top

Buty rowerowe Five Ten

Buty rowerowe Five Ten zapewniają fenomenalną przyczepność do pedałów. To optymalny wybór na zjazdy, do skoków, a także do jazdy w terenie. Sprawdź mocne i wygodne buty na rower, które przetrwają niejeden wyjazd!
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Kolor
    oliwkowy
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Wyczyść

Buty rowerowe Five Ten — dla fanów MTB

Amerykańska marka Five Ten to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży i obuwia rowerowego na świecie. Buty Five Ten Freerider posiadają już status niemal kultowych i są chętnie wybierane przez kolejne pokolenia riderów. Buty rowerowe Five Ten to połączenie wytrzymałej, niemal pancernej konstrukcji z wyjątkowo cenioną podeszwą. Ta świetnie trzyma się pinów i minimalizuje ryzyko niebezpiecznego i niezwykle bolesnego spotkania się naszej łydki z pedałem.

Wytrzymała i komfortowa konstrukcja

Buty rowerowe Five Ten to modele, które powstają zarówno z naturalnych skór, jak i tkanin syntetycznych. Produkty z dopiskiem Primeblue są ponadto ekologiczne i zawierają w swym składzie włókna pochodzące z recyklingu. Cholewki butów są niezwykle wytrzymałe, a przy tym również oddychające. Dzięki temu możemy liczyć na wysoki poziom komfortu podczas jazdy również w upalne dni. Co więcej, buty w większości modeli posiadają specjalną konstrukcję języka, która ogranicza do minimum ryzyko dostawania się do wnętrza obuwia kamieni, czy piasku. Buty rowerowe Five Ten to jednak przede wszystkim legendarna podeszwa z gumy Stealth. Jej wyjątkowa lepkość sprawia, że obuwie jest niemal zespolone z pedałami platformowymi. Dzięki temu minimalizowane jest ryzyko spadnięcia naszych stóp z pedałów. Kto miał nieszczęście przeżyć ten scenariusz, wie, że warto uniknąć go za wszelką cenę.

Sprawdź buty rowerowe Five Ten w sklepie 8a.pl

W naszym sklepie internetowym 8a.pl znajdziecie szeroki wybór butów rowerowych tego amerykańskiego producenta. Z powodzeniem dopasujecie je do waszych stóp. Dedykowane paniom modele o mniejszej rozmiarówce sprawią, że po buty rowerowe Five Ten będą mogli sięgnąć wszyscy użytkownicy! Doskonale przyczepna podeszwa i mocna konstrukcja sprawią, że nowo wybrane obuwie rowerowe posłuży nam przez wiele sezonów, zapewniając maksymalny komfort i wsparcie. Jeśli szczególnie zależy wam na ochronie środowiska naturalnego, warto wybrać modele wykonane z recyklingowanych materiałów. Te produkty będą bowiem nie tylko praktyczne, ale również wyjątkowo zrównoważone.