top

Torba na linę z płachtą Black Diamond Super Chute Rope Bag - black

149,99 zł 199,99 zł
-25%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Black Diamond Super Chute Rope Bag to wygodna w użytkowaniu torba na linę o prostej konstrukcji, która pozwoli zaoszczędzić czas tracony podczas rozkładania sprzętu i wykorzystać go na wspinaczkę. Wyposażona w dużą płachtę na linę z kolorowymi oznaczeniami w narożnikach.

Niezwykle praktyczna torba zaprojektowana przez specjalistów z firmy Black Diamond, który sami znaczną część wolnego czasu spędzają w skałach. Dzięki temu opracowywany przez nich szpej, a także wszystkie dodatki są niezwykle funkcjonalne. Przemyślany projekt pozwala szybko rozłożyć i spakować linę po intensywnym dniu w skałach, a także szybko ją zwijać kiedy przemieszczamy się między drogami.

Torba na linę Black Diamond Super Chute Rope Bag została wykonana z mocnych materiałów , które wytrzymają intensywną eksploatację w terenie. Zastosowany nylon jest bardzo wytrzymały na przetarcia i stanowi doskonałe zabezpieczenie dla liny podczas transporty w ciasnych, skalistych przewężeniach. Zintegrowana płachta na linę posiada nieregularny kształt, zwężający się w kierunku torby. Ułatwia to jej składanie i późniejsze pakowanie - stojąc od strony płachty wystarczy złożyć ku środkowi naddatek płachty na luźno ułożona linę (prawy i lewy narożnik masz w zasieu ramion) i zacząć zwijać całość ku torbie.

Całość optymalnie chroni linę przed błotem i piachem, zapewniając jej tym samym większą żywotność, a Tobie ułatwia życie i pozwala nie tracic czasu na klarowanie liny.

Zaokrąglony kształt torby jest praktyczny i pozwala na przenoszenie lin do długości około 80 m. Pas na ramię z regulacją długości pozwoli dostosować jego długość w taki sposób, aby lina zbytnio nie ciążyła nawet w przypadku dłuższego podejścia pod skały. Całość jest spinana pasami kompresyjnymi z metalowymi klamrami, które pozwalają szybko dopasować jej wymiary do aktualnie przenoszonego ładunku.

Jeżeli poszukujesz stosunkowo prostej, ale bardzo wytrzymałej i niezawodnej toby na linę bez wątpienia sięgniesz po Black Diamond Super Chute Rope Bag.

Płachta na line BD SUPER CHUTE - najważniejsze cechy:

  • Wytrzymały materiał zewnętrzny;
  • Regulowany pas ramienny;
  • Dwie wewnętrzne pętle do przywiązania liny - oznaczone kolorystycznie aby ułatwić rozpoznanie ostatnio uzywanej końcówki;
  • Zintegrowana płachta na linę;
  • Sposób wszycia płachty w torbę ułatwia pakowanie;
  • Paski kompresyjne z metalowymi klamrami;
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Waga ok. 481 g
Wymiary ok. 73 x 42 cm

Black Diamond Super Chute Rope Bag - opinie klientów

0.0
0 opinie