Bluza Dynafit Transalper Thermal Hoody - lipstick

0,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Bluza Dynafit Transalper Thermal Hoody łączy w sobie izolację z wydajną oddychalnością, co pozwoli utrzymać zrównoważoną gospodarkę termiczną organizmu. Pozwala to na efektywniejsze bieganie, kiedy temperatury są nieco niższe, co tak samo dobrze sprawdzi się w górach, w terenie, a nawet na porannym treningu w mieście.

Ten model dobrze spisze zarówno się pod kurtką membranową, jak i jako okrycie wierzchnie, co wynika z wybitnych cech szybkoschnący materiału tu zastosowanego. Powoduje to, że wilgoć naturalnie powstająca podczas biegu będzie sukcesywnie odprowadzana bezpośrednio do atmosfery, lub wierzchniej warstwy stroju. Dzięki temu zyskasz wydajną termikę organizmu, co ułatwi pokonywanie kolejnych kilometrów.

Bluza Dynafit Transalper Thermal Hoody to model oferujący niezbędną w górach izolację, co zawdzięczać można materiałowi Polartec® Power Grid™. Sprawia to, że w zimniejsze dni zakładając ten model pod kurtkę, ograniczysz ryzyko wychłodzenia, a w cieplejsze okaże się komfortowym wsparciem termicznym. Dodatkowo technologia materiałowa Polartec® Power Grid™ oferuje oddychalność, która sprawi, że nadmiar wilgoci powstającej podczas wysiłku jest skutecznie odprowadzany. Współpracuje to zarówno z membranami w kurtkach, jak i powoduje, że pot szybciej odparowuje do atmosfery. Dzięki temu w bluzie Dynafit Transalper Thermal Hoody cieszyć się będziesz zrównoważoną gospodarką termiczną organizmu, a także skorzystasz z niej w szerokim spektrum pogodowym.

Bluza Dynafit Transalper Thermal Hoody z racji swojego górskiego przeznaczenia opiera się na kroju Sportive, który dopasowany został do kobiecej sylwetki. Dzięki temu zachowasz maksymalną swobodę ruchów, a bez niej jak wiemy, nie ma mowy o wygodnym i efektywnym podejmowaniu się górskich aktywności. Bluza biegowa damska Dynafit Transalper Thermal Hoody posiada mocno dopasowany do głowy kaptur, który nie ogranicza pola widzenia. Na jej bokach umieszczone zostały dwie kieszenie o obszernej konstrukcji, które zabezpieczone zostały zamkami błyskawicznymi. Niezwykle przydatne są również otwory na kciuki, które skutecznie zapobiegają podwijaniu się rękawów w trakcie wspinaczki lub biegu, pozwalając zachować maksymalną wygodę.

Bluza Dynafit Transalper Thermal Hoody doskonale sprawdzi się w górskiej garderobie, stając się jej wszechstronnym i komfortowym elementem.

Bluza Dynafit Transalper Thermal Hoody – najważniejsze cechy:

  • Bluza pełniąca rolę pośredniej warstwy górskiego stroju technicznego;
  • Wykonana z materiału Polartec® Power Grid™ o optymalnej izolacji chroniącej przed wychłodzeniem;
  • Polartec® Power Grid™ oferuje świetną oddychalność ułatwiającą odprowadzanie nadmiaru wilgoci;
  • Krój Sportive dopasowany do kobiecej sylwetki zapewnia maksymalną swobodę ruchów;
  • Zintegrowany kaptur mocno dopasowany do głowy;
  • Dwie duże boczne kieszenie z zamkami błyskawicznymi;
  • Otwory na kciuki zwiększają stabilność rękawów;
  • Elastyczna dolna krawędź oraz lamówka nadgarstków;
  • Ochraniacz podbródka na końcu zamka błyskawicznego;

Użyte materiały:Główny: 91% poliester, 9% elastan; Wewnętrzny: 71% poliamid, 29% elastan;

Siateczka: 100% poliester;

Polartec® Power Grid™ – to innowacja firmy Polartec®, mająca jeszcze podnieść osiągi materiałów spod tego znaku. Dzięki wnikliwym badaniom, specjalistom firmy Polartec® udało się opracować siatkową strukturę tkaniny, redukując przy tym jej wagę, a także podnosząc właściwości termoizolacyjne oraz zwiększając jej możliwości kompresji. Konstrukcja materiału zapewnia doskonałą oddychalność i odprowadzanie wilgoci, poprzez otwarte kanaliki otaczające każdy segment tkaniny, których zadaniem jest odprowadzanie pary wodnej. Odzież wykonana z Polartec® Power Grid™ posiada także właściwości szybkoschnące.

Bluza Dynafit Transalper Thermal Hoody - lipstick - opinie klientów

0.0
0 opinie