top

Bransoletki survivalowe

Bransoletki survivalowe są najczęściej wykonywane z mocnej linki paracord. W zależności od modelu, bransoletki taktyczne mogą posiadać dodatkowe elementy, takie jak gwizdek, krzesiwo, kompas czy nawet nóż. Sprawdź lekkie i niezawodne bransoletki paracord – idealna dla Ciebie bransoletka survivalowa czeka wśród dostępnych modeli.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Bransoletki survivalowe - niezbędny dodatek w czasie każdego wyjazdu

Kiedy chodzi o przetrwanie w dziczy, nawet niewielkie elementy wyposażenia mogą zaważyć na sukcesie. Noszone na nadgarstku bransoletki survivalowe to drobiazg, który może się przydać zarówno w ekstremalnych warunkach, jak i podczas wyjazdu bushcraftowego czy zwykłej wycieczki turystycznej. Bransoletka taktyczna jest niezwykle lekka i w zasadzie nie zauważysz jej obecności na dłoni, dopóki nie będzie potrzeby skorzystania z jej unikalnych właściwości. Bransoletki paracord stanowią wyśmienite uzupełnienie ekwipunku, obok noży survivalowych i innych elementów wyposażenia każdego miłośnika ekstremalnego spędzania wolnego czasu w terenie.

Zróżnicowane bransoletki z paracordu

Producenci sprzętu survivalowego oferują wiele różnych modeli, które różnią się funkcjonalnością. Stałym elementem, z którego zbudowana jest niemal każda bransoletka survivalowa jest paracord. To mocna linka, najczęściej nylonowa. Wywodzi się ona od linek stosowanych w spadochronach i cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością. Po odpowiednim zapleceniu linki tego typu mogą się zmienić w bransoletki survivalowe, jednak po rozwinięciu są na tyle długie, że sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Paracord pomoże w przygotowaniu bezpiecznego schronienia, ułatwi zdobycie żywności, czy posłuży do naprawy uszkodzonego ekwipunku.

Bransoletka z krzesiwem umożliwi z kolei łatwe rozpalenie ognia. Dzięki temu, że zawsze mamy ją na ręku, nigdy jej nie zgubimy, jak może się to zdarzyć z osobnym, niewielkim krzesiwem. Rzadziej spotykanym modelem jest bransoletka paracord z nożem. Choć zazwyczaj montowane w nich ostrza są bardzo krótkie, jednak w sytuacji ekstremalnej mogą się okazać prawdziwym wybawienie. Bransoletki survivalowe są też często wyposażane w mini kompas, który wskaże nam kierunki świata. To doskonałe rozwiązanie w przypadku, kiedy w żaden inny sposób nie jesteśmy w stanie określić kierunku dalszego marszu.

Sprawdź bransoletki survivalowe online w sklepie 8a.pl!

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone bransoletki z paracordu, które świetnie sprawdzą się w wielu zastosowaniach. To doskonały wybór dla miłośników militariów, survivalu, bushcraftu i dalekich wypraw trekkingowych. Stanowią dobre uzupełnienie odzieży taktycznej, będąc przede wszystkim niezwykle użytecznym narzędziem nie tylko w ekstremalnych sytuacjach. W naszej ofercie dostępne są bransoletki survivalowe w różnych kolorach, dzięki czemu można je idealnie dobrać do kolorystyki naszej odzieży oraz pozostałego ekwipunku.