top

Bransoletki męskie

Bransoletki męskie sprawiają, że na co dzień można mieć przy sobie element nawiązujący do swojej pasji. Oferowane bransoletki wspinaczkowe to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika górskich wyzwań.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Producent
    Kohla
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Bransoletki wspinaczkowe – pełen wybór wzorów

Biżuteria w świecie wspinaczkowym z początku wydaje się czymś obcym, jednak po dłuższym zastanowieniu popularność tego zjawiska wcale nie dziwi. Zaangażowanie wielu osób wkładane w rozwój sportu sprawiają, że zachodzi potrzeba identyfikowania się z całą społecznością. Bransoletki wspinaczkowe wykonane są zawsze w oparciu o motywy ściśle związane z tą aktywnością. Częste jest wykorzystywanie linek, czy elementów biżuteryjnych przedstawiających karabinki, ósemki, czy kubki asekuracyjne. Dzięki nim każda osoba na pierwszy rzut oka rozpozna w ich właścicielu zapalonego wspinacza. Bransoletki wspinaczkowe są zazwyczaj lekkie i wygodne do noszenia, dzięki czemu można je mieć przy sobie zarówno w czasie codziennych obowiązków w mieście, jak i podczas wyjazdów. Łatwy w obsłudze system regulowania obwodu sprawia, że bransoletka świetnie dopasuje się do każdej ręki.

Bransoletki wspinaczkowe – pełen wybór wzorów w sklepie online

Sklep 8a.pl w swoim asortymencie posiada bransoletki wspinaczkowe wykonywane w oparciu o wysokiej jakości materiały, co przekłada się na ich wytrzymałość oraz dopracowaną stylistykę. Perfekcyjnie dopracowane szczegóły sprawią, że każda osobo interesująca się wspinaczką na pierwszy rzut oka rozpozna w nich miniaturowe ósemki, karabinki czy kubki asekuracyjne. To świetny dodatek do wspinaczkowych stylizacji.