Buty podejściowe damskie Salomon X Alpine Pro - reflecting tile

475,99 zł 699,99 zł
32% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Buty podejściowe damskie Salomon X Alpine Pro to konstrukcja wszechstronna, w której możesz podchodzić pod ścianę lub dynamicznie pokonywać szlak. Ta aktywność określana jest mianem speedhikingu i plasuje się gdzieś pomiędzy szybkim marszem a biegiem, a ten model do niej został wprost stworzony.

Dla bezpieczeństwa poruszania się w górskim terenie jest wysoki poziom stabilności, na co w butach Salomon możesz w pełni liczyć. Dzięki temu nawet nieco trudniejsze i bardziej wymagające podłoże nie będzie stanowić przeszkody w realizacji outdoorowych planów.

Buty podejściowe damskie Salomon X Alpine Pro korzystają z cholewki opracowanej na bazie wytrzymałych, ale lekkich materiałów syntetycznych. Ich szybkoschnące właściwości wspierane są przez siateczkowe panele, co w trakcie wysiłku okaże się niezastąpione. Dzięki temu nadmiar wilgoci powstającej w trakcie wysiłku zostanie odpowiednio odprowadzony. Ułatwi to zachowanie przyjemnie suchego klimatu przy skórze przez dłuższy czas, a także ograniczy irytujące przegrzewanie, co niewątpliwie zwiększy efektywność poruszania. Buty podejściowe damskie Salomon mają także bardzo praktyczny system wiązań Quicklace™. Umożliwia on ekspresowe dopasowanie obuwia do stopy i zapewnia jego niezbędną stabilność. Dodatkowo jeżeli kamyk wpadnie Ci do środka, to nie stracisz tylu cennych sekund na jego wyjmowanie, co ma miejsce w przypadku modeli z klasycznymi sznurówkami. Żeby końcówka systemu Quicklace™ nie zahaczała o krzaki, to projektanci Salomon zastosowali tutaj kieszonkę Lace Pocket. Włożysz do niej zakończenie wiązania, więc nie musisz się obawiać, że będzie się ono przemieszczać.

Buty podejściowe damskie Salomon X Alpine Pro opierają się na konstrukcji Sensifit™, która odpowiada za bardzo precyzyjne dopasowanie tego modelu. Tam, gdzie istotniejsza jest większa stabilność, to Sensifit™ bardziej przylega do stopy, a w miejscach, gdzie chcesz zachować swobodę ruchów, zyskujesz niezbędną przestrzeń. Te rozwiązanie wspierane jest przez specjalną wkładkę Advanced Chassis™, która odpowiada za stabilizację pod stopą. Zespół takich technologii sprawia, że buty podejściowe damskie Salomon zapewnią wysokie bezpieczeństwo na szlaku. Za amortyzację w tym modelu odpowiada Energy Cell oraz pianka EVA. Sprawia to, że kolejne kroki są bardziej sprężyste, a siła wkładana w pokonywanie kolejnych kilometrów absorbowana, więc ułatwia poruszanie. Dzięki temu o wiele efektywniej możesz realizować swoje wypady na szlak i cieszyć się niezbędnym wsparciem. Buty podejściowe Salomon to także podeszwa ContaGrip® TA wyróżniająca się doskonałą przyczepnością. Dzięki temu o wiele łatwiej możesz poruszać się w terenie o zmiennym podłożu, gdzie istotne jest ograniczenie ryzyka poślizgnięcia.

Buty podejściowe damskie Salomon X Alpine Pro to techniczna podstawa speed hikingu.

Salomon X Alpine Pro najważniejsze cechy:

 • Cholewka butów wykonana z wytrzymałych włókien syntetycznych;
 • Siateczkowe panele dbają o optymalny poziom cyrkulacji wnętrza butów;
 • Szybki system wiązań Quicklace™ zachowa stabilność obuwia na stopach;
 • Lace Pocket to kieszonka na cholewce, w której zmieścisz ściągacz wiązań Quicklace™;
 • Dopasowany język ogranicza przenikanie zabrudzeń w okolice stopy;
 • Techniczna konstrukcja cholewki Sensifit™, zapewniająca optymalne dopasowanie;
 • Świetna stabilizacja dzięki panelowi Advanced Chassis™;
 • Śródpodeszwa to połączenie pianki EVA oraz materiału Energy Cell;
 • Energy Cell to materiał o wysokiej sprężystości, podnoszący dynamikę ruchu i amortyzację stopy;
 • Idealne dopasowanie do kobiecej stopy zapewnia konstrukcja EndoFit;
 • ContaGrip® TA to podeszwa wyróżniająca się doskonałą przyczepnością do terenu o zmiennym podłożu;
ContaGrip® – to opracowywane przez markę Salomon podeszwy charakteryzujące się fantastycznymi właściwościami terenowymi. Optymalny dobór głębokości bieżnika, jego kształtu oraz układu, a także specjalna mieszanka gumy są dopasowywane do przeznaczenia butów. Buty podejściowe są wyposażane w najbardziej agresywne podeszwy Salomon ContaGrip®, aby jak najlepiej sprawdzały się podczas szybkiego pokonywania zróżnicowanego terenu górskiego. Z kolei obuwie o większej wszechstronności posiada najczęściej podeszwy o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie, dzięki czemu lepiej spisuje się na twardych nawierzchniach.
Energy Cell to materiał charakteryzujący się wysoką sprężystością. Ma za zadanie oddawać część energii zmagazynowanej w czasie uderzenia o ziemię, aby wybicie z palców było jeszcze efektywniejsze. Materiał Energy Cell podnosi dynamikę biegu, a także pozytywnie wpływa na amortyzację.
Quicklace™ to system szybkiego wiązania stosowany przez markę Salomon w specjalistycznym obuwiu technicznym. Sznurówki zastąpione są w nim przez wytrzymałą linkę ze stoperem. Wystarczy ją odpowiednio dociągnąć, aby cała cholewka szybko dopasowała się do stopy. System Quicklace™ oferuje pewne trzymanie nawet w czasie pokonywania długich dystansów. Dodatkową zaletą jest błyskawiczne zakładanie i zdejmowanie butów oraz możliwość ich szybkiego dopasowania na szlaku.
Specyfikacja techniczna:
Płeć damskie
Drop 6 mm
Amortyzacja Dobra
Podłoże Mieszane
Przeznaczenie Treningowe
Cholewka Materiały tekstylne
Podeszwa Contagrip® TA
Śródpodeszwa Energy Cell/EVA

Buty podejściowe damskie Salomon X Alpine Pro - reflecting tile - opinie klientów

0.0
0 opinie