top

Buty rowerowe Five Ten

Buty rowerowe Five Ten zapewniają fenomenalną przyczepność do pedałów. To optymalny wybór na zjazdy, do skoków, a także do jazdy w terenie. Sprawdź mocne i wygodne buty na rower, które przetrwają niejeden wyjazd!
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Rozmiar
    37.5
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

10 Produkty

na stronę
Wyczyść

Buty rowerowe Five Ten — dla fanów MTB

Amerykańska marka Five Ten to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży i obuwia rowerowego na świecie. Buty Five Ten Freerider posiadają już status niemal kultowych i są chętnie wybierane przez kolejne pokolenia riderów. Buty rowerowe Five Ten to połączenie wytrzymałej, niemal pancernej konstrukcji z wyjątkowo cenioną podeszwą. Ta świetnie trzyma się pinów i minimalizuje ryzyko niebezpiecznego i niezwykle bolesnego spotkania się naszej łydki z pedałem.

Wytrzymała i komfortowa konstrukcja

Buty rowerowe Five Ten to modele, które powstają zarówno z naturalnych skór, jak i tkanin syntetycznych. Produkty z dopiskiem Primeblue są ponadto ekologiczne i zawierają w swym składzie włókna pochodzące z recyklingu. Cholewki butów są niezwykle wytrzymałe, a przy tym również oddychające. Dzięki temu możemy liczyć na wysoki poziom komfortu podczas jazdy również w upalne dni. Co więcej, buty w większości modeli posiadają specjalną konstrukcję języka, która ogranicza do minimum ryzyko dostawania się do wnętrza obuwia kamieni, czy piasku. Buty rowerowe Five Ten to jednak przede wszystkim legendarna podeszwa z gumy Stealth. Jej wyjątkowa lepkość sprawia, że obuwie jest niemal zespolone z pedałami platformowymi. Dzięki temu minimalizowane jest ryzyko spadnięcia naszych stóp z pedałów. Kto miał nieszczęście przeżyć ten scenariusz, wie, że warto uniknąć go za wszelką cenę.

Sprawdź buty rowerowe Five Ten w sklepie 8a.pl

W naszym sklepie internetowym 8a.pl znajdziecie szeroki wybór butów rowerowych tego amerykańskiego producenta. Z powodzeniem dopasujecie je do waszych stóp. Dedykowane paniom modele o mniejszej rozmiarówce sprawią, że po buty rowerowe Five Ten będą mogli sięgnąć wszyscy użytkownicy! Doskonale przyczepna podeszwa i mocna konstrukcja sprawią, że nowo wybrane obuwie rowerowe posłuży nam przez wiele sezonów, zapewniając maksymalny komfort i wsparcie. Jeśli szczególnie zależy wam na ochronie środowiska naturalnego, warto wybrać modele wykonane z recyklingowanych materiałów. Te produkty będą bowiem nie tylko praktyczne, ale również wyjątkowo zrównoważone.