Bluza X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck - char/yellow

397,43 zł 529,90 zł
25% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL
Obwód klatki piersiowej (cm) 66-74 68-78 74-84 80-92
Długość rękawa od pachy (cm) 52 53 55 56
Długość całkowita (cm) 60 62 66 67

Bluza termoaktywna X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck to doskonałe rozwiązanie, gdy podejmujesz się treningów biegowych w chłodniejszych porach roku. Szereg zastosowanych tu rozwiązań materiałowych i konstrukcyjnych sprawią, że łatwiej zachowasz zrównoważoną gospodarkę termiczną organizmu, która jest kluczowa dla efektywności poruszania się w terenie i osiągania coraz lepszych wyników.

Włoska marka X-Bionic wychodzi naprzeciw wymagającym biegaczom, którzy oprócz termoaktywnych materiałów cenią sobie także rozwiązania konstrukcyjne. Dlatego włosi stosują tutaj specjalne kanały, które sprzyjają zachowaniu odpowiedniej termiki wokół ciała. Łatwo je dostrzec, gdyż wyróżniają się na fakturze tej bluzy. Ich zadaniem jest ułatwienie zachowania optymalnej temperatury organizmu na poziomie 37°C. Pozwoli to maksymalnie wykorzystywać swoje możliwości i skuteczniejsze pokonywanie kolejnych kilometrów.

Bluza termoaktywna X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck w większości została wykonana z poliamidu, który doskonale sprawdza się w trakcie biegowego wysiłku, gdy materiał trze o kolejne warstwy stroju. Oznacza to, że ten model chroniony będzie przed przetarciami lub przypadkowymi uszkodzeniami, co pozwoli zachować jego funkcjonalność przez kolejne sezony. Jednak tym, co sprawi, że z pewnością zdecydujesz się na wybór bluzy X-Bionic, jest technologia 3D Bionic Sphere® System. To są właśnie te osławione włoskie kanaliki, które odpowiadają za termoregulację organizmu. Ten system aktywuje się wraz ze wzrostem temperatury, a także wtedy, gdy jest ona za niska. Dzięki temu łatwiej unikniesz zarówno przegrzewania, jak i ryzyka wychłodzenia. Ta technologia wspierana jest przez panele Sweat Traps®. Przechwytują one wilgoć z newralgicznych miejsc i odprowadzają ją do atmosfery, więc przez dłuższy czas zachowasz komfortowy suchy klimat wokół skóry.

Bluza termoaktywna X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck to także rozwiązanie AirConditioning Channel® uzupełnione przez Air Guides®. To specjalne kanaliki wentylacyjne, które dostarczają świeżego powietrza w okolice ciała, co ogranicza nadmierne przegrzewanie. Za izolację w tym modelu odpowiada z kolei technologia AirComPlex-Zone. Jest to również rozwiązanie korzystające z kanalików, z tym że te ogrzewają powietrze za pomocą promieni słonecznych. Dzięki temu zyskasz punktową izolację newralgicznych miejsc, co pozwoli zachować odpowiednie wsparcie termiczne biegu. Całości komfortu bluzy X-Bionic dopełnia rozwiązanie antybakteryjne Skin NODOR®. To specjalne jony srebra oplatające włókna tego modelu, które spowolnią powstawanie nieprzyjemnych zapachów, pozwalając na zachowanie świeżości wokół skóry przez dłuższy czas.

Bluza termoaktywna X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck korzysta także z bardzo praktycznego dla sportowca rozwiązania Expansion Ribs™. Te panele uciskają mięśnie, poprawiając krążenie krwi, a tym samym zapewniając odpowiednie ich dotlenienie. Ograniczy to ryzyko wystąpienia skurczy, które są wrogiem każdego sportowca. Całość tego modelu opiera się na wygodnym kroju i konstrukcji materiału AktivBund®. Dzięki temu nic nie będzie Cię ograniczać, a Ty zawsze zachowasz maksymalną swobodę ruchów.
Bluza termoaktywna X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck doskonale sprawdzi się w trakcie maksymalnego wysiłku podejmowanego podczas biegów terenowych.

Bluza X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck – najważniejsze cechy:

  • Technologia 3D Bionic Sphere® System pod postacią rozwiązania Thermosyphon® zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
  • Technologia paneli Sweat Traps® efektywnie przechowuje wilgoć z ciała i odprowadza ją do atmosfery;
  • AirConditioning Channel® to kanały wentylacyjne ograniczające przegrzewanie;
  • Air Guides® wspierają kanały wentylacyjne, maksymalizując ich działanie;
  • Włókna Skin NODOR® zostały oplecione jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych oraz hipoalergicznych;
  • AirComPlex-Zone to panele, które nagrzewają powietrze promieniami słonecznymi, wspierając izolację ciała;
  • Expansion Ribs™ – to specjalna konstrukcja poprawiająca krążenie krwi, a także zwiększająca swobodę ruchów;
  • AktivBund® to elastyczne włókno, które adaptuje się do każdej sylwetki, nie powodując dyskomfortu;
  • Bluza wykonana w dużej mierze z poliamidu o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia;

Użyte materiały 88% poliamid, 7% polipropylen, 5% elastan;

AirConditioning Channel® – to specjalne kanały wentylacyjne oplatające ciało. Przewodzą one nadmiar wilgoci oraz ciepłego powietrza na zewnątrz, co znacznie ułatwia zachowanie optymalnej temperatury organizmu, a także jego suchego klimatu. Dodatkowo kanaliki dostarczają świeże powietrze w okolice ciała, co umożliwi ochronę przed przegrzaniem ciała.
Skin NODOR® – jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału antybakteryjnymi jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów, które maksymalnie powstrzymują niepożądane działanie mikroorganizmów powstających na ciele w trakcie wydzielania potu. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Dlatego odzież wykonana w ten sposób jest hipoalergiczna, co z pewnością ucieszy osoby zmagające się z uczuleniami.
Expansion Ribs™ – to rozciągliwa wkładka, która sprawia, że poruszanie kolanami staje się wygodniejsze. Technologia X-Bionic zapewnia niczym nie skrępowaną swobodę ruchów, a także optymalnie uciska mięśnie, co wspiera krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na dotlenienie organizmu.
Specyfikacja techniczna:
Płeć męskie
Rodzaj zapięcia Nierozpinane

Bluza X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck - char/yellow - opinie klientów

0.0
0 opinie