Cebe

Cebe to francuska marka powstała w samym sercu gór, słynąca z produkcji najwyższej jakości okularów i gogli narciarskich. Produkty Cebe są wybierane przez miłośników wspinaczki, turystyki górskiej i sportowców.
49
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 49

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 49

na stronę

Niezawodność i precyzja wykonania okularów Cebe

Produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością zarówno pośród zawodowców, jak i amatorów. Cechują się dopracowaniem w najdrobniejszym szczególe, najwyższą jakością zastosowanych materiałów oraz przykuwającym wzrok nowoczesnym designem. Firma Cébé nieustannie się rozwija, poszukując nowych horyzontów, aby spełnić oczekiwania miłośników mocnych doznań.

Okulary przeciwsłoneczne dla wymagających sportowców i miłośników gór.

W swoich katalogach marka posiada pełen przekrój okularów przeciwsłonecznych przystosowanych do zróżnicowanych warunków oświetleniowych. Wszystkie posiadają wysokiej jakości soczewki, które oferują bardzo dobry obraz. Z kolei dopracowane oprawki odpowiadają za optymalne dopasowanie okularów do głowy oraz ich stabilność nawet w czasie dynamicznych ruchów. Lekkie okulary sportowe doskonale sprawdzają się na rowerze oraz w trakcie biegów górskich. Minimalistyczne ramki nie ograniczają pola widzenia, a duża powierzchnia soczewek skutecznie chroni oczy przed owadami i pyłem przy większych prędkościach. Charakterystyczną konstrukcją wyróżniają się okulary lodowcowe i górskie. Mocno przyciemnione szkła skutecznie chronią przed promieniowaniem słonecznym odbitym od śniegu. Zastosowane dodatkowo boczne osłonki nie dopuszczają światła nadmiaru światła do oczu. Bardzo popularne są również okulary przeciwsłoneczne na co dzień. Nieco sportowa stylistyka i bogactwo kolorów pozwolą wybrać odpowiedni model nie tylko miłośnikom gór, ale większości osób, które doceniają wysokiej jakości produkty. W ofercie znajdują się również okulary Cebe dla dzieci. Odpowiednio dopasowane do potrzeb najmłodszych użytkowników oferują perfekcyjne dopasowanie oraz świetnie zabezpieczają oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Wysoka niezawodność produktów to najważniejsza cecha charakteryzująca okulary Cebe. Opinie użytkowników oraz rosnąca popularność marki potwierdzają ich wysoką jakość.