top

Baladeo

Baladeo to francuska marka znana na całym świecie z produkcji wysokiej jakości noży, które udanie łączą niezawodność oraz perfekcyjny wygląd. Noże Baladeo to wyśmienity wybór do turystyki i innych aktywności.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Typ produktu
    Nóż
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Wyczyść

Zróżnicowane kolekcje pozwalają na wybór perfekcyjnego modelu.

Francuski producent posiada niezwykle szeroką ofertę noży składanych, które są często wybierane przez turystów, miłośników trekkingu oraz pobytów na kempingu. Poszczególne modele zostały podzielone na zróżnicowane kolekcje, różniące się kształtem ostrza, przeznaczeniem czy zastosowanymi materiałami. Wśród entuzjastów wędrówek bardzo popularna jest seria Deejo. To ultralekkie noże i nożyki składane, które niemal nie zajmują miejsca w bagażu czy kieszeni. Minimalistyczna konstrukcja pozwala zabrać je ze sobą na każdą dłuższą wyprawę lub krótką wycieczkę. Z kolei noże Baladeo Laguiole nawiązują do tradycyjnego wzornictwa. Charakterystyczne kształt ostrza jest świetnie komponuje się z uchwytem. Zastosowanie w nim naturalnego drewna oliwnego, różanego lub innego egzotycznego gatunku, nadaje im wyjątkowego charakteru. Wysoka jakość wykonania sprawia, że noże te są często wybierane w charakterze prezentów dla miłośników wędrówek. Zdecydowanie nowszą stylistykę posiadają noże ratunkowe z kolekcji Rescue. Wyposażone w zbijak do szyb czy przecinak do pasów, świetnie spisują się w sytuacjach awaryjnych oraz podczas wypadków. Wyjątkowo mocna konstrukcja sprawia, że można na nich polegać w najbardziej wymagających warunkach.

Nie tylko noże Baladeo, ale również akcesoria turystyczne.

Choć noże do turystyki Baladeo stanowią trzon kolekcji tego francuskiego producenta, to w jego ofercie można znaleźć również całe mnóstwo innych niezbędnych w trakcie wycieczek drobiazgów. Wśród nich znajdują się między innymi składane parasole turystyczne, poduszki podróżne, narzędzia wielofunkcyjne czy kompasy. Perfekcyjne wykonanie i funkcjonalność to znaki rozpoznawcze firmy Baladeo. Opinie zadowolonych użytkowników są doskonałym potwierdzeniem wysokiej jakości produktów.