Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Buty skiturowe dla kobiet Scarpa Gea 2 - scuba blue

Już od 1 724,25 zł Cena regularna 2 299,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Buty skiturowe dla kobiet Scarpa Gea 2 to nowoczesny model przygotowany z myślą o zimowych wyprawach w zróżnicowanym terenie. Buty świetnie sprawdzają się na podejściach, jak i w czasie zjazdów, oferując wysoki komfort użytkowania.

Damska wersja klasycznego buta w ofercie marki Scarpa została optymalnie dopasowana do damskiej stopy. Odpowiednio dobrany kształt skorupy oferuje zwiększony komfort, a także przekłada się na lepszą kontrolę nart. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że buty wyśmienicie sprawdzają się w zróżnicowanym górskim terenie, pozwalając na efektywne podchodzenie, jak i przyjemne zjazdy w białym puchu.

W damskich butach Scarpa Gea 2 zastosowano nowoczesną technologię Axial Alpine Evo Technology, która zapewnia maksymalną wygodę i optymalne dopasowanie do nogi. Dodatkowo w skorupie umieszczono perfekcyjnie ukształtowany język Evo Tongue wykonany z materiału Pebax®, zachowującego odpowiednią elastyczność nawet w niskich temperaturach. Umożliwia on również bezproblemowe zakładanie i ściąganie butów, a także ułatwia chodzenie.

Buty skitourowe dla kobiet Scarpa Gea 2 zostały wykonane z materiału Grilamid®. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej sztywności w najbardziej wymagających tego miejscach, przy utrzymaniu umiarkowanej wagi. Dodatkowo w tylnej części buta, w okolicach pięty zastosowano technologię Web Frame. Polega ona na takim ukształtowaniu skorupy, aby zapewnić jej wysoką sztywność w miejscach, które są najbardziej narażone na przeciążenia, a zmniejszyć ilość materiału w miejscach, gdzie naprężenia nie występują. Przyczynia się to do dalszej redukcji wagi przy utrzymaniu dobrych właściwości butów na zjazdach.

W celu optymalnego dopasowania do damskiej nogi oraz zachowania maksymalnego komfortu obsługi buty wyposażono w 3 klamry. Wykonano je z lekkich materiałów, które zapewniają dużą wytrzymałości i jednocześnie niewiele ważą. Charakterystyczną cechą butów marki Scarpa jest pasek HRS wraz z klamrą, który perfekcyjnie stabilizuje piętę i zapobiega jej podnoszeniu się w bucie. W przedniej części stopy znajduje się z kolei system Wave Closure. Składa się on z klamry z mikro regulacją oraz stalowej linki, układającej się w kształt fali. Pozwala on na optymalne dopasowanie buta w przedniej części oraz śródstopiu. Optymalne rozprowadzenie siły za pomocą stalowej linki pozwala zapiąć dolną część buta jednym ruchem ręki.

Innowacje w damskich butach skiturowych Scarpa Gea 2 nie ominęły również systemu blokowania buta do zjazdu i włączania trybu chodzenia. Nowoczesny system Speed Lock Plus gwarantuje komfort podczas podchodzenia (kiedy system nie generuje dodatkowego tarcia) i szybkie przełączenie w tryb zjazdu po osiągnięciu szczytu. Kąt pochylenia buta na czas zjazdu wynosi 16º (+/-2º) co pozwala na dynamiczne pokonywanie stoków.

Damskie buty do nart skitourowych Scarpa Gea 2 wykorzystują inserty Quick Step-in, które zapewniają większą precyzję i bezpieczeństwo wpinania buta w wiązania.

Scarpa Gea 2 najważniejsze cechy:
 • Optymalne dopasowanie do damskiej stopy;
 • Skorupa i cholewka wykonane z materiału Grilamid®;
 • Język wykonany z materiału Pebax®;
 • Zaawansowana konstrukcja Axial Alpine Evo Technology zapewniająca optymalne przekazywanie sił z nogi do narty;
 • 3 niezawodne klamry wykonane z lekkiego stopu magnezowego;
 • Wave Closure System oferuje optymalne dopasowanie buta w śródstopiu;
 • Ruchomość cholewki wynosząca 59º (40º do tyłu oraz 19º do przodu);
 • Szerokość buta 101 mm;
 • Podeszwa Scarpa® Cayman Pro Vibram® oferująca świetne właściwości użytkowe;
 • Botek wewnętrzny Scarpa Cross Fit Intuition Pro Flex G Wmn oferuje wysoki komfort i pełną kontrolę narty;
 • Optymalnie sprawdzają się z nartami o szerokości ok. 80-90 mm.

Waga (rozm. 25): ok. 1300 g

Buty kompatybilne z wiązaniami Alpine Touring oraz TLT.

HRS Strap specjalny pasek, którego zadaniem jest odpowiednie trzymanie stopy w czasie dynamicznej jazdy. Zapewnia on pewne trzymanie pięty i zapewnia optymalne dociskanie stopy do tylnej części buta.
Evo Tongue - język o specjalnej konstrukcji znacznie zwiększa komfort użytkowania buta, a ponadto odpowiada za transmisję sił z nogi na krawędzie narty.
Speed Lock Plus System - nowy mechanizm pozwalający na szybką zmianę pomiędzy trybem chodzenia oraz zjazdu. W czasie podchodzenia nie generuje on dodatkowego tarcia, co przekłada się na zwiększoną łatwość szybkiego zdobywanie kolejnych metrów.
Air Ventilation - cholewka została wyposażona w otwory wentylacyjne osłonięte membraną. Pozwalają one na skuteczne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.
Scarpa Finger Strap - konstrukcja i wykończenie paska umożliwia łatwą regulację jego zapięcia nawet w rękawiczkach.
Klamry Thor wykonane ze stopu magnezowego gwarantują idealne połączenie lekkości i wytrzymałości. Oferują możliwość precyzyjnej regulacji i optymalnego dopasowanie buta do stopy na każdym zjeździe.
Opinie klientów
0.0
0 opinie