top

Buty trailowe La Sportiva

Buty trailowe La Sportiva ® to modele przeznaczone dla niej i dla niego, które świetnie sprawdzą się podczas treningów biegowych w wymagającym, trudnym technicznie terenie. Każdy krok będzie doskonale amortyzowany i bezpieczny.

Buty trailowe La Sportiva - szeroki wybór modeli

Dobranie odpowiedniego obuwia do biegania w terenie to podstawa! Jeśli szukasz produktu najwyższej jakości, który pozwoli Ci na zwiększenie komfortu i przyczepności Twojego biegu to obuwie trailowe La Sportiva będzie idealnym wyborem. W ofercie marki La Sportiva znajdziesz modele przygotowane z myślą o bieganiu w grząskim błocie, na litej skale, jak i takie na mieszany teren pozwalające na pokonywanie długich dystansów. Klasyczny system wiązania pozwoli Ci doskonale dopasować buty trailowe La Sportiva do swoich stóp, zapewniając im odpowiednie wsparcie! W obuwiu wykorzystano wiele nowoczesnych materiałów i rozwiązań wypracowanych w górskich modelach marki. Sięgając po obuwie trailowe La Sportiva wybierasz najwyższej jakości produkty, które nie zawiodą Cię zarówno podczas treningów, jak i startu w zawodach!

Nowoczesne technologie i konstrukcja

Buty trailowe La Sportiva zostały wykonane wyłącznie z nowoczesnych i wysokogatunkowych materiałów. Dzięki temu cechują się lekkością, wytrzymałością i doskonałą cyrkulacją powietrza. To pozwala na zapewnienie wysokiego wskaźnika komfortu w trakcie biegu. Obuwie trailowe La Sportiva wykorzystuje również w swej konstrukcji wiele rozwiązań znanych z pozostałych modeli marki. Jeśli zależy Ci więc na komfortowym bieganiu w deszczu, sięgnij po model wyposażony w membranę GORE-TEX®. Ta sprawi, że cholewka butów będzie wodoodporna, nie wpływając negatywnie na oddychalność konstrukcji! Zastosowane wkładki to z kolei rozwiązanie Ortholite™, które nie tylko wspiera łuk stopy, ale również sprawia, że buty trailowe La Sportiva cechują się właściwościami antybakteryjnymi. Najważniejszym elementem obuwia do biegania w terenie jest jednak podeszwa. Tutaj La Sportiva postawiła na autorskie rozwiązanie w postaci mieszanek gumy FriXion®. Te są niezwykle wytrzymałe i zapewniają odpowiednią trakcję na różnych rodzajach nawierzchni, od błota po litą skałę.

Buty trailowe La Sportiva w ofercie 8a.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli obuwia biegowego La Sportiva. W zależności od profilu podeszwy wybierzesz odpowiedni dla siebie model! Coś z wysokimi kołkami na błoto? Proszę bardzo. Bardziej płaska i ultraprzyczepna podeszwa na skały? Jasne! A może coś na długie wybiegania w zróżnicowanym terenie? Również znajdziesz coś dla siebie. Zarówno damskie, jak i męskie obuwie trailowe La Sportiva to doskonały wybór. Ich zaawansowana konstrukcja zapewnia bowiem niezbędne podczas biegów wsparcie! Buty trailowe La Sportiva to gwarancja komfortu, na setkach kilometrów biegowych tras!