top

Buty biegowe Dynafit Feline Up - poseidon/cactus

419,99 zł 599,99 zł
-30%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar EU 42 42,5 43 44 44,5 45 46 46,5
Rozmiar UK 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11 11,5
Całkowita długość wkładki (cm)* 26,5 27 27,3 27,3 28,2 28,2 29 29
Na stope max (cm) 25,3 25,8 26,1 26,4 27 27,4 27,9 28,2
Jak mierzyć buty?

Wyciągnij wkładki z już posiadanych butów i porównaj z rzeczywistymi wymiarami tego moduleu pobranymi przez nas. Następnie zmierz długość stopy i sprawdź, który rozmiar sugerujemy.

Wkładki mierzymy metrem krawieckim. Zwróć uwagę na okolice pięty. Jesli wkładka jest tam płaska to metrówkę ściśle przykładamy do powierzchni (A1). Kiedy tył jest mocno profilowany (wygięty ku górze) to długość mierzymy niejako "w powietrzu" (A2).

Teraz załóż odpowiednią skarpetę.Postaw stopę na podłodze i piętę dosuń do ściany. Koniecznie mocno obciąż stopę (nie siedź!) i rozprostuj wszystkie palce. Zaznacz najdalej wysuniętu punkt (B), a następnie zmierz tak określoną długość.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą pomocna a wybór jak najbardziej trafiony. Pamiętaj, że pomimo wspólnych starań, aby pomiary były precyzyjne mogą zdarzyć się kilkuprocentowe rozbieźności wynikające z metody pomiaru, ułożenia produktu .tp. Dane traktuj orientacyjnie i jako podstawę do oceny "przeskoków" pomiędzy kolejnymi rozmiarami.

Buty biegowe Dynafit Feline Up świetnie sprawdzą się podczas dynamicznych aktywności na szlakach. Lekkie i wygodne staną się podstawą do sportowych treningów oraz startów zawodach wspierając Cię swoimi nowoczesnymi technologiami na każdym stawianym kroku. Dzięki temu o wiele skuteczniej zadbasz o swoją kondycję i stale będziesz poprawiać osiągane wyniki.

Lekka budowa butów marki Dynafit sprawi, że praktycznie nie poczujesz ich w trakcie biegu. Klasyczny system wiązań pozwoli na ich wygodne dopasowanie, a tym samym zachowanie niezbędnej stabilności obuwia. Odpowiednio opracowana cholewka łatwiej odprowadza wilgoć, co przełoży się na większy komfort biegu, gdy organizm poddawany jest wzmożonemu wysiłkowi.

Buty trailowe Dynafit Feline Up to stricte biegowa konstrukcja, a jak wiemy, ten rodzaj aktywności naturalnie związany jest z wysiłkiem. Dlatego projektanci tej znanej marki zastosowali tutaj cholewkę wykonaną z syntetycznych materiałów o komfortowej oddychalności. Wsparta ona została panelami z przewiewnej siateczki, które zadbają o zachowanie przyjemnej wentylacji przekładającej się na ograniczenie ryzyka łatwego przegrzania. Ułatwi to także utrzymanie komfortowego suchego klimatu przy skórze przez dłuższy czas. Ten model to także mocne dopasowanie do stopy, co wynika z kroju Minimal Fit. Oznacza on, że cholewka otacza palce, minimalizując ilość wolnej przestrzeni, co zwiększy precyzję biegu, a tym samym jego bezpieczeństwo. Projektanci Dynafit zastosowali tutaj klasyczny system wiązań dbający o wygodne dopasowanie oraz zachowanie stabilności obuwia na stopach w trakcie biegu. Rozwiązanie Invisible Lacing polega na ukryciu wiązań pod kawałkiem materiału, co chroni je przed niepożądanym haczeniem o wystające ze szlaku korzenie.

Buty biegowe Dynafit Feline Up wyposażone zostały we wkładkę Ortholite®, której sprężystość poprawi dynamikę biegu, odciążając tym samym stawy, co ograniczy ich szybkie przemęczenie. Jednocześnie kształt tej wkładki odpowiada za większą stabilność stopy w bucie, a materiał w niej zastosowany ułatwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Śródpodeszwa butów Dynafit to Feline UP tłumiąca wstrząsy wywołane biegiem, a także amortyzująca każdy stawiany na szlaku krok. Jest to ważne, gdyż pozwala osiągnąć dłuższy dystans i później odczuwać zmęczenie niż w przypadku mniej zaawansowanych rozwiązań. Ten model to także znana wszystkim włoska podeszwa Vibram® w wydaniu MegaGrip. Oznacza to wysoka przyczepność do podłoża, co podczas biegu po skalistym terenie jest niezwykle ważne. Jednocześnie poprawia to stabilność, a specjalny bieżnik samoistnie odprowadza drobne zabrudzenia.

Buty trailowe Dynafit Feline Up to techniczne wsparcie górskiego biegu sprawiające, że pokonywanie szlaku stanie się łatwiejsze.

Dynafit Feline Up najważniejsze cechy:
  • Świetnie opracowana cholewka łącząca w sobie optymalną wentylację, wytrzymałość i wygodę;
  • Siatkowe panele oferują wysoką przewiewność;
  • Mocne dopasowanie do stopy – Minimal Fit gwarantuje pewność każdego kroku;
  • Klasyczny system wiązań zadba o stabilność obuwia w trakcie biegu;
  • Invisible Lacing to ukrycie systemu wiązań pod kawałkiem materiału, co ogranicza jego zabrudzenie oraz haczenie nim o gałęzie;
  • Wkładka Ortholite® zapewnia wysoki komfort użytkowania i jest mniej podatna na odkształcenia;
  • Śródpodeszwa Feline UP optymalnie amortyzuje każdy stawiany krok;
  • Konstrukcja podeszwy i śródpodeszwy poprawia „czucie” terenu;
  • Podeszwa Vibram® zapewnia dobrą przyczepność na zróżnicowanym podłożu;
  • Specjalna mieszanka gumy Vibram® Megagrip odpowiada za zwiększoną trakcję na twardym podłożu;
Ortholite® to specjalnie opracowana wkładka mająca na celu zapewnienie pełnego komfortu podróżowania. Dzięki strukturze z otwartymi komórkami poliuretanu dłużej zachowuje pierwotną sprężystość. Otwarta struktura materiału pozwala też na łatwiejsze odprowadzanie wilgoci i przykrych zapachów.
Megagrip Compound opracowany przez firmę Vibram® to sposób wykonania podeszwy gwarantujący wysoką przyczepność na zróżnicowanych typach podłoża. Zwiększona wytrzymałość na ścieranie w przedniej i tylnej części podeszwy oraz bardzo przyczepna guma sprawdzająca się nawet na mokrych, śliskich skałach, umieszczona w środkowej części sprawiają, że buty sprawdzą się niemal na każdym szlaku.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Niebieski
Płeć Męskie
Kolekcja producenta Dynafit Trail Running
Waga jednego buta (1/2 pary) ok. 260 g (roz. 42)
Drop 4 mm
Amortyzacja Średnia
Podłoże Skały, kamienie, szutry
Przeznaczenie Treningowe + startowe
Cholewka Materiał syntetyczny, siateczka
Membrana ---
Podeszwa zewnętrzna Vibram® Megagrip Compound
Podszewka Materiał tekstylny
Podeszwa środkowa Feline UP
Wzmocniony przód V

Buty biegowe Dynafit Feline Up - poseidon/cactus - opinie klientów

0.0
0 opinie