top

Crashpad Ocun Paddy Dominator - yellow

1 099,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Crashpad Ocun Paddy Dominator to idealna podstawa do bezpieczniejszego treningu bulderowego. Efektywna amortyzacja na wysokim poziomie skutecznie zadba o wytłumienie odpadnięcia, zwiększając ochronę przed nieprzyjemnymi kontuzjami i obiciami.

Dzięki zastosowaniu w crashpadzie Ocun wyciąganej wycieraczki zadbasz o jego czystość, zanim podejmiesz się treningu bulderowego. Jak widać dla czeskich projektantów prócz oferowanego bezpieczeństwa, istotny jest także komfort korzystania z jego funkcji. Daje on możliwość przenoszenia razem dwóch crashpadów, co można zawdzięczać przeprojektowaniu systemu pasów spinających całą konstrukcję.

Crashpad Ocun Paddy Dominator to model wykonany w oparciu o zaawansowane rozwiązania sprawiające, że trening stanie się bardziej bezpieczny. Zastosowanie technologii FTS Absorption Block® pozwoliło osiągnąć efektywną amortyzację w trakcie odpadnięcia. To specjalna pianka rozłożona pionowo, a jej grubość wynosi 110 mm. Umieszczona została we wnętrzu crashpada i skutecznie absorbuje wstrząsy wywołane odpadnięciem. FTS Absorption Block® ma takie same właściwości tłumiące na całej swojej powierzchni. Opór, jaki stawia uderzeniu tak zmodyfikowana warstwa, jest dużo wyższy i bardziej równomiernie rozłożony ku krawędziom materaca. Odkształcenie systemu rurek odbywa się na boki zamiast w dół, dzięki temu znacznie wzrasta zdolność tłumienia crashpada. Dodatkowo umieszczono w tym modelu piankę polietylenową o grubości 20 mm oraz 10 mm. Oznacza to, że korzystając z crashpada Ocun Paddy Dominator o wiele skuteczniej zadbasz o swoje bezpieczeństwo, a także poprawisz ochronę przed kontuzjami.

Crashpad Ocun Paddy Dominator prócz świetnej amortyzacji to także funkcjonalna konstrukcja Two in One SIZE®. Oznacza to, że model ten może zostać rozłożony na dwa sposoby w zależności od terenu i potrzeb osoby trenującej. Crashpad posiada zewnętrzną warstwę wykonaną materiału Cordura® Balistic oraz Cordura® 650d znacząco podnoszącą jej wytrzymałość, co pozwoli na dłużej zachować ją w trwałości. Dodatkowo projektanci Ocun pokryli ją powłoką z Teflonu®, który ułatwia zachowanie tego modelu w czystości oraz poprawia ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dolną powierzchnię crashpada Ocun Paddy Dominator został wykonany z tkaniny Plastel®. Skutecznie zwiększa ona ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także jest łatwa w utrzymaniu czystości, tak by na crashpadzie nie zalegały liście, czy kawałki ziemi po każdym treningu w skałkach. W celu wygodnego przenoszenia tego modelu na plecach producent wyposażył go w szereg pętli i pasów, którymi zamkniesz całą konstrukcję. W trakcie transportu z pewnością wykorzystasz wyściełane i wygodne pasy nośne lub uchwyt pokryty gumą dla większej wygody.

Crashpad Ocun Paddy Dominator - najważniejsze cechy:

 • Dwuczęściowa składana konstrukcja Two in One SIZE®;
 • Amortyzację zapewnia system FTS Absorption Block® u grubości 110 mm;
 • FTS Absorption Block® to specjale komory o wiele skuteczniej absorbujące odpadnięcie niż klasyczne rozwiązania;
 • Wsparcie amortyzacji w postaci wypełnienia pianką polietylenową o grubości 20 mm oraz 10 mm;
 • Zewnętrzny materiał Cordura® Balistic i Cordura® 650d powlekana Teflonem® to wysoka wytrzymałość;
 • Duraluminiowe lekkie i wytrzymałe klamry umożliwiają połączenie dwóch crashpadów i łatwe ich przenoszenie;
 • 2 klamry z rzepem, uniemożliwiające przypadkowe złożenie crash pad’a;
 • Wygodne szelki z wyściółką zwiększają komfort podczas przenoszenia crashpada;
 • Możliwość wykorzystania crashpada jako siedziska lub awaryjnego łóżka;
 • Dwa gumowe uchwyty to łatwiejszy transport tego modelu;
 • Wielofunkcyjne boczne taśmy spinające.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 2472
Kolor żółty
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Ocun Crashpads
Waga 5,4 kg
Wymiary Rozłożony 100 × 132 x 14,5 cm lub 200 × 66 x 14,5 cm
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Ocun Paddy Dominator - opinie klientów

0.0
0 opinie