwiązanie marki Ocun o nazwie Two in One SIZE®. Sprawia to, że crashpad po spakowaniu zmieści się praktycznie w każdym bagażniku samochodowym.

Crashpad Ocun Paddy Sundance to także system bocznych taśm spinających całość oraz wytrzymałe duraluminiowe klamry, które umożliwią połączenie ze sobą dwóch crashpadów i ich wygodny transport. Spód tego modelu został wykonany z tkaniny Plastel®. Skutecznie zwiększa ona ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także jest łatwa w utrzymaniu czystości, tak by na crashpadzie nie zalegały liście, czy kawałki ziemi po każdym treningu bulderowym. Materiał zewnętrzny to nylon połączony z powlekanym poliestrem. Zapewniają wysoką odporność na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne w najtrudniejszym terenie. Dodatkowo z crashpada Crashpad Ocun Paddy Sundance wykorzystasz jako siedzisko, czy awaryjne łóżko.

Crashpad Ocun Paddy Sundance - najważniejsze cechy:

  • Dwuczęściowa składana konstrukcja Two in One SIZE®;
  • Amortyzacja w postaci wypełnienia piankami 40 mm polietylenową oraz 50 mm pianka poliuretanową;
  • Duraluminiowe lekkie i wytrzymałe klamry umożliwiają połączenie dwóch crashpadów i łatwe ich przenoszenie;
  • Idealna konstrukcja na trening bulderowy;
  • Dół crashpada wykonany z wytrzymałego materiału Plastel®;
  • Wytrzymały zewnętrzne włókno nylonowe powleczone poliestrem;
  • Wygodne szelki WeBee z wyściółką zwiększają komfort podczas przenoszenia crashpada;
  • Dwa gumowe uchwyty to łatwiejszy transport tego modelu;
  • Wielofunkcyjne boczne taśmy spinające;
  • Możliwość wykorzystania crashpada jako siedziska lub awaryjnego łóżka.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 2473
Kolor żółty
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Ocun Crashpads
Waga ~ 4550 g
Wymiary ~ 100 x 60 x 19 cm
~ 100 cm x 120 cm x 9 cm/~ 200 cm x 60 cm x 9 cm
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Crashpad Ocun Paddy Sundance - yellow - opinie klientów

0.0
0 opinie