Biegowa koszulka Salomon Sense Ultra Tee - poseidon

168,99 zł 259,99 zł
35% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL
Obwód klatki piersiowej (cm) 92 104 108 112
Długość całkowita (cm) 66 71 72 73

Biegowa koszulka Salomon Sense Ultra Tee to element technicznego stroju, który wykorzystasz w trakcie codziennych treningów, jak również podczas wymagających zawodów, w których startują doświadczani biegacze. Doskonale Cię wesprze, dzięki wykorzystaniu cenionej technologii 37,5™, która reguluje temperaturę ciała. Jej zastosowanie sprawia, że odczuwasz wyższy poziom komfortu, co pomoże w efektywnym dynamicznym przemieszczaniu się.

Długo się przygotowywałeś do tego dnia, kiedy sprawdzisz swoje umiejętności podczas zawodów. Chcesz wtedy cieszyć się niczym nieskrępowaną swobodą ruchów. Na przeciw Twoim wymaganiom wychodzi koszulka Salomon Sense Ultra Tee, której krój ActiveFit świetnie o nią dba. Pozwoli na zachowanie płynności ruchów, która podczas dynamicznego przemieszczania się ma niebagatelne znaczenie. Będzie świetnym towarzyszem w biegu po pierwsze miejsce.

Koszulka biegowa Salomon Sense Ultra Tee to model, który doskonale wpisuje się wymagania stawiane prze intensywny wysiłek. Dzięki zaawansowanej technologii 37,5™ opatentowanej przez markę, będziesz odczuwał przyjemniejszy mikroklimat w obrębie ciała. Odpowiednia konstrukcja modelu, reguluje jego temperaturę, co pomoże Ci w odczuwaniu większego komfortu podczas biegu, który z pewnością dobrze wpłynie na efektywność wysiłku. Całość dba także o odprowadzanie wilgoci ze skóry, aby wzmożona potliwość nie była tak uciążliwa. Za klimat pod warstwą materiału odpowiadają również właściwie rozmieszczone siateczkowe panele. Umożliwiają one łatwiejszy dostęp powietrza w okolice skóry, tak aby wspomagać odczuwanie odpowiednich warunków przez ciało w trakcie pokonywania zamierzonej trasy.

Koszulka biegowa Salomon Sense Ultra Tee charakteryzuje się niezwykle niską wagą. Dzięki temu niemalże nie czujesz, że masz ją na sobie. Jest to ważna cecha, ponieważ dodatkowe obciążenie z pewnością negatywnie wpłynęłoby na możliwość energicznego pokonywania trasy. Całość jest także przyjemna w dotyku, aby zredukować ryzyko powstawania podrażnień skory. Dodatkowo cechuje się nieco większą wytrzymałością na przypadkowe uszkodzenia, aby lepiej spisać się podczas biegów w terenie. Koszulka posiada dopracowany krój ActiveFit, który dopasowując się do sylwetki, pozwala na utrzymanie swobody ruchów, dzięki czmu będą one płynne. Jak widać, całościowo zadba o swojego użytkownika, aby ten mógł jak najszybciej zdobyć założony cel.

Koszulka biegowa Salomon Sense Ultra Tee sprawdzi się podczas wymagających treningów biegowych oraz zawodów, w których liczy się doskonale dobrany strój techniczny.

Salomon Sense Ultra Tee najważniejsze cechy:
  • Bardzo niska waga całości;
  • Technologia 37,5™ reguluje temperaturę ciała,
  • Idealna podczas intensywnych biegów;
  • Siateczkowe panele pod pachami w okolicy klatki piersiowej oraz w tylnej części dbają o zwiększoną wentylację;
  • Przyjemna w dotyku;
  • Dba o oddychalność;
  • Krój ActiveFit oferuje swobodę ruchów;
  • Cechuje się niską wagą;

Użyte materiały: 100% poliester

37,5™ Technology – opatentowana technologia, która opiera swoje działanie na aktywnych, osadzonych w tkaninie cząsteczkach, zwiększających powierzchnię włókien o 800%. Aktywne cząsteczki stanowią siłę napędową procesu odprowadzania wilgoci i ciepła na zewnątrz tkaniny. Reagują one natychmiastowo na powstałą na skutek wysiłku energię cieplną, wykorzystując ją do niezwykle szybkiej przemiany wilgoci w parę wodną. W ten sposób proces wysychania materiału zachodzi w wyjątkowo krótkim czasie. Utrzymując optymalną temperaturę ciała w trakcie wysiłku, tj. 37,5 stopni, materiał chroni także przed wychłodzeniem organizmu. 37,5™ Technology to całkowicie naturalna technologia, wykorzystująca właściwości piasku wulkanicznego i aktywnych cząsteczek węgla, pozyskiwanych z kokosowej łupiny.

Biegowa koszulka Salomon Sense Ultra Tee - poseidon - opinie klientów

0.0
0 opinie