top

Crashpad Ocun Paddy Dominator - yellow

1 099,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Crashpad Ocun Paddy Dominator to idealna podstawa do bezpieczniejszego treningu bulderowego. Efektywna amortyzacja na wysokim poziomie skutecznie zadba o wytłumienie odpadnięcia zwiększając ochronę przed nieprzyjemnymi kontuzjami i obiciami.

Dzięki zastosowaniu w crashpadzie Ocun wyciąganej wycieraczki zadbasz o czystość tego modelu zanim podejmiesz się treningu bulderowego. Jak widać dla czeskich projektantów prócz oferowanego bezpieczeństwa tego crashpada istotny jest także komfort korzystania z jego funkcji. Istnieje możliwość przenoszenia razem dwóch crashpadów, co można zawdzięczać przeprojektowaniu systemu pasów spinających całą konstrukcję.

Crashpad Ocun Paddy Dominator to model wykonany w oparciu o zaawansowane rozwiązania sprawiające, że trening stanie się bardziej bezpieczny. Zastosowanie technologii FTS Absorption Block® pozwoliło osiągnąć efektywną amortyzację w trakcie odpadnięcia. To specjalna pianka rozłożona pionowo, a jej grubość wynosi 110 mm. Umieszczona została we wnętrzu crashpada i skutecznie absorbuje wstrząsy wywołane odpadnięciem. FTS Absorption Block® ma takie same właściwości tłumiące na całej swojej powierzchni. Opór, jaki stawia uderzeniu tak zmodyfikowana warstwa, jest dużo wyższy i bardziej równomiernie rozłożony ku krawędziom materaca. Odkształcenie systemu rurek odbywa się na boki zamiast w dół, dzięki temu znacznie wzrasta zdolność tłumienia crashpada. Dodatkowo umieszczono w tym modelu piankę polietylenową o grubości 20 mm oraz 10 mm. Oznacza to, że korzystając z crashpada Ocun Paddy Dominator o wiele skuteczniej zadbasz o swoje bezpieczeństwo, a także poprawisz ochronę przed kontuzjami.

Crashpad Ocun Paddy Dominator prócz świetnej amortyzacji to także funkcjonalna konstrukcja Two in One SIZE®. Oznacza to, że model ten może zostać rozłożony na dwa sposoby w zależności od terenu i potrzeb osoby trenującej. Crashpad posiada zewnętrzną warstwę wykonaną materiału Cordura® Balistic oraz Cordura® 650d znacząco podnoszącą jej wytrzymałość, co pozwoli na dłużej zachować ją w trwałości. Dodatkowo projektanci Ocun pokryli ją powłoką z Teflonu®, który ułatwia zachowanie tego modelu w czystości oraz poprawia ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dolną powierzchnię crashpada Ocun Paddy Dominator został wykonany z tkaniny Plastel®. Skutecznie zwiększa ona ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także jest łatwa w utrzymaniu czystości, tak by na crashpadzie nie zalegały liście, czy kawałki ziemi po każdym treningu w skałkach. W celu wygodnego przenoszenia tego modelu na plecach producent wyposażył go w szereg pętli i pasów, którymi zamkniesz całą konstrukcję. W trakcie transportu z pewnością wykorzystasz wyściełane i wygodne pasy nośne lub uchwyt pokryty gumą dla większej wygody.

Crashpad Ocun Paddy Dominator to wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniany przez nowoczesny system tłumienia wstrząsów.

Ocun Paddy Dominator najważniejsze cechy:

 • Dwuczęściowa składana konstrukcja Two in One SIZE®;
 • Amortyzację zapewnia system FTS Absorption Block® u grubości 110 mm;
 • FTS Absorption Block® to specjale komory o wiele skuteczniej absorbujące odpadnięcie niż klasyczne rozwiązania;
 • Wsparcie amortyzacji w postaci wypełnienia pianką polietylenową o grubości 20 mm oraz 10 mm;
 • Zewnętrzny materiał Cordura® Balistic i Cordura® 650d powlekana Teflonem® to wysoka wytrzymałość;
 • Duraluminiowe lekkie i wytrzymałe klamry umożliwiają połączenie dwóch crashpadów i łatwe ich przenoszenie;
 • 2 klamry z rzepem, uniemożliwiające przypadkowe złożenie crash pad’a;
 • Wygodne szelki z wyściółką zwiększają komfort podczas przenoszenia crashpada;
 • Możliwość wykorzystania crashpada jako siedziska lub awaryjnego łóżka;
 • Dwa gumowe uchwyty to łatwiejszy transport tego modelu;
 • Wielofunkcyjne boczne taśmy spinające;
Plastel® to materiał wykorzystywany do zabezpieczania podstawy crashpadów. Jego właściwości zwiększają ochronę przed uszkodzeniem dna, co pozwoli na dłuższe zachowanie w trwałości wspinaczkowego sprzętu. Dodatkowo struktura tej syntetycznej tkanina ograniczy ryzyko pękania na mrozie, co świetnie spisze się w chłodniejsze dni spędzane na treningu bulderowym.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 2472
Kolor Żółty
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Ocun Crashpads
Waga 5,4 kg
Wymiary Rozłożony 100 × 132 x 14,5 cm lub 200 × 66 x 14,5 cm

Ocun Paddy Dominator - opinie klientów

0.0
0 opinie