top

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Venturesafe X - black

293,99 zł 349,99 zł
-16%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Venturesafe X to wygodnie dopasowujący się do pasa model, który został wyposażony w szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo codziennych i turystycznych aktywności. Ponadto zmieścisz tutaj wszystko, co niezbędne ciesząc się skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą.

Marka Pacsafe stosuje nowatorskie metody zabezpieczenia przed kradzieżą za, co została doceniona przez wierne rzesze klientów na całym świecie. Każdy z produktów jest zawsze wyposażony w kilka rozwiązań, co pozwala bezpieczniej pokonywać drogę do pracy, wybierać się na zakupy lub na wypad w gronie przyjaciół.

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Venturesafe X posiada pas biodrowy wykonany w technologii Dyneema®. W tę znaną ze wspinaczkowego świata taśmę wpleciono dwie stalowe linki o podwyższonej wytrzymałości na próby ich przecięcia, co zwiększa bezpieczeństwo podczas codziennych i turystycznych wędrówek. Całość została wykonana w dużej mierze z nylonu, który sam w sobie jest niezwykle trwałą tkaniną. Jednocześnie pod nim umieszczono stalową siatkę eXomesh 360° niezwykle trudną do przecięcia dzięki, czemu łatwiej unikniesz rozdarcia torby Pacsafe Venturesafe X przez nóż potencjalnego złodzieja. Istotne znaczenie dla skutecznego zabezpieczenia naszych przedmiotów jest zastosowanie w tym modelu zamka błyskawicznego z technologią Roobar™ V. Dwubiegowe suwaki posiadają silne magnesy neodymowe, które wpina się w specjalny zatrzask.

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Venturesafe X to dwie funkcjonalne kieszenie, które możesz dowolnie zagospodarować. Jest tu miejsce na 7’’ tablet, długopis, zapięcie na klucze oraz portfel oraz wiele przestrzeni, w której znajdą się dodatkowe elementy miejskiego ekwipunku. W organizerze portfela Pacsafe Venturesafe X mieści się specjalna kieszeń na karty płatnicze lub dokument tożsamości umieszczono rozwiązanie w postaci bariery RFIDsafe™. Odbija ona sygnał wysyłany przez urządzenie zbliżeniowe złodzieja uniemożliwiając mu elektroniczną kradzież naszych pieniędzy z kont bankowych lub danych osobowych. W tym modelu umieszczono ukrytą kieszeń od strony pasa, co jest niezwykle funkcjonalnym i praktycznym rozwiązaniem.

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Venturesafe X to idealne rozwiązanie, gdy na poważnie podchodzisz do tematu bezpieczeństwa swoich danych osobowych, cennych przedmiotów oraz pieniędzy.

Pacsafe Venturesafe X najważniejsze cechy:

  • Technologia eXomesh 360° to materiał wzmocniony wytrzymałą stalową siatką, co zapewnia ochronę przed rozcięciem;
  • Technologia RFIDsafe™ chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową przed kradzieżą danych lub pieniędzy;
  • Roobar™ V dodatkowe zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem zamka umożliwia przypięcie dodatkowej kłódki;
  • Blokada PopNLock na jednej z szelek polega na wytrzymałym metalowym bolcu wsuwanym w obracane pokrętło zabezpieczające pas przed przypadkowym wypięciem;
  • Pas biodrowy wykonany został z taśmy Dyneema®, która jest niezwykle wytrzymała na przecięcia i rozdarcia;
  • Zmieśći 7'' tablet;
  • Wiele kieszeni pozwoli uporządkować zabierane ze sobą przedmioty;
  • Karabinek wewnątrz do troczenia kluczy oraz porftela;
  • Ukryta kieszeń od strony pasa;
eXomesh 360° to specjalna konstrukcja materiału polegająca na zastosowaniu stalowej siatki, którą projektanci Pacsafe umieścili pomiędzy warstwami materiału. Jej głównym zadaniem jest utrudnienie potencjalnym złodziejom przedostanie się do worka poprzez próbę rozcięcia jego powierzchni.
Roobar™ V – to system blokowania zamków, który chroni przed ich przypadkowym lub celowym otwarciem. Pozwala on na spięcie ze sobą wszystkich suwadeł, a także dodatkowe zabezpieczenie ich kłódką. Dzięki temu o wiele łatwiej uchronić się przed złodziejami, co w trakcie podróży jest niezwykle ważne. Dodatkowo system jest wspierany przez Interlocking Zip®, czyli niewielkie, ale bardzo silne magnesy neodymowe spinające ze sobą suwadła zamków błyskawicznych. Idealnie współpracuje to z technologią Roobar™ V, co ostatecznie zwiększa ochronę przed złodziejami.
Pacsafe RFIDsafe™ – to technologia chroniąca karty bankowe, czy dokumenty korzystające z technologii radiowej RFID przed kradzieżą danych oraz pieniędzy z konta. Polega ona na wykonaniu elementów materiału ze specjalną wstawką rozpraszającą sygnały z urządzeń sczytujących dane, które wykorzystują złodzieje.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Pacsafe Bags and Organizers
Waga ok. 317 g
Pojemność 4 L
Wymiary ok. 35 x 17 x 7,5 cm (saszetka)
ok. 82-118 cm (obwód)

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Venturesafe X - black - opinie klientów

0.0
0 opinie