Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Contour

Contour to austriacka marka produkująca wysokiej jakości foki skiturowe oraz akcesoria służące do ich pielęgnacji i montażu. Przeszło 40 lat tradycji to gwarancja najwyższej jakości produktów skiturowych.
3
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Foki do nart Contour pozwalają na idealne dopasowanie do potrzeb.

Marka posiada w swojej kolekcji niezwykle szeroki wybór fok narciarskich, które zaspokajają potrzeby narciarzy o różnym poziomie doświadczenia. Dla zawodowców optymalnym wyborem są bardzo szybkie foki moherowe Contour. Wykonane z naturalnych włókien, zachowują idealny stosunek przyczepności i poślizgu. Pozwalają na bardzo szybkie przemieszczanie się do góry, przez co są najczęściej użytkowane na zawodach oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam na szybkim dotarciu do celu. W użytkowaniu turystycznym najlepiej spisują się foki z włosiem mieszanym, w których moher połączono z włóknami syntetycznymi. Dzięki temu uzyskano bardzo dobre trzymanie na podejściu oraz wysoką wytrzymałość, przez co foki będą dzielnie służyły podczas licznych wyjść w teren. Zarówno sportowe jak i turystyczne foki do nart cieszą się niezmienną popularnością od wielu lat

Innowacyjne rozwiązania i wszechstronność - Contour

Oprócz tradycyjnych fok klejowych, marka cały czas testuje i wprowadza coraz bardziej zaawansowane technologie, które dodatkowo zwiększają właściwości użytkowe fok. Owocem tych prac są między innymi foki adhezyjne. Zamiast klasycznego kleju zastosowano w nich specjalnie przygotowaną warstwę adhezyjną. To ona jest odpowiedzialna za odpowiednie przyleganie fok do nart, a jednocześnie jest znacznie bardziej komfortowa niż tradycyjny klej. Trudniej łapie zabrudzenia i znacznie łatwiej ją wyczyścić, aby przywrócić fokom pełną funkcjonalność. Foki skiturowe Contour są mocowane do nart za pomocą wielu różnych systemów, które można dobrać w zależności od ich kształtu, dzięki czemu nie będzie problemu z ich odpowiednim założeniem.