top

logo HOKA

Biegi góskie, trening, wędrówki

Buty

logo HOKA

Nowoczesne buty dla aktywnych

Niezależnie od tego czy bierzesz udział w zawodach, trenujesz dla kondycji czy po prostu przemierzasz kolejne kilometry dla czystej przyjemności - buty HOKA zapewnią Ci maksymalny komfort. Unikalne dla każdego modelu połączenie amortyzacji, stabilności i przyczepności sprawdzi się w zróżnicowanych aktywnościach.

Buty trailowe HOKA Speedgoat 5

To model oferujący dobrą amortyzację i stabilność przy każdym kroku. Podeszwa Vibram® Megagrip została opracowana specjalnie z myślą o luźnym podłożu. Dostępne są zarówno wersje z przewiewną siateczką, jak i takie, które wyposażono w membranę GORE-TEX®, która zapewnia wysoką wodoodporność całej konstrukcji.

buty HOKA Speedgoat

But HOKA Challenger 7

Wszechstronne buty, które świetnie sprawdzają się w mieszanym terenie. Bieżnik podeszwy został zaprojektowany w taki sposób, aby oferował wyśmienitą trakcję na ścieżkach i szlakach. Zwiększona amortyzacja butów wyśmienicie sprawdzi się na asfaltowych fragmentach. Jeśli poszukujesz uniwersalnych butów na zróżnicowane trasy, Challenger 7 będą idealnym wyborem.

buty HOKA Challenger

Buty HOKA Tecton X

Zwinne buty w teren, które pomogą Ci przyspieszyć na wymagających odcinkach. Cholewka wykonana z ultralekkiej siateczki zapewnia doskonałą wentylację. Wzmocnienia w kluczowych miejscach chronią cholewką butów przed łatwym uszkodzeniem podczas pokonywania trudniejszych ścieżek.

buty HOKA Tecton

Buty trailowe HOKA

Buty do biegania w mieście

W swojej ofercie HOKA posiada szeroki wybór butów do biegania w zurbanizowanym otoczeniu. Świetna amortyzacja przekłada się na komfortowy trening w każdych warunkach. Czerp maksymalną przyjemność z biegania niezależnie od otoczenia!

bieganie w mieście HOKA

Buty na asfalt i nie tylko

Dedykowane do biegania po twardych nawierzchniach buty HOKA świetnie spisuję się na asfalcie, betonie i wielu innych podłożach. Zastosowanie gładszego bieżnika zapewnia maksymalną przyczepność, a twardsza guma gwarantuje zwiększoną wytrzymałość na ścieranie.

amortyzacja w miejskich butach HOKA
bieganie po asfalcie HOKA

Buty na asfalt HOKA

Buty turystyczne HOKA

W górę, w dół i po płaskim. Niezależnie od tego jaki teren przemierzasz, możesz liczyć na to, że obuwie HOKA Cię nie zawiedzie. Ultraprzyczepne podeszwy zadbają o odpowiednią trakcję na często zmieniającym się podłożu.

przyczepność butów turystycznych HOKA

Wyjątkowa amortyzacja

Doskonała amortyzacja to cecha wyróżniająca obuwie HOKA. Charakterystyczne grube podeszwy zapewniają świetne tłumienie uderzeń powstających w czasie każdego kroku, przez co wędrówka jest jeszcze bardziej komfortowa, a każdy krok płynniejszy.

amortyzacja butów turystycznych HOKA

Wysokie buty do hikingu

HOKA posiada w swojej ofercie szeroki wybór butów z cholewką o wysokości 3/4, które zapewnia dodatkową stabilizację kostki. Obuwie tego typu to świetny wybór w czasie wycieczek z plecakiem i w nieco trudniejszym terenie

stabilność butów hikingowych HOKA

Buty hikingowe HOKA