top

Icebreaker - Move to natural

Naturalna odzież outdoor z wełny merino – w zgodzie ze środowiskiem

Sprawdź!

Dlaczego Icebreaker?

Chcemy żyć zdrowiej i bliżej natury. Odzież z wełny merino oraz naturalnych włókien pochodzenia roślinnego to doskonała alternatywa dla syntetycznych materiałów. Dzięki nim cały czas możesz być w kontakcie z przyrodą.

Komfort termiczny

Wełna merino jest znana z doskonałych właściwości termoregulacyjnych. Kiedy zrobi się cieplej, zapewni przyjemny chłód, a w mroźne dni ochroni przed niską temperaturą. Dzięki temu nasz organizm będzie miał zapewnione optymalne warunki termiczne.

Termiczna odzież merino Icebreaker

Wygoda noszenia

Specjalnie dobrane włókna i odpowiedni splot sprawiają, że ubrania Icebreaker zachowują wysoką rozciągliwość. Idealnie dopasowują się do sylwetki, nie ograniczając ruchów i oferując maksymalną wygodę użytkowania.

Komfort merino

Optymalny transport wilgoci

Wełna merino wysycha znacznie szybciej od tradycyjnej wełny oraz bawełny. Sprawne odprowadzanie wilgoci jest kluczowe w czasie wysiłku fizycznego. To dlatego odzież merino świetnie sprawdza się w wielu aktywnościach outdoorowych.

Odprowadzanie wilgoci merino Icebreaker

Doskonała alternatywa dla odzieży syntetycznej

Odzież Icebreaker

Naturalne włókna wełny z merynosów

Wełna merino stanowiąca podstawę odzieży Icebreaker w niczym nie przypomina tradycyjnej, "gryzącej" wełny owczej. Delikatne włókna wełny z merynosów są przyjemne dla skóry i jednocześnie oferują optymalne właściwości termoregulacyjne.

Odzież Icebreaker

Stworzone dla aktywnych

Ubrania Icebreaker oferują wysoki komfort w czasie aktywności wymagających wysiłku fizycznego. Zawdzięczają to między innymi bardzo dobrej oddychalności. Dodatkowo, dzięki naturalnym właściwościom włókien wełny merino, ubrania dłużej pozostają świeże.

Odzież Icebreaker

W ruchu, w outdoorze, naturalnie

Bluzy Icebreaker Move to natural

Ubierz się na każdy wyjazd!

Odzież merino doskonale sprawdza się w czasie wędrówek i trekkingów. Gwarantuje połączenie wyjątkowego stylu, wygody oraz funkcjonalności. Bądź jeszcze bliżej przyrody dzięki ubraniom wykonanym z naturalnej, ekologicznej wełny merynosów!

Idzież Move to natural

Na każdą pogodę

Icebreaker Move to natural to odzież przygotowana na każdą pogodę. W ofercie znajdziesz lżejsze koszulki na przejściowe pory roku, ale również grube bluzy, które ochronią przed chłodem w zimniejsze dni.

Ubrania Icebreaker Move to natural

Bielizna Icebreaker na zimę

Odzież na nart Icebreaker

Idealna na narty i skitury

Bielizna merino świetnie sprawdza się w czasie skiturowych wypraw. Na podejściach sprawnie odprowadzi wilgoć na zewnątrz, a podczas zjazdów zapewni optymalną izolację pod kurtką membranową.

Odzież na narty Icebreaker Move to natural

Maksymalny komfort również po nartach

Dzięki zastosowaniu tylko najwyższej jakości włókien merino wełna ta jest niezwykle przyjemna w dotyku. To sprawia, że wykonane z niej ubrania doskonale sprawdzą się również w czasie odpoczynku po całym dniu spędzonym na stoku!

Odzież skiturowa Icebreaker Move to natural

Nie tylko bielizna!

Kurtka icebreaker

Wszechstronne kurtki

Innowacyjna technologia Shell+™ pozwoliła stworzyć z wełny merino rewolucyjną kurtkę wierzchnią, która doskonale spisuje się w górach. Ochroni przed niepogodą w czasie wędrówek, na nartach i w wielu innych aktywnościach.

Spodnie na narty Icebreaker Move to natural

Wygodne spodnie

Gęsto tkany materiał Shell+™ zapewnia świetną ochronę przed wiatrem, a hydrofobowe wykończenie dba o to, aby spodnie zbyt szybko nie przemokły. Spodnie z wełny merino to doskonały wybór dla miłośników odzieży wykonanej z naturalnych materiałów.

Odzież skiturowa Icebreaker Move to natural
Icebreaker

Icebreaker - bliżej natury!

WYBIERZ ICEBREAKER