top

ClimbON

ClimbON to jedne z najskuteczniejszych kremów i balsamów do rąk stworzonych specjalnie na potrzeby wpinaczy. Zapewniają szybką regenerację zniszczonej skóry dłoni, gwarantując jej odpowiednie odżywienie przed, w trakcie i po treningu.
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

 1. -40%
  Pomadka ClimbOn Lip Tube - Peppermint
  Pomadka ClimbOn Lip Tube - Peppermint
  w tym VAT 26,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 28,99 zł (-6%)
  Rekomendowana cena producenta 44,99 zł (-40%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

ClimbON to kosmetyki dla wspinaczy i nie tylko

Marka ClimbON jest doskonale znana zarówno wśród miłośników wspinaczki skałkowej, jak i wielu innych sportów górskich. Choć zajmuje się „tylko” produkcję kosmetyków dla miłośników tego sportu, to jej znaczenie jest nie do przecenienia. To bowiem właśnie skóra dłoni jest maksymalnie eksploatowana podczas każdej formy wspinaczki. Niezależnie od tego czy podejmujesz wyzwania na najtrudniejszych drogach na świecie, czy rekreacyjnie wspinasz się w skałach, Twoje dłonie potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. W tym właśnie specjalizuje się marka ClimbOn. Jej kremy i balsamy to skuteczna odżywka dla wyczerpanej skóry.

Szeroka oferta marki ClimbON

U każdego miłośnika wspinaczki najtrudniej jest zadbać o prawidłową kondycją skóry dłoni. To one przyjmują na siebie ciągły kontakt ze skałą czy chwytami na ściance w czasie treningów. Dodatkowo magnezja mocno je wysusza, przez co funkcjonowanie bez odpowiedniej pielęgnacji jest w zasadzie niemożliwe. W ramach oferty ClimbON znalazły się liczne kremy, które odpowiednio nawilżą i odżywią skórę. W ofercie znajdziesz balsamy przeznaczone do codziennego stosowania, a także takie, które sprawdzą się po intensywnym treningu na panelu. Na bogatej bazie doświadczeń powstały również kosmetyki do całego ciała, które świetnie spiszą się podczas codziennego użytkowania. Produkty marki ClimbON powstają z naturalnych składników, które mają doskonały wpływ na kondycję skóry. Większość oparta jest na bazie roślinnej oraz na wosku pszczelim. W ofercie dostępne są też wegańskie kremy i balsamy.