Bluza damska X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck - plum

397,43 zł 529,90 zł
25% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar XS S M L
Obwód klatki piersiowej (cm) 54-62 56-68 66-72 70-84
Długość rękawa od pachy (cm) 43 43 45 45
Długość całkowita (cm) 51 52 55 58
Obwód u dołu (cm) 54-60 56-68 64-74 66-82

Bluza damska X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck to zaawansowany element garderoby, który pozytywnie wpłynie na efektywność treningów i startów w zawodach. W tym modelu połączono szereg materiałowych i konstrukcyjnych przekładających się na maksymalne wykorzystanie swoich możliwości, więc będziesz stale osiągać lepsze wyniki, biegnąc dalej i dłużej.

Marka X-Bionic wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających biegaczek, zastosowali w tym modelu oprócz rozwiązań materiałowych specjalną konstrukcję. Dzięki temu korzystać będziesz nie tylko z oddychalności samego włókna, ale i kanalików odprowadzających wilgoć i paneli wentylacyjnych. Korzystanie z takich nowatorskich pomysł jest niewątpliwie praktyczne, co docenisz w trakcie biegania w terenie.

Bluza biegowa damska X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck w dużej mierze opiera się na termoregulacyjnej technologii 3D Bionic Sphere® System. Jej zadaniem jest wentylowanie, gdy się przegrzewasz oraz izolowanie, kiedy temperatura spada. Takie rozwiązanie pozwala zachować zrównoważoną gospodarkę termiczną, co jest niezbędne do efektywnego biegania w zimniejsze dni. Założeniem technologii 3D Bionic Sphere® System jest utrzymanie optymalnej temperatury wokół ciała na poziomie 37°C, która jest najlepszą podstawą do realizowania sportowych planów. Dodatkowo to rozwiązanie jest uzupełnione przez specjalne panele Sweat Traps®. Ich zadaniem jest przechwytywanie i odprowadzanie nadmiaru wilgoci powstającej podczas wysiłku. Dzięki temu przez dłuższy czas zachowasz komfortowy suchy klimat wokół skóry. Całości termicznej funkcjonalności bluzy X-Bionic dopełnia technologia AirConditioning Channel® uzupełnione przez Air Guides®. To specjalne kanaliki wentylacyjne, które dostarczają świeżego powietrza w okolice ciała, co ogranicza nadmierne przegrzewanie.

Bluza biegowa damska X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck oferuje także punktową izolację w miejscach najbardziej jej wymagających. Odpowiada za nią technologia AirComPlex-Zone, która również korzysta z konstrukcji kanalików. Jednak w przypadku tych konkretnych powietrze jest ogrzewane promieniami słonecznymi, by zapewnić ciepło przy ciele. Całości komfortu bluzy X-Bionic dopełnia rozwiązanie antybakteryjne Skin NODOR®. To specjalne jony srebra oplatające włókna tego modelu, które spowolnią powstawanie nieprzyjemnych zapachów, pozwalając na zachowanie świeżości wokół skóry przez dłuższy czas.

Bluza biegowa damska X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck to również technologia Expansion Ribs™. Uciska ona mięśnie, poprawiając krążenie krwi, a tym samym polepsza dostarczanie tlenu. Ograniczy to ryzyko wystąpienia skurczy, które są wrogiem każdego sportowca. Całość konstrukcji tego modelu opiera się na wygodnym kroju o dopasowaniu do kobiecej sylwetki. Opracowany on został w technologii AktivBund® polegającej na odpowiednim przygotowaniu elastanu. Dzięki temu nic nie będzie Cię ograniczać, a Ty zawsze zachowasz maksymalną swobodę ruchów.

Bluza biegowa damska X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck to termoaktywne wsparcie wysiłku fizycznego, który podejmujesz w zimniejsze dni.

X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck najważniejsze cechy:

  • Technologia 3D Bionic Sphere® System pod postacią rozwiązania Thermosyphon® zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
  • Technologia paneli Sweat Traps® efektywnie przechowuje wilgoć z ciała i odprowadza ją do atmosfery;
  • AirConditioning Channel® to kanały wentylacyjne ograniczające przegrzewanie;
  • Air Guides® wspierają kanały wentylacyjne, maksymalizując ich działanie;
  • Włókna Skin NODOR® zostały oplecione jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych oraz hipoalergicznych;
  • AirComPlex-Zone to panele, które nagrzewają powietrze promieniami słonecznymi, wspierając izolację ciała;
  • Expansion Ribs™ – to specjalna konstrukcja poprawiająca krążenie krwi, a także zwiększająca swobodę ruchów;
  • AktivBund® to elastyczne włókno, które adaptuje się do każdej sylwetki, nie powodując dyskomfortu;
  • Bluza wykonana w dużej mierze z poliamidu o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia;
  • Krój o dopasowaniu do kobiecej sylwetki, to zawsze maksymalna swoboda ruchów;

Użyte materiały 88% poliamid, 7% polipropylen, 5% elastan;

AirConditioning Channel® – to specjalne kanały wentylacyjne oplatające ciało. Przewodzą one nadmiar wilgoci oraz ciepłego powietrza na zewnątrz, co znacznie ułatwia zachowanie optymalnej temperatury organizmu, a także jego suchego klimatu. Dodatkowo kanaliki dostarczają świeże powietrze w okolice ciała, co umożliwi ochronę przed przegrzaniem ciała.
Skin NODOR® – jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału antybakteryjnymi jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów, które maksymalnie powstrzymują niepożądane działanie mikroorganizmów powstających na ciele w trakcie wydzielania potu. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Dlatego odzież wykonana w ten sposób jest hipoalergiczna, co z pewnością ucieszy osoby zmagające się z uczuleniami.
Expansion Ribs™ – to rozciągliwa wkładka, która sprawia, że poruszanie kolanami staje się wygodniejsze. Technologia X-Bionic zapewnia niczym nie skrępowaną swobodę ruchów, a także optymalnie uciska mięśnie, co wspiera krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na dotlenienie organizmu.

Bluza damska X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Shirt Round Neck - plum - opinie klientów

0.0
0 opinie