Buty turystyczne Salomon OUTline - black/quiet shade

318,92 zł 469,00 zł
32% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar EU 41 1/3 42 42 2/3 43 1/3 44 44 2/3 45 1/3 46 46 2/3
Rozmiar UK 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11 11,5
Całkowita długość wkładki (cm)* 26,5 - 27,3 27,8 28 28,6 29 29,5 29,7
Na stope max (cm) 25,5 - 26,3 26,8 27 27,6 28 28,5 28,7

Buty turystyczne Salomon OUTline to konstrukcja, która świetnie spisze się podczas rekreacyjnego odkrywania górskich szlaków czy relaksujących wędrówek za miastem w gronie znajomych czy rodziny. Są lekkie oraz oferują dobrą stabilność, dzięki czemu łatwiej pokonasz kolejne wzniesienie.

Wysiłek i wyższe temperatury brzmią jak zabójstwo dla Twoich stóp, które otoczone technicznym obuwiem nie mogą liczyć na odpowiednią wentylację. Nie tym razem. Buty turystyczne Salomon OUTline dzięki cholewce wykonanej z siateczki cechują się dobrym przepływem powietrza, co sprawia, że dłużej możesz cieszyć się przyjemnym klimatem wokół stopy. Nie ma już mowy o dużym dyskomforcie w trakcie marszu

Buty turystyczne Salomon OUTline doskonale dbają o wygodę. Ich cholewka wykorzystuje specjalną konstrukcję siateczki, dzięki której możesz cieszyć się dobrą oddychalnością. Transportuje ona wilgoć z okolic skóry na zewnątrz, dzięki czemu klimat przy stopie przez długi czas jest przyjemnie suchy. Możesz więc odczuwać wyższy poziom komfortu podczas maszerowania krętym szlakiem w drodze na szczyt. Dodatkowo model ten w przedniej części posiada zabezpieczenie redukujące ryzyko urazu palców, kiedy niefortunnie potkniesz się o niezauważoną przeszkodę.

Buty turystyczne Salomon OUTline będą odpowiednio leżały na Twojej stopie dzięki tradycyjnym, lecz bardziej płaskim wiązaniom. Wygoda to zasługa także wachlarza innych aspektów. Z pewnością wpływa na nią wkładka OrthoLite®, która oprócz anatomicznej budowy, oferuje również odpowiednią elastyczność. Tak ważne zadanie jakim jest amortyzacja, powierzono natomiast materiałowi Energy Cell, który znajduje się w śródpodeszwie. Nie tylko redukuje on drgania powstające podczas marszu, ale także sprawia, że energia powstająca podczas uderzania o podłoże jest oddawana. Dzięki temu Twój krok jest bardziej sprężysty. Konstrukcja podeszwy Contagrip® MD sprawia z kolei, że możesz cieszyć się pewnością przemieszczania się wynikającą z jej dobrej przyczepności, co pozwoli na efektywne dążenie do celu.

Buty turystyczne Salomon OUTline świetnie wywiązują się z zadania wsparcia stopy podczas rekreacyjnych wędrówek.

Salomon OUTline najważniejsze cechy:
  • Cholewka wykonana z siateczki dla świetnej oddychalności;
  • Odpowiednio elastyczne;
  • Cechują się niską wagą;
  • Syntetyczne zabezpieczenie przedniej części buta;
  • Tradycyjny system wiązań dla dopasowania do stopy;
  • Wkładka Ortholite® gwarantuje odpowiedni komfort dzięki spręzytsości;
  • Energy Cell w śródpodeszwie zapewnia odpowiednią amortyzację;
  • Podeszwa Contagrip® MD oferuje dobrą przyczepność.

ContaGrip® – to opracowywane przez markę Salomon podeszwy charakteryzujące się fantastycznymi właściwościami terenowymi. Optymalny dobór głębokości bieżnika, jego kształtu oraz układu, a także specjalna mieszanka gumy są dopasowywane do przeznaczenia butów. Buty trailowe są wyposażane w najbardziej agresywne podeszwy Salomon ContaGrip®, aby jak najlepiej sprawdzały się podczas szybkiego pokonywania zróżnicowanego terenu górskiego. Z kolei obuwie o większej wszechstronności posiada najczęściej podeszwy o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie, dzięki czemu lepiej spisuje się na twardych nawierzchniach.
Energy Cell to materiał charakteryzujący się wysoką sprężystością. Ma za zadanie oddawać część energii zmagazynowanej w czasie uderzenia o ziemię, aby wybicie z palców było jeszcze efektywniejsze. Materiał Energy Cell podnosi dynamikę biegu, a także pozytywnie wpływa na amortyzację.
Ortholite® – to specjalnie opracowana wkładka mająca na celu zapewnienie pełnego komfortu podróżowania. Dzięki specjalnej strukturze dłużej zachowuje pierwotną sprężystość, a także pozwala na łatwiejsze odprowadzanie wilgoci i przykrych zapachów.
Specyfikacja techniczna:
Cholewka Materiał syntetyczny
Membrana ---
Podeszwa Contagrip® MD
Podszewka Materiał tekstylny
Śródpodeszwa Energy Cell
Wzmocniony przód V

Buty turystyczne Salomon OUTline - black/quiet shade - opinie klientów

0.0
0 opinie