Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Buty GORE-TEX Invisible Fit

Technologia GORE® INVISIBLE FIT (niewidocznego dopasowania) to nowy sposób integracji ochronnego laminatu GORE-TEX® z cholewką buta, opracowana specjalnie dla potrzeb obuwia biegowego.

GORE® INVISIBLE FIT zapewnia taką samą, pełną ochronę przed wilgocią i wiatrem w niekorzystnych warunkach pogodowych jak inne technologie GORE-TEX®, dodaje jednak większą elastyczność, lepsze dopasowanie i czucie oraz niższą wagę, po to by użytkownik nie czuł na stopie większej różnicy między wodoodpornymi, a zwykłymi – nie chronionymi membraną – butami do biegania.

Dokładniej rzecz biorąc, laminacja GORE-TEX® została zaprojektowana niemalże od podstaw – tak, aby bezpośrednio wiązała się z różnymi sportowymi cholewkami obuwia (bez luźnych przestrzeni pomiędzy warstwami). Doskonałe dopasowanie membrany GORE-TEX® do wierzchniego materiału obuwia sprawia, że, zmarszczki i fałdy są eliminowane, nie tworząc punktów nacisku i wolnych przestrzeni. GORE® INVISIBLE FIT to zredukowana waga, odporność na przemakanie czy gromadzenie wody pomiędzy warstwami cholewki oraz krótsze czasy schnięcia.

Koncept dostosowania technologii umieszczania membrany wewnątrz cholewki zrodził się po w oparciu o ankiety konsumenckie Gore, gdzie aż 65 procent biegaczy przyznało iż biega w mokrych, deszczowych (a zimą i śnieżnych) warunkach, 75 procent nie porzuca treningów w chłodniejsze dni, a główną obawą co do membranowych butów była większa sztywność i dłuższy czas schnięcia.

“Biegacze chcą realizować swoją pasję, nawet w najtrudniejszych warunkach” – mówi Kirk Christensen, specjalista ds. Produktów z Gare’s Fabrics Division. “Stworzyliśmy obuwie GORE-TEX® Invisible Fit w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, a opinie, które otrzymujemy od każdego, kto użył tego produktu, są niesamowite.” Testerzy mówią nam: “Bazując na dopasowaniu, byłem zaskoczony, że to był wodoodporny , oddychający but. Nigdy nie sądziłem, że but ochronny może leżeć tak dobrze “.

Przeglądaj dostępne buty GORE-TEX Invisible Fit:

Wyświetl:
Kategoria
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
GORE-TEX® w obuwiu
Twój wybór: Usuń wszystkie