top

Bokserki X-Bionic Invent 4.0 LT Boxer Shorts - opal black/arctic white

123,19 zł 139,99 zł
-12%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Tylko %1 pozostał
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Bokserki X-Bionic Invent 4.0 LT Boxer Shorts to model przeznaczony do biegania, ale z jego wszechstronności skorzystasz także podczas innych form sportowego wysiłku podejmowanego w terenie. Dzięki zastosowanym tu technologiom łatwiej zachowasz optymalny komfort, co ułatwi pokonywanie kolejnych kilometrów.

Ten model ma zdolność do zachowania zrównoważonej gospodarki termicznej organizmu, co w trakcie wysiłku jest niezbędne. Wynika to ze zdolności do efektywnego odprowadzania nadmiaru wilgoci oraz izolowania wtedy, gdy jest to potrzebne. Pozytywnie wpływa to na zdolność do maksymalnego wykorzystania swoich sił, co ułatwi realizowanie biegowych treningów czy startowanie w zawodach.

Bokserki termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 LT Boxer Shorts w pełni korzysta z nowoczesnej technologii 3D Bionic Sphere® System, której pozytywne działanie odczujesz podczas biegu. Jej istotą jest zdolność do zapewnienia optymalnej temperatury wokół ciała, która jest kluczowa dla efektywności wysiłku realizowanego w terenie. Korzysta ona bowiem ze specjalnych kanalików, które reagują na zmiany temperatury i wtedy, gdy tego potrzebujesz, wentylują, a gdy jest zimno, izolują. Wspierane jest to przez panele MacroSphere System oraz szybkoschnący materiał tego modelu. Jednak niewątpliwie praktyczne okażą się kanaliki Ventus XT Rib. Ich zadaniem jest wentylowanie skóry, co punktowo ogranicza przegrzewanie, a także pozwalają pozbyć się potu zbierającego się na skórze.

Bokserki termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 LT Boxer Shorts oferują także bardzo komfortowe rozwiązanie antybakteryjne Skin NODOR®. Oznacza to, że spowolnione zostanie powstawanie nieprzyjemnych zapachów, więc przez dłuższy czas zachowasz świeżość tego modelu, co dla funkcjonalności bielizny sportowej jest niezwykle istotne. Bokserki termoaktywne X-Bionic opierają się na kroju Mid compression, który w optymalny sposób uciska ciało, nie powodując jego przeciążenia. Z kolei za stabilność tego modelu zadba pas biodrowy Ideo Waistband oraz panele Stabilisation Ribs.

Bokserki termoaktywne X-Bionic Invent 4.0 LT Boxer Shorts to techniczny partner terenowych biegów, gdy istotne jest maksymalne wykorzystanie swoich sił.

X-Bionic Invent 4.0 LT Boxer Shorts - najważniejsze cechy:

  • Technologia 3D Bionic Sphere® System pod postacią rozwiązania Thermosyphon® zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
  • Ventus XT Rib to wertykalne kanały wentylacyjne, które ułatwiają odprowadzanie wilgoci i wymianę powietrza;
  • MacroSphere System to rozwiąznie termoaktywne, które zarówno izoluje, jak i oddycha;
  • Włókna Skin NODOR® zostały oplecione jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych oraz hipoalergicznych;
  • Bokserki wykonano z zastosowaniem poliamidu, który zwiększa ich wytrzymałość;
  • Panele MacroSphere System umieszczono w miejscach najbardziej narażonych na przegrzewanie i wychłodzenie;
  • Ideo Waistband to stabilny pas biodrowy utrzymujący bokserki;
  • Mid compression oznacza, że bokserki w optymalny sposób uciskają ciało;
  • Stabilisation Ribs to panele stabilizujące, więc bokserki zawsze będą na swoim miejscu;
Skin NODOR® – jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału antybakteryjnymi jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów, które maksymalnie powstrzymują niepożądane działanie mikroorganizmów powstających na ciele w trakcie wydzielania potu. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Dlatego odzież wykonana w ten sposób jest hipoalergiczna, co z pewnością ucieszy osoby zmagające się z uczuleniami.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu IN-Y000S19M
Oryginalna nazwa koloru opal black/arctic white - B002
Kolor Czarny
Płeć Męskie
Kolekcja producenta X-BIONIC Apparel Complementaries
Seria producenta X-BIONIC Invent 4.0
Przeznaczenie Bieganie
Materiał bazowy 92% poliamid, 5% elastan, 3% elastan
Rodzaj pasa Elastyczny
Odzież syntetyczna (podatność na mechacenie)
Odzież wykonana z materiałów syntetycznych może z czasem ulegać tzw. pillingowi (mechaceniu), co nie zmienia jej właściwości użytkowych. Aby jednak zmniejszyć ryzyko występowania tego zjawiska, należy prać tego typu odzież osobno, wywróconą na lewą stronę. Warto także dbać o to, aby wszelkie ostrzejsze elementy innych ubrań oraz sprzętu (m.in. klamry, zamki, szelki) nie miały z nią bezpośredniego kontaktu. W razie wystąpienia zjawiska pillingu, możesz materiał odświeżyć za pomocą golarki do ubrań.

X-Bionic Invent 4.0 LT Boxer Shorts - opinie klientów

0.0
0 opinie