Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Pozostały sprzęt biwakowy

Niezbędne podczas biwakowania, dodatkowe elementy wyposażenia turystycznego

Biwakowanie na świeżym powietrzu, daleko od domu to duże wyzwanie, dlatego wymaga precyzyjnego przygotowania. Podczas takiego wypadu zawsze potrzebujemy wielu rzeczy, które umożliwią nam przetrwanie w trudnych warunkach czy zwyczajnie ułatwią życie. W asortymencie sklepu 8a.pl znajduje się szeroki wybór przedmiotów należących do sprzętu biwakowego, które łatwo przeoczyć w czasie przygotowań do wyjazdu, jednak już po dotarciu na miejsce okażą się niezwykle przydatne. Krzesiwa oraz ekologiczne podpałki umożliwią łatwe i szybkie rozpalenie ogniska. Pojemniki na przyprawy sprawią, że każdy posiłek przygotowany na biwaku nabierze wyrazistego smaku. Niezawodna w takiej sytuacji okaże się turystyczna solniczka i pieprzniczka. Składana saperka turystyczna umożliwi zachowanie czystości w miejscach z dala od cywilizacji, a także pozwoli okopać namiot w celu zabezpieczenia go przed ulewą. Z kolei przenośne prysznice solarne pozwolą wziąć ciepłą kąpiel w każdym terenie. Niezwykle chętnie są wybierane przez miłośników biwaków przenośne grille turystyczne, pozwalające przygotować pyszny posiłek niemal w każdym miejscu.

H2. Praktyczny sprzęt biwakowy dla każdego turysty

W sklepie turystycznym 8a.pl posiadamy niemal każdy, potrzebny dla każdego turysty, sprzęt biwakowy. W naszej ofercie przydatne przedmioty znajdzie zarówno miłośnik samotnych wędrówek, dalekich trekkingów z niewielką grupą, wspinacz, jak i osoba wybierająca się z rodziną na wakacje pod namiotem. Oprócz podstawowych elementów wchodzących w skład sprzętu biwakowego, takich jak kuchenki i kartusze, lampki, namioty czy śpiwory, w naszym sklepie znajduje się również wiele dodatkowych, przydatnych na kempingu i szlaku drobiazgów.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie