top

Buty biegowe damskie The North Face Ultra Endurance II - red/grey

329,40 zł 549,00 zł
-40%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar EU 37 37,5 38 38,5 39 39,5 40 40,5 41
Rozmiar US 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10
Całkowita długość wkładki (cm) 23,8 24,1 24,5 24,9 25,5 25,9 26,3 26,7 27
Na stopę ok. (cm) 23,3 23,6 24 24,4 25 25,4 25,8 26,2 26,5
Jak mierzyć buty?

Wyciągnij wkładki z już posiadanych butów i porównaj z rzeczywistymi wymiarami tego moduleu pobranymi przez nas. Następnie zmierz długość stopy i sprawdź, który rozmiar sugerujemy.

Wkładki mierzymy metrem krawieckim. Zwróć uwagę na okolice pięty. Jesli wkładka jest tam płaska to metrówkę ściśle przykładamy do powierzchni (A1). Kiedy tył jest mocno profilowany (wygięty ku górze) to długość mierzymy niejako "w powietrzu" (A2).

Teraz załóż odpowiednią skarpetę.Postaw stopę na podłodze i piętę dosuń do ściany. Koniecznie mocno obciąż stopę (nie siedź!) i rozprostuj wszystkie palce. Zaznacz najdalej wysuniętu punkt (B), a następnie zmierz tak określoną długość.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą pomocna a wybór jak najbardziej trafiony. Pamiętaj, że pomimo wspólnych starań, aby pomiary były precyzyjne mogą zdarzyć się kilkuprocentowe rozbieźności wynikające z metody pomiaru, ułożenia produktu .tp. Dane traktuj orientacyjnie i jako podstawę do oceny "przeskoków" pomiędzy kolejnymi rozmiarami.

Buty biegowe damskie The North Face Ultra Endurance II zapewnią właściwą przyczepność oraz pewność przy każdym ruchu, dzięki której możesz dotrzeć tam, dokąd prowadzi szlak. Zastosowane tutaj technologie przekładają się na osiągane w trakcie biegu wyniki. To ochrona w połączeniu z efektywnością.

Zastosowano tutaj podeszwę Vibram® Megagrip, która cechuje się odpowiednią przyczepnością do zróżnicowanego podłoża. Jej popularność wynika przede wszystkim z zestawienia jej z trwałością. To dwie podstawowe zalety, które przesądzają o sukcesie marki Vibram na całym świecie.

Zostały wykonane z siateczki, które charakteryzuje się oddychalnością. Dzięki takiej konstrukcji zachowana jest odpowiednia cyrkulacja powietrza. W przedniej części znajduje się wzmocnienie wykonane z TPU, które ma zabezpieczyć cholewkę przed kontaktem z ostrym podłożem. Wpływa ono dodatnio na wytrzymałość całości.

Śródpodeszwa powstała na bazie pianki EVA o zwiększonej gęstości, która odpowiada za dobrą amortyzację przy szybkim przemieszczaniu się w terenie. Wykorzystanie technologii Snake Plate™ umożliwia naturalną pracę stopy. System umieszczono w przedniej części śródpodeszwy. Oferuje on elastyczność i sztywność tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

Język butów damskich The North Face Ultra Endurance II został skonstruowany tak, by stanowić skuteczną ochronę przed zmiennymi warunkami pogodowymi oraz drobnymi kamieniami, które mogą dostać się do buta z zewnątrz. O właściwy komfort użytkowniczki zadba wkładka Ortholite®. Za sprawą specjalnej struktury dłużej zachowuje pierwotną sprężystość, a także pozwala na łatwiejsze odprowadzanie wilgoci i przykrych zapachów.

By buty dobrze sprawdzały się w terenie posiadają one także system Cradle™ gwarantujący amortyzację na każdym kroku. To wyprofilowane miejsce, tworzące lekkie wgłębienie obejmujące i jednocześnie stabilizujące piętę. Zastosowana tutaj pianka EVA ma za zadanie pochłaniać wstrząsy, jakie powstają w trakcie uderzania stopą o podłoże.

The North Face Ultra Endurance II najważniejsze cechy:
  • Wykonane z siateczki charakteryzującej się oddychalnościa;
  • Wzmocnienie przodu wykonane z TPU, które zabezpiecza przed uderzeniami kamieni;
  • Pianka EVA o zwiększonej gęstości gwarantuje świetną amortyzację w czasie szybkiego przemieszczania się w terenie;
  • System śródpodeszwy ułatwiający pracę śródstopia Snake Plate™ – odpowiada za dobre wyczucie podłoża i ochronę przedniej części stopy;
  • Odpowiednia konstrukcja języka chroni przed zmiennymi warunkami pogodowymi oraz drobnymi kamieniami próbującymi dostać się do wewnątrz;
  • Wkładka Ortholite® zapewnia długotrwały komfort;
  • System stabilizacji pięty Cradle™;
  • Podeszwa Vibram® Megagrip zapewnia doskonałą przyczepność do różnego typu podłoża.

Cradle™ to system zapewniający wyjątkową amortyzację przy każdym kroku. Miejsce to jest dodatkowo wyprofilowane, tak by tworzyło lekkie wgłębienie obejmujące i stabilizujące piętę. Zastosowana pianka EVA doskonale pochłania wstrząsy powstałe podczas uderzania stopą o podłoże.
Snake Plate™ – to specjalnie opracowany element umieszczony w przedniej części śródpodeszwy. Ma zapewnić połączenie elastyczności, umożliwiając naturalną pracę stopy, oferując jednocześnie sztywność tam, gdzie jest ona potrzebna. Snake Plate™ odpowiada za optymalne przetaczanie buta w czasie stawiania kroku i jednocześnie chroni przednią część stopy.
Ortholite® – to specjalnie opracowana wkładka mająca na celu zapewnienie pełnego komfortu podróżowania. Dzięki specjalnej strukturze dłużej zachowuje pierwotną sprężystość, a także pozwala na łatwiejsze odprowadzanie wilgoci i przykrych zapachów.
Vibram® – rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram® zdobyły popularność, dzięki niespotykanej wysokiej trwałości oraz przyczepności w różnorodnym terenie.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czerwony
Płeć Damskie
Waga (jednego buta) ok. 273 g (rozm. 38,5)
Drop 8 mm
Głebokość bieżnika ok. 3 mm
Amortyzacja Dobra
Podłoże Mieszane
Przeznaczenie Treningowe
Cholewka Materiały syntetyczne, siateczka
Membrana ---
Podeszwa Vibram® Megagrip
Podszewka Materiał tekstylny
Śródpodeszwa EVA, Snake Plate™
Wzmocniony przód V

Buty biegowe damskie The North Face Ultra Endurance II - red/grey - opinie klientów

0.0
0 opinie