top

Bukłak HydraPak HydraSleeve Reservoir 3L - chasm black

217,59 zł 319,99 zł
-32% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Bukłak HydraPak HydraSleeve Reservoir 3L doskonale sprawdzi się przy różnego rodzaju aktywnościach na świeżym powietrzu. Dzięki niemu nie będziesz musiał przerywać swoich ulubionych zajęć i szukać w plecaku butelki z wodą czy napoju. Dzięki doskonałym rozwiązaniom technologicznym zapewni odpowiednie nawodnienie, niezależnie od wpływów zewnętrznych warunków, pozwalając cieszyć się odpowiednią temperaturą ulubionego napoju.

Model ten doskonale sprawdzi się przy różnego rodzaju aktywnościach na świeżym powietrzu. Jego doskonałe właściwości z pewnością przydadzą się miłośnikom wędkarstwa, kajakarstwa lub żeglarstwa. Słowem w aktywnościach, w których często mając zajęte ręce, nie mamy możliwości do sięgnięcia po butelkę czy bidon z wodą. Nie gorzej bukłak marki HydraPak sprawdzi się też umocowany w plecaku zapaleńca górskich wędrówek lub miłośnika rowerowych szaleństw.

Bukłak HydraPak HydraSleeve Reservoir 3L został zaopatrzony w zamknięcie typu roll-top. Sprawi to, że zawijając górną krawędź bukłaka, możemy szczelnie zamknąć go na klamrę. Takie zamknięcie może też posłużyć do przenoszenia bukłaka i zawieszania w odpowiednim dla nas miejscu. Konstrukcja bukłaka cechuje się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Warstwa pianki izolacyjnej z wkładką odbijającą ciepło, zapobiega transferowi ciepła, utrzymując wodę lub inny napój w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas.

Ten bukłak HydraPak HydraSleeve Reservoir 3L zaopatrzono w zbiornik Shape-Shift™, który posiada regulowaną przegrodę utrzymującą niski profil po napełnieniu. Przegrodę można odblokować, zyskując tym samym dostęp do pełnej części zbiornika. Silikonowy ustnik Blaster™ Valve sam uszczelnia się po każdym łyku, nie powodując przypadkowych wycieków z bukłaka. Elastyczny wężyk HydraFusion™ izoluje w gorące dni, nie pozwalając zanadto ogrzać się płynowi wewnątrz bukłaka. Chroni również w trudnych warunkach, zabezpieczając przed przenikaniem do środka bukłaka zanieczyszczeń z zewnątrz. Bukłak ten posiada łącznik kompatybilny z systemem Plug-N-Play™.

Bukłak HydraPak HydraSleeve Reservoir 3L został wykonany w większości z wodoodpornej, nylonowej tkaniny ripstop o gęstości 210 denierów, zapewniającej odporność na ścieranie. Gładkie wykończenie ułatwiające pakowanie do plecaka czy torby. Wykończenie poszczególnych detali bukłaka wykonano z tworzyw sztucznych takich jak silikon, polipropylen czy TPU. Warto zwrócić uwagę, że konstruktorzy nie wykorzystali w materiałach mających szkodliwy wpływ na nasze zdrowie związków BPA i polichlorku winylu. Dla wzmocnienia konstrukcji tego modelu projektanci HydraPak zastosowali zgrzewane szwy, co świetnie sprawdzi się w outdoorowych warunkach. Za sprawą zastosowanych materiałów możliwe będzie wlewanie do bukłaka wody i napojów o maksymalnej temperaturze 60º C.

Ten bukłak HydraPak HydraSleeve Reservoir 3L to doskonałe wsparcie w nawodnieniu organizmu, dzięki któremu możesz ugasić swoje pragnienie bez przerywania ulubionych outdoorowych zajęć.

Bukłak HydraPak HydraSleeve Reservoir 3L – najważniejsze cechy:

 • Pojemność 3 litrów;
 • Konstrukcja o lekkiej wadze;
 • Zamknięcie typu roll-top do szybkiego napełniania;
 • Doskonała izolacja za pomocą pianki;
 • Zbiornik Shape-Shift™ posiada regulowaną przegrodę utrzymującą niski profil po napełnieniu;
 • Elastyczny wężyk HydraFusion™ izoluje w gorące dni i chroni w trudnych warunkach;
 • Silikonowy ustnik Blaster™ Valve sam uszczelnia się po każdym łyku, nie powodując wycieków;
 • Łącznik kompatybilny z systemem Plug-N-Play™;
 • Wykonanie z wodoodpornej nylonowej tkaniny o gęstości 210 denierów;
 • Model nie zawiera PVC i tworzyw zawierających BPA;
 • Pozwala na wlanie zimnej lub ciepłej wody do temperatury maksymalnej 60º C.

Użyte materiały: nylon ripstop 210D, pianka EVA, tworzywo TPU, polipropylen/polioksymetylen (PP/POM), tworzywo ABS, silikon.

Wymiary: ok. 500 mm x 200 mm

Waga: ok. 308 g

Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu AHS263
Kolor czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta HydraPak Reservoirs
Materiał podstawowy Tworzywo TPU, PP/POM, AMS, silikon, pianka

HydraPak HydraSleeve Reservoir 3L - opinie klientów

0.0
0 opinie