top

Camp

CAMP to wysokiej jakości sprzęt górski i wspinaczkowy, który doskonale sprawdza się w wymagających warunkach. W ofercie sprzęt wspinaczkowy do turystyki wysokogórskiej, zimowej, alpinizmu i skilapinizmu czy na via ferraty. Zapewniamy szeroki wybór produktów CAMP, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa w czasie podejmowania górskich aktywności latem i zimą.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
 1. Kategoria
  Skitouring
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

 1. -18%
  Kije skiturowe Camp Piz Alu Evo
  Kije skiturowe Camp Piz Alu Evo
  w tym VAT 259,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 269,99 zł (-3%)
  Rekomendowana cena producenta 319,99 zł (-18%)
 2. -19%
  Raki skiturowe Camp Skimo Race
  Raki skiturowe Camp Skimo Race
  w tym VAT 594,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 629,99 zł (-5%)
  Rekomendowana cena producenta 739,99 zł (-19%)
 3. -19%
  Kije skiturowe Camp Ski Drop 85-125 cm
  Kije skiturowe Camp Ski Drop 85-125 cm
  w tym VAT 329,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 349,99 zł (-5%)
  Rekomendowana cena producenta 409,99 zł (-19%)
 4. -19%
  Kije skiturowe Camp Ski Drop
  Kije skiturowe Camp Ski Drop
  w tym VAT 329,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 349,99 zł (-5%)
  Rekomendowana cena producenta 409,99 zł (-19%)
 5. -19%
  Kask wspinaczkowy Camp Voyager - basalt grey/green
  Kask wspinaczkowy Camp Voyager - basalt grey/green
  w tym VAT 544,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 578,99 zł (-5%)
  Rekomendowana cena producenta 679,99 zł (-19%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
 6. -20%
  Kask skiturowy Camp Speed Comp - black
  Kask skiturowy Camp Speed Comp - black
  w tym VAT 439,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 469,99 zł (-6%)
  Rekomendowana cena producenta 549,99 zł (-20%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
 7. -19%
  Kask skiturowy Camp Speed Comp - blue
  Kask skiturowy Camp Speed Comp - blue
  w tym VAT 444,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 468,99 zł (-5%)
  Rekomendowana cena producenta 549,99 zł (-19%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
 8. -19%
  Czekan skiturowy Camp Corsa Race 50cm
  Czekan skiturowy Camp Corsa Race 50cm
  w tym VAT 419,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 439,99 zł (-4%)
  Rekomendowana cena producenta 519,99 zł (-19%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

8 Produkty

Wyczyść

CAMP – wszystko dla wspinaczy

Misją tej włoskiej marki jest opracowywanie, projektowanie i produkcja najwyższej klasy sprzętu dla wspinaczy, alpinistów, skialpinistów, biegaczy górskich, a także wszystkich entuzjastów górskich aktywności. Firma CAMP stawia przede wszystkich na badania i rozwój nowych rozwiązań. Innowacyjny sprzęt górski nie tylko zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, ale także zwiększa komfort przemieszczania się po górach i pozwala w jeszcze większym stopniu cieszyć się górami. Specjaliści z marki Camp duży nacisk kładą w trakcie projektowania na wagę szpeju. Lżejszy sprzęt to nie tylko szybsze zdobywanie szczytów, ale przede wszystkim swoboda poruszania się w wymagającym terenie. Ponadto wszystkie przyrządy i rozwiązania są opracowywane w taki sposób, aby były łatwe i intuicyjne w użytkowaniu. Najczęściej decydują o tym drobne detale, do których projektanci CAMP przywiązują szczególnie dużą wagę.

Historia marki CAMP

Marka C.A.M.P. (to skrót od Concezione Articoli Montagna Premana) została założona już w 1889 jako jednoosobowy warsztat rzemieślniczy zajmujący się obróbką metali. Nicola Codega wytwarzał w nim artykuły żelazne. Jego syn, Antonio, zasłynął z niezawodnych czekanów, wykorzystywanych przez górskie jednostki wojskowe. Z czasem asortyment marki CAMPClimbing poszerzał się o nowe, innowacyjne rozwiązania, jednak źródłem tych wszystkich produktów zawsze był praca z metalem. Obecnie wyroby tego producenta można znaleźć w ponad 80 krajach na całym świecie pod trzema markami: CAMP, CASSIN o CAMP SAFATY. Ta pierwsza obejmuje zróżnicowany sprzęt alpinistyczny i górski. Ta druga wyspecjalizowała się w rakach górskich. Trzecia marka powstała aby wyróżnić sprzęt do prac na wysokości. Logo firmy CAMP można zauważyć na sprzęcie wielu uczestników alpejskich i himalajskich wypraw wspinaczkowych, w tym również tych, które zdobywały najwyższe szczyty świata. Szpej produkowany obecnie przez CAMP doskonale wpisuje się w nowoczesną filozofię wspinaczki górskiej, czyli szybko i lekko. Firma jest cały czas kierowana przez rodzinę Codega. Jej czwarte pokolenie cały czas wciela w życie nowoczesne rozwiązania w sprzęcie wspinaczkowym.

Sprzęt wspinaczkowy na lato

Wśród produktów marki CAMP znajduje się cały przekrój sprzętu górskiego. Znaczna część kolekcji to niezbędne wyposażenie wspinaczkowe dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Sprawdzi się w czasie letnich wyjazdów w skały zarówno początkującym, jak i doświadczonym miłośnikom wspinania w skałach. Niezawodne uprzęże i kaski wspinaczkowe CAMP pozwolą na bezpieczniejsze poruszanie się zarówno na krótkich drogach w skałach, jak i w terenie alpejskim. W ofercie marki znajduje się także specjalistyczny szpej, taki jak karabinki , przyrządy asekuracyjne i ekspresy wspinaczkowe CAMP. Wysoka precyzja wykonania oraz dopracowana konstrukcja każdego z nich przekładają się na wygodę użytkowania oraz wysoką niezawodność. Niezależnie od tego czy wybierasz się ze znajomymi na kilka dni w skały czy zamierzasz zdobywać wyższe szczyty, z pewnością w ofercie włoskiej marki znajdziesz odpowiednie wyposażenie. Wśród produktów dostępny jest też oczywiście sprzęt na via ferraty, który pozwoli wielu osobom zakosztować zupełnie nowego wymiaru turystyki górskiej.

Górski sprzęt zimowy, czyli raki i czekany CAMP

Włoska marka to również sprzęt alpinizmu i turystyki zimowej. Wytrzymałe czekany i raki CAMP to podstawa w wyposażeniu każdego miłośnika gór, który wyrusza na szlak w zimowych warunkach. W ofercie znajdują się zarówno modele do turystyki wysokogórskiej, jak i specjalistyczne wersje do wspinaczki w lodzie. Te pierwsze pozwolą na zdobywanie łatwiejszych ośnieżonych szczytów oraz pozwolą na bezpieczne poruszanie się po górskich szlakach w zimowej aurze. Te drugie to modele dla profesjonalistów, które pozwalają wytyczać nowe drogi wspinaczkowe na najtrudniejszych ścianach świata. Innowacyjne czekany i raki CAMP spełnią wymagania najbardziej doświadczonych wspinaczy górskich. Najlżejsze modele powstają z myślą o miłośnikach skitouringu i skialpinizmu. Wykonane z lekkich stopów czekany czy raki nie będą tak bardzo ciążyły na podejściu. Tak szeroki wybór sprzęty sprawia, że odpowiedni model znajdą zarówno profesjonaliści, którzy przygotowują się do zdobywania najwyższych szczytów świata, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z wysokimi górami.

Sprawdź szeroki wybór produktów CAMP w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie znajdziesz niezawodny sprzęt do wielu zróżnicowanych aktywności górskich. Sprzęt dla wspinaczy CAMP na każda porę roku zwiększy bezpieczeństwo w czasie zdobywania kolejnych szczytów. Akcesoria dla skialpinistów cechujące się wyjątkowo niską wagą wyśmienicie spiszą się w czasie szybkiego zdobywania kolejnych zboczy na nartach. Szeroki wybór wyposażenia górskiego dla turystów oraz entuzjastów via ferrat pozwoli na bezpieczne przemierzanie kolejnych szlaków i górskich dróg. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z górami, czy też potrzebujesz zaawansowanego wyposażenia dla doświadczonych użytkowników - w naszej ofercie CAMP z pewnością znajdziesz odpowiednie modele. Wśród produktów włoskiej marki nie mogło oczywiście zabraknąć wszystkich niezbędnych dodatków, takich jak plecaki górskie, rękawiczki do pracy z liną i wielu innych. Wszystkie te produkty tworzą kompleksową ofertę sklepu internetowego CAMP, w którym doskonale odnajdzie się każdy miłośnik gór.