Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Buty wspinaczkowe Ocun Strike LU - blue

Już od 263,20 zł Cena regularna 329,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Buty wspinaczkowe Ocun Strike LU to model wyposażony w nowoczesne rozwiązania zwiększające efektywność dojścia do topu. Są idealne zarówno dla początkujących, jak i obeznanych ze skałami łojantami, którzy poszukują kompromisu pomiędzy wygodą a optymalną sztywnością.

Projektanci Ocun stworzyli ten model z myślą o całodziennej aktywności w skałach lub na panelu. Buty skierowane są do osób, które podejmują się zróżnicowanych aktywności wspinaczkowych na różnych poziomach zaawansowania. Zastosowana tutaj konstrukcja nie przeciąża tak bardzo stóp, co pozwala na dłuższą wspinaczkę. Jest to szczególnie istotne kiedy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze skałami i panelem i chcesz uniknąć nadmiernego bólu. Nowoczesna guma Ocun CAT Rubber sprawia, że przyczepność w skałach jest wysoka, a trwałość podeszwy pozwoli na dłuższe wykorzystanie butów.

Buty wspinaczkowe Ocun Strike LU zostały oparte na cholewce wykonanej z mikrofibry tak więc podczas całodziennej aktywności w skałach nadmiar wilgoci ze stopy zostanie dobrze odprowadzony, co ułatwi utrzymanie komfortowego suchego klimatu wokół skóry. Materiał zastosowany w tym elemencie butów Ocun charakteryzuje się lepszymi parametrami giętkości oraz wymiarowej stabilności (minimalny współczynnik rozciągania się buta podczas użytkowania). Zapewnia to miejscową zwiększoną elastyczność obuwia. Kompletu dopełnia wyścielony siateczką język, co pozwala na swobodny przepływ powietrza, jednocześnie odprowadzając wilgoć. Boczne panele butów Ocun Strike LU zostały wykonane z gumy i odpowiadają za ochronę cholewki oraz samej podeszwy. Dodatkowo te rozwiązanie stabilizuje stopę za sprawą poprawnego rozkładu sił, co ułatwia podejmowanie się całodziennej aktywności w skałach. Wiązanie tego modelu odbywa się za pomocą klasycznych sznurówek i pozwala na precyzyjne dopasowanie buta do stopy.

Buty wspinaczkowe Ocun Strike LU posiadają wygięcie podeszwy o profilu sprzyjającym wielogodzinnemu korzystaniu z tego modelu bez nadmiernego katowania stóp. Jest to wynikiem rezygnacji z radykalnych konstrukcji buta, tak koniecznych przy zaawansowanych modelach. Jeżeli potrzebujesz wygodnego buta, którego masz używać przez dłuższy czas, lub posiadasz stopę nie przywykłą jeszcze do butów wspinaczkowych – model Ocun Strike LU został zaprojektowany dla Ciebie. Śródpodeszwa tutaj zastosowana to 2D Fit Soft o niższej sztywności, co zwiększa zakres poruszania stopami, co pozytywnie wpływa zarówno na wygodę, jak i efektywność wspinaczki. Jednak tym, co zasługuje na wyjątkową uwagę to nowa gumna Ocun CAT Rubber. Ta niedawno opracowana technologia wyróżnia się zwiększoną wytrzymałością na ścieranie, co sprawia, że z butów możesz korzystać przez dłuższy czas i w różnych warunkach. W przypadku tego modelu mamy do czynienia z gumą w wersji CAT Rubber μ 1.1, której przyczepność doskonale sprawdza się w skałach. Rozwiązanie te jest najczęściej wybierane przez początkujących i średnio-zaawansowanych wspinaczy, którzy szukają kompromisu pomiędzy dobrą przyczepnością a trwałością.

Również, jeżeli cenisz sobie elementy wspinaczkowej garderoby, do których wyprodukowania nie wykorzystano materiałów pochodzenia zwierzęcego, to przedstawione buty przypadną Ci do gustu. W ich konstrukcji zastosowano surowce syntetyczne, dzięki czemu całość jest odpowiednia dla osób zaangażowanych w promowanie weganizmu, nawet w ubiorze.

Buty wspinaczkowe Ocun Strike LU to idealny model dla każdego miłośnika wspinaczki, który ceni sobie nowoczesne technologie w służbie efektywnego dojścia do topu.

Ocun Strike LU najważniejsze cechy:
  • Nowa guma Ocun CAT Rubber to większa odporność na ścieranie oraz świetna przyczepność;
  • Guma CAT Rubber μ 1.1 o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie i świetnych parametrach tarcia;
  • Podszewka wykonana z przewiewnej mikrofibry;
  • Wiązanie butów za pomocą klasycznych sznurowadeł;
  • Śródpodeszwa to dopasowanie 2D Fit Soft to niższa sztywność butów zwiększająca zakres ruchów stóp;
  • Lekka asymetria doskonale sprawdza się podczas całego dnia spędzonego w skałach zapewniając większą wygodę;
  • Prosty profil buta nie przemęcza tak bardzo pięty oraz odcinka palców;
  • Tasiemki, które znacząco ułatwiają zakładanie butów;
  • Sportowy design;
  • Oznaczone symbolem Vegan świadczącym o ich wykonaniu bez zastosowania surowców pochodzenia zwierzęcego.

CAT Rubber ( Climbing Adhesion Technology) – to guma opracowana przez projektantów Ocun na bazie laboratoryjnych testów symulujących warunki panujące na ścianie. Uzyskane wyniki pozwoliły opracować rozwiązania zastosowane w butach wspinaczkowych Ocun tak, by zachowały one odpowiednią wytrzymałość, a jednocześnie pozwalały na efektywną wspinaczkę. Wykorzystano miękką gumę dobrze dopasowującą się do kształtu skały i wykorzystano zjawisko adhezji sprawiające, że wzrasta tarcie pomiędzy materiałami, a za tym przyczepność.
Ocun Vegan – do stworzenia butów z takim oznaczeniem nie wykorzystano surowców pochodzenia zwierzęcego. Cholewka wegańskich modeli oparta jest na syntetycznych materiałach, które zapewniają przewiewność oraz posiadają dobre parametry giętkości.
Specyfikacja techniczna:
Początkujący
V
V
Średniozaaw.
V
V
Zaawansowani
---
---
Patenty
---
---
Cholewka
Mikrofibra
Mikrofibra
Asymetria
Mała
Mała
Typ
Laces System
Laces System
Podeszwa
CAT Rubber μ 1.1
CAT Rubber μ 1.1
Profil przodu
Okrągły
Okrągły
Podszewka
Materiały tekstylne
Materiały tekstylne
Buty wspinaczkowe Ocun Strike LU - blue - opinie klientów
4.4
5 opinie