top

Chwyty Metolius Bouldering Set 12 - mix - flowstone/white

124,29 zł 225,99 zł
-45%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Chwyty Metolius Bouldering Set 12 to kompletny zestaw, idealny do stworzenia własnego problemu boulderowego w domowym zaciszu. To świetne rozwiązanie dla osób znużonych treningiem na panelu, wśród wspinaczy dyskutujących nad patentami. Jeśli trening jest dla Ciebie ważny i stawiasz na regularność, warto zastanowić się nad własną ścianą w mniejszym formacie.

Chwyty zostały zaprojektowane, by zapewniać tarcie na odpowiednim poziomie bez uszczerbku na skórze palców. Bouldering opiera się na sile i wytrzymałości połączonej z techniką. Często zdarzają się nieprzyjemne rany, które trudno wygoić przy intensywnych ćwiczeniach. By tego uniknąć ten zestaw posiada łagodne krawędzie, dzięki czemu sięgając do chwytu nie trzeba obawiać się o rany i otarcia.

Faktura chwytów i stopni Metolius Bouldering Set 12 jest wytrzymała i odporna na ścieranie, dzięki czemu jeden zestaw może posłużyć przed dłuższy czas. Może jedynie wymagać dalszego uzupełniania, by tworzyć coraz to nowe kombinacje. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych elementów, zestaw jest kompletny, zawiera odpowiednie śruby i wkręty.

Dzięki ich zróżnicowaniu można skomponować ciekawą i urozmaiconą ściankę. W zestawie znajdują się chwyty o wielu kształtach i kilku rozmiarach, mocowane na śruby bądź wkręty. Już jeden komplet pozwoli zrealizować marzenie o własnej ściance wspinaczkowej w domowym zaciszu. Będzie sprawnym narzędziem treningowym i jednocześnie ciekawym elementem wystroju.

To, gdzie zbudujesz własny panel, zależy tylko od Ciebie. Koncepcji jest wiele, ścianka może być częścią sypialni, by od rana motywować do działania, może też stanowić dekorację dziennego pokoju, do którego będziemy zapraszać naszych wspinaczkowych gości. Można również dobrze zaaranżować ją w garażu, tworząc własną przestrzeń do ćwiczeń.

Metolius Bouldering Set 12 składa się z12 chwytów:
  • 1 duża startowa/ kończąca klama;
  • 3 duże chwyty (mocowane śrubami);
  • 3 małe chwyty (mocowane śrubami);
  • 3 małe chwyty (mocowane wkrętami);
  • 2 stopnie (mocowane wkrętami);
  • Elementy niezbędne do montażu: śruby i wkręty.

Zdjęcia zestawów należy traktować jedynie poglądowo. Chwyty są dobierane przez producenta losowo, dlatego poszczególne chwyty w zestawie mogą się różnić od siebie zarówno pod względem kształtu jak i koloru.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Różowy
Płeć Unisex

Chwyty Metolius Bouldering Set 12 - mix - flowstone/white - opinie klientów

0.0
0 opinie