Brettschneider

Brettschneider to moskitiery, które na stałe wpisały się już w ekwipunek turystyczny zabierany ze sobą nie tylko podczas wyjazdów w tropiki, ale również na biwaki nad jeziorem cze wędrówkę po górskich szlakach.
9
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Moskitiery Brettschneider

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć bardzo szeroką ofertę moskitier idealnie dopasowanych do potrzeb użytkownika. Dostępne są zarówno modele 1, jak i 2-osobowe, doskonale sprawdzające się podczas podróżowania w parach. Wiele dostępnych kształtów pozwala wybrać ten, który najlepiej spisze się do naszych zastosowań. Moskitiery Brettschneider o kształcie piramidy, prostopadłościanu oraz wielu innych, doskonale sprawdzą się rozwieszone nad łóżkiem, karimatą, czy turystycznym materacem. Produkty tej marki powstają z wysokiej jakości materiałów, aby zagwarantować maksymalne zadowolenie wszystkich użytkowników. Moskitiery z łatwością składają się do niedużych pokrowców transportowych, przez co można je z łatwością spakować do walizki lub plecaka. Wybierasz się na wakacje w cieplejsze i bardziej wilgotne klimaty, a może po prostu chcesz się zabezpieczyć przed komarami nad polskimi jeziorami? Moskitiera Brettschneider będzie optymalnym wyborem.

Moskitiera to konieczność w tropikach i nie tylko

Moskitiery są najbardziej doceniane w gorących klimatach, gdzie owady mogą przenosić groźne choroby. Drobna siateczka stanowi pierwszą barierę ochronną przed latającymi insektami, znacząco zmniejszając ryzyko zachorowania. Moskitiera jest równie często wybierana w naszym klimacie. W sezonie letnim jest doskonałym zabezpieczeniem przed komarami, pozwalając na wygodny i nieprzerwany sen lub odpoczynek. Biwak nad jeziorem czy w lesie może być znacznie bardziej komfortowy, jeśli miejsce do spania osłonimy moskitierą.