top

Buty trailowe On Running Cloudventure Waterproof - black

695,99 zł 799,99 zł
-13%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar EU 41 42 42,5 43 44 44,5 45 46 47 47,5 48
Długość wkładki ok. (cm) 27* 27* 27,5 28 28,5 29 29,5 30* 30* 30,5 31
Na stopę ok. (cm) 26 26,3 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,3 29,5 30
Jak mierzyć buty?

Wyciągnij wkładki z już posiadanych butów i porównaj z rzeczywistymi wymiarami tego moduleu pobranymi przez nas. Następnie zmierz długość stopy i sprawdź, który rozmiar sugerujemy.

Wkładki mierzymy metrem krawieckim. Zwróć uwagę na okolice pięty. Jesli wkładka jest tam płaska to metrówkę ściśle przykładamy do powierzchni (A1). Kiedy tył jest mocno profilowany (wygięty ku górze) to długość mierzymy niejako "w powietrzu" (A2).

Teraz załóż odpowiednią skarpetę.Postaw stopę na podłodze i piętę dosuń do ściany. Koniecznie mocno obciąż stopę (nie siedź!) i rozprostuj wszystkie palce. Zaznacz najdalej wysuniętu punkt (B), a następnie zmierz tak określoną długość.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą pomocna a wybór jak najbardziej trafiony. Pamiętaj, że pomimo wspólnych starań, aby pomiary były precyzyjne mogą zdarzyć się kilkuprocentowe rozbieźności wynikające z metody pomiaru, ułożenia produktu .tp. Dane traktuj orientacyjnie i jako podstawę do oceny "przeskoków" pomiędzy kolejnymi rozmiarami.

Buty trailowe On Running Cloudventure Waterproof to wodoodporne obuwie szwajcarskiego producenta przeznaczone do biegów terenowych. Amortyzacja zapewniana przez tzw. „chmurki” w systemie CloudTec® łączy się tutaj z typowo trailową podeszwą, gwarantującą niezawodną przyczepność na zmiennym, wymagającym podłożu.

W butach trailowych On Running Cloudventure Waterproof znajdziesz cholewkę zrobioną z siateczki składającej się z dwóch warstw. Wykonana jest ona w taki sposób, by zapewnić optymalną oddychalność we współpracy z zastosowaną tu wodoodporną i wiatroodporną membraną. Ta zaś ma zapewnić, że niestraszne ci będzie nagłe pogorszenie pogody.

Zastosowana w butach trailowych On Running Cloudventure Waterproof podeszwa to Missiongrip™. Jeśli wymagasz od swojego obuwia pewności kroku w zróżnicowanym terenie, właściwej trakcji - to właśnie gwarantuje. Zaprojektowana została w taki sposób, by dać przyczepność na gładkiej nawierzchni, jak choćby na skałach, ale też dać ją podczas stromych zejść po luźnej nawierzchni. Jednocześnie gwarantuje też trakcję podczas wybicia i podejścia. W podeszwie zastosowano też znaną doskonale, charakterystyczną dla obuwia On Running technologię amortyzacji CloudTec®. Dzięki niej lądowanie jest miękkie, a wybicie - eksplozywne. Przekłada się to bezpośrednio na dużą dynamikę ruchu.

W śródpodeszwie wykorzystano zaś inne rozwiązanie znane z wielu pozycji w menu On Running. But trailowy On Running Cloudventure Waterproof wykorzystuje bowiem technologię Speedboard™. Umieszczona w śródpodeszwie wstawka gwarantuje płynne przetaczanie stopy, a także wspomaga system CloudTec® w oddawaniu ci podczas wybicia energii, powstającej przy uderzeniu stopy o podłoże.

Buty On Running zasłużyły sobie nie tylko na uznanie wśród zapalonych biegaczy. Zapracowały również na niezwykle pozytywne recenzje w prasie branżowej, ale też w prestiżowym „The Wall Street Journal”, gdzie pisano o nich, że „łączą to, co najlepsze w tradycyjnych i minimalistycznych butach do biegania, jednocześnie pozostając wyjątkowo lekkimi”. Buty te doskonale odpowiadają na potrzeby aktywności, bo są tworzone i aprobowane przez elitarnych sportowców. Założycielem marki On jest bowiem wielokrotny zwycięzca Ironmana - Oliver Bernhard, a od 2019 roku jednym z właścicieli - legenda tenisa, Roger Federer.

Buty On Running Cloudventure Waterproof - najważniejsze cechy:

  • Wodoodporna i wiatroodporna membrana chroni przed trudnymi warunkami pogodowymi;
  • Cholewka z technicznej siateczki daje optymalną oddychalność;
  • Podeszwa Missiongrip™ zapewnia maksymalną kontrolę w wymagającym terenie;
  • Wypustki prostopadłe do kierunku biegu z tyłu podeszwy ułatwiają zejścia po luźnej nawierzchni;
  • Wypustki w okolicach palców dla dobrego wybicia i ułatwionego podejścia;
  • Technologia amortyzacji CloudTec® dla miękkiego lądowania i eksplozywnego wybicia;
  • Wstawka Speedboard™ w śródpodeszwie gwarantuje płynne przetaczanie stopy i wspomaga system CloudTec®;
  • Drop: 6 mm.
Tak
On Running CloudTec®
Biegaj jak po chmurze. CloudTec® zmienia zasady gry. Jej opatentowane poduszki zapewniają amortyzację w płaszczyźnie zarówno pionowej, jak i poziomej. Podeszwa wykonana w tej technologii zapewnia miękkie lądowanie z następującym po nim eksplozywnym wybiciem bez strat energii. Dają tym samym dużą dynamikę i płynność ruchu.
Tak
On Running Missiongrip™
Missiongrip™ to specjalistyczna podeszwa wykorzystywana w butach On Running. Jej wielokierunkowe wypustki - prostopadłe do kierunku biegu z tyłu i odwrotne z przodu - gwarantują wszystko to, czego można oczekiwać po butach trailowych. Przyczepność, gdy schodzisz ze stromego zbocza, a także trakcję podczas wybicia i podchodzenia pod górę. Specjalna mieszanka gumy zapewnia pewny krok tak na luźnej nawierzchni, jak i na podłożu mokrym i śliskim.
Tak
On Running Speedboard™
Zintegrowana ze śródpodeszwą wstawka Speedboard™ oferuje wsparcie w płynnym przetaczaniu stopy z pięty na palce. Kumuluje ona energię powstającą podczas lądowania, oddając ją w trakcie wybicia.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 2299951
Kolor Czarny
Płeć Męskie
Kolekcja producenta On Running Performance All Day
Drop 6 mm
Amortyzacja Dobra
Podłoże Mieszane
Przeznaczenie Treningowe
Cholewka Materiał syntetyczny
Membrana V
Podeszwa Missiongrip™
Podszewka Materiał syntetyczny
Śródpodeszwa Speedboard™
Wzmocniony przód V
On Running CloudTec Tak
On Running Missiongrip™ Tak
On Running Speedboard Tak

On Running Cloudventure Waterproof - opinie klientów

0.0
0 opinie